قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر درگیر در Barancik سقوط اخراج

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر Jeffrey D. Vogt سفر تقریبا دو برابر حقوقی محدود کردن سرعت — 84 مایل در ساعت در شب او در برخورد با یک ماشین حمل Baranciks

این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر درگیر در تصادف که منجر به کشته شدن برجسته ساراسوتا خیر چارلز و Margery Barancik اخراج شده.

Jeffrey D. Vogt در ابتدا یافت نمی شود در گسل برای دسامبر. 18 تصادف با توجه به دو ماه بررسی توسط ساراسوتا اداره پلیس. اما پس از آن تحقیقات داخلی توسط قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پلیس شواهدی از سوء رفتار است که شامل بیش از حد سرعت و تخلف در خودرو ضبط ویدئو تجهیزات سیاست های, با توجه به بیانیه ای از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید رئیس پلیس پیت جورجیا.

Vogt سفر تقریبا دو برابر حقوقی محدود کردن سرعت — 84 مایل در ساعت در شب او در برخورد با یک ماشین حمل Baranciks شد و در پاسخ به یک زنگ خطر آتش سوزی با توجه به تحقیقات پلیس است.

این تحقیقات همچنین نشان داد که Vogt فعال چراغ های اضطراری خود را در ماشین گشت اما نه آژیر.

Vogt شد سفر به جنوب در یک شهر مشخص شده از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید فورد اکسپلورر در 2100 جلوگیری از خلیج مکزیک درایو زمانی که او در برخورد با یک تسلا رانده شده توسط چارلز Barancik.

این Baranciks بودند خود را ترک مالکیت مشترک در خلیج جزایر انجمن بیرون کشیده و پشت عبور کامیون های آتش نشانی. Vogt را بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید گشت وسیله نقلیه نزدیک بود ،

تاثیر چارلز کشته Barancik فورا در حالی که همسرش Margery بود که در صندلی مسافر در بیمارستان بستری شد به عنوان یک “ضربه هشدار” و در اثر جراحات او یک روز بعد با توجه به SPD.

Vogt صدمه دیده بود اما جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

Vogt شده بود یک افسر پلیس برای کمتر از دو سال با توجه به فلوریدا بخش از اجرای قانون است. او پیوست قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اداره پلیس در ماه آوریل سال 2018 و تایید شد به عنوان یک افسر پلیس و یک ماه بعد.

پس از بررسی که در بر داشت که Vogt نقض کرده هر دو شهر با قوانین و مقررات و پلیس اداره کل سفارشات بودند پایدار Vogt اشتغال متوقف شد موثر 5 مارس.

Vogt باقی مانده بود در ناتوانی/مرخصی اداری از تاریخ حادثه در دسامبر. 18 تا به حال.

این Barancik خانواده کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

جورجیا کاهش یافته است به نظر بیشتر اما گفت: او را رها امور داخلی گزارش در تمامیت آن جمعه پس از آن بررسی شده است توسط گروه وکلای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>