قایق داخل کشتی بازرگانی کلید لوله ریخته اند ممکن 28 میلیون گالن فاضلاب به ساراسوتا خلیج

این معلوم نیست چه اثر پارگی قایق داخل کشتی بازرگانی مرکزی لوله فاضلاب را باید در کیفیت آب پیش از روز استقلال آخر هفته محیط زیست می گویند.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید سمت چپ unaddressed برای نزدیک به دو هفته تخمین زده می شود که بین 26 میلیون به 28 میلیون گالن فاضلاب ریخته به ساراسوتا خلیج از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پیری فاضلاب خط فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست تخمین می زند.

این معلوم نیست چه اثر پارگی قایق داخل کشتی بازرگانی مرکزی لوله فاضلاب که حامل حدود 2 میلیون گالن فاضلاب به سرزمین اصلی روزانه باید در کیفیت آب جلوتر از آنچه که انتظار می رود به یک مشغول استقلال روز آخر هفته محیط زیست می گویند.

کیفیت آب فقیر گزارش شده در سواحل متعددی در گاو دریایی شهرستان از جمله گاو دریایی در ساحل و پارک Bayfront که در آن هیچ-شنا مشورتی صادر شده 25 ژوئن برداشته شد دوشنبه, دولت, سوابق نشان می دهد. وجود دارد هیچ مسائل کیفیت آب در ساراسوتا کانتی و بیشتر در حال حاضر داده های در دسترس نبود با فشار زمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های محیط زیست

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شهر ساراسوتا FDEP و Suncoast Waterkeeper باید همه به طور مستقل گرفته شده کیفیت آب نمونه ها در داخل و اطراف منطقه آبراه. آن نیز در دسترس نیست با مطبوعات زمان.

آن را خیلی زود به بگویید که چه تاثیر این خواهد شد که بر روی کیفیت آب گفت: جاستین شکوفه بنیانگذار Suncoast Waterkeeper.

“اما آن را می تواند توضیح بالا خوانش ما شاهد در گاو دریایی شهرستان” بلوم گفت.

FDEP را بررسی نشت و نگه داشتن قایق داخل کشتی بازرگانی کلید “پاسخگو با شناسایی لازم مرمت و بازسازی عملیات” گفت: Shannon Herbon سخنگوی آژانس.

که شامل جریمه و مجازات برای نقض.

آنچه ما می دانیم تا کنون

این شهر تنها لوله فاضلاب پمپ های فاضلاب تحت ساراسوتا خلیج به گاو دریایی شهرستان تصفيه فاضلاب. شکستن رخ داده در یک بخش از لوله بر زمین های توسعه نیافته در نوار پوینت. این Pointe, طولانی ترین ناگسستنی کشش از خط ساحلی مانگرو در ساراسوتا خلیج است که در آن لوله های فاضلاب می رود زیرزمینی از طریق توسعه ارائه شده توسط کارلوس Beruff.

نشت کند و به نظر می رسد در ارتباط با متر و تجهیزات مسائل باعث غیر عادی جریان خوانش شهر مدیر تام Harmer گفت: در انتشار اخبار.

سوابق نشان می دهد نشت آغاز شد و در ژوئن 17, اما قایق داخل کشتی بازرگانی کلید نمی علنی گزارش موضوع تا روز دوشنبه نزدیک به دو هفته بعد.

FDEP مطلع شد با این شهر آثار عمومی مدیر در 1 بعد از ظهر روز دوشنبه Harmer گفت. نشت تعمیر شد و در حدود 5:30 بعد از ظهر روز سه شنبه.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید تنها فاضلاب لوله است که بیش از 40 سال پیر شده است و نگرانی از محیط زیست محلی و شهر برای دهه گذشته است. شهر کارکنان انتظار می رود در ابتدا این لوله نیاز به جایگزین برای از بین بردن خطر تعطیلی کامل است که می تواند ضرورت استفاده از تخلیه کامیون برای حمل و فاضلاب این جزیره.

تلاش متوقف شد در سال 2016 پس از مشاور Greely & Hansen مشخص است که تاخیر در تعویض لوله خواهد بود مقرون به صرفه ترین روش است. جایگزین چهار مایل از لوله که نیمی از آن اجرا می شود تحت ساراسوتا خلیج هزینه حدود 20 میلیون دلار است.

Greely & Hansen تعیین لوله در وضعیت خوب و نه در خطر شکست از آنجا که هیچ نشت و یا به شدت خورده شده از مناطق مورد یافت شد: در طول تجزیه و تحلیل. این مطالعه نشان داد آن را به حال عمر مفید 20-25 سال است.

در ژوئن 1, شهر, کارکنان طرح اولیه طراحی و اجازه برای کار برکنار خط لوله است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis قوانین امضا شنبه که در علاوه بر این به بالا بردن آلودگی جریمه 50 درصد قانون مشخص می کند که هر روز منبع آلودگی آگاهانه می رود unaddressed را تشکیل می دهند, جدید, جرم. این معلوم نیست که آیا قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اعمال را تحت این قوانین جدید و یا چه مجازات در انتظار این شهر است.

در هفته پیش رو FDEP کار خواهد کرد با قایق داخل کشتی بازرگانی به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات پیرامون شرایط از گزارش حادثه به ارزیابی آن از یک نظارتی دیدگاه برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه نقض Herbon گفت. این بخش نیز شناسایی هر بیشتر اقدامات اصلاحی مورد نیاز از جمله راه حل برای جلوگیری از آینده تخلیه و امکان اجرای.

FDEP محیط زیست متخصصان در حال کار برای به دست آوردن و نقد و بررسی تمام اطلاعات لازم و اطلاعات به بررسی کامل آن را. DEP نیز کار به منظور تعیین علل و راه حل های ممکن برای جلوگیری از ترشحات غیر مجاز در آینده ادامه خواهد داد و به همکاری نزدیک با قایق داخل کشتی بازرگانی برای رسیدگی به این مسائل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>