قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به در نظر گرفتن ماسک دستور

شهر است به دنبال موسسه سیاست شبیه به یک در شهرستان ساراسوتا قبل از ژوئیه 4.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — Eyeing ثبت موارد مثبت COVID-19 در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان, شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را در نظر بگیرید سفارش پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته است که نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، به انجام در غیر این صورت رهبران سياسى “غیر مسئولانه است.”

شهر تنظیم شده است به بحث در مورد این موضوع خاص در جلسه مجازی در 1 بعد از ظهر پنج شنبه.

شهر رهبران را مورد بحث فرمان تقریبا یکسان به شهر ساراسوتا است که اثر چهار شنبه. قایق داخل کشتی بازرگانی دستور در صورت تصویب خواهد نیاز به همه ساکنان (و کسانی که کار و بازدید از شهر) به پوشیدن ماسک در داخل و خارج در مکان های عمومی پس از سفارش به اثر می رود. سفارش را به اثر در تاریخ 4 ژوئیه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من تلفن شده است زنگ خاموش قلاب” گفت: کمیسر B. J. Bishop. “واقعیت در این جزیره است که ما یک جمعیت آسیب پذیر. برای ما به انجام هر چیزی به غیر از غیر مسئولانه است.”

به عنوان تحت ساراسوتا فرمان مردم خواهد بود نیاز به پوشیدن پوشش صورت در هر محیط داخلی و موسسات در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

مردم نیز خواهد بود که نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از منزل در اطراف افراد دیگر زمانی که آنها قادر به فاصله اجتماعی. در سراسر شهر بود فرمان خواهد بود فعال به مدت دو ماه و می تواند تمدید شود. کودکان زیر 5 یا 6 معاف خواهد بود.

در حالی که قایق داخل کشتی بازرگانی کلید هنوز به پیش نویس فرمان کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که به مدل آن را پس از ساراسوتا است.

ساراسوتا فرمان را فراهم می کند معافیت به ماسک دستور با توجه به شهر. کسانی که عبارتند از:

کسانی که رعایت فاصله فیزیکی دستورالعمل (شش پا حکومت).

هر کسی با موجود شرایط پزشکی که می تواند تحت تاثیر قرار توسط یک ماسک.

کسانی که مشغول به کار در داخل در یک کسب و کار و یا حرفه ای که اصلا ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است.

ورزش در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

خوردن یا نوشیدن.

– مدارس و مهد کودک عملیات مجاز به مجموعه قوانین خود را دارند.

ماسک قانون صدق نمی کند زمانی که یک شنوایی فرد نیاز به دیدن دهان کسی با پوشیدن یک ماسک برای برقراری ارتباط است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>