قایق داخل کشتی بازرگانی کلید می خواهد ساراسوتا به تاخیر Gulfstream میدان

شهر بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید بپرسید همتایان خود در ساراسوتا به صبر در ساخت و ساز از عمده میدان پروژه در Gulfstream خیابان و ایالات متحده 41.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — مقامات در شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید درخواست همتایان خود در ساراسوتا به تاخیر در ساخت و ساز در یک میدان پروژه در Gulfstream خیابان و ایالات متحده 41 گفت: جاده تعمیرات اساسی در حال حاضر در جریان هستند با هم تداخل ایجاد یک “اثر دومینو” است که “چپ سد سلیمان در gridlock.”

“ساخت و ساز بندی شده است وحشتناک” شهر شهردار جورج Spoll گفت: در نامه ای این هفته به ساراسوتا شهردار جن Ahearn-Koch. “ما نیاز به کمک شما و زمان است از ذات است.”

Spoll درخواست شده است که این شهرستان تجدید نظر و تاخیر تاریخ شروع فلوریدا وزارت حمل و نقل میدان پروژه ای است که جایگزین خواهد شد signalized تقاطع در ایالات متحده 41 و گلف استریم خیابان.

که پروژه در عمده عروق به سد سلیمان است که انتظار می رود برای شروع در اواخر پاییز پس از فرویتویلل میدان تکمیل شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Spoll ذکر ترافیک قابل توجهی تاخیر ناشی از سه میدان پروژه ها در ایالات متحده 41 شمال Gulfstream تقاطع به عنوان یک دلیل برای تاخیر.

“ما نیاز به زمان ساخت و ساز به پایان رسید و با توجه به یک فرصت برای حل و فصل کردن” او گفت:.

Spoll گفت که او نگران تاخیر در اورژانس پزشکی حمل و نقل و همچنین منفی گزارش های رسانه ها در ترافیک است که بر گردشگری و اقتصاد و ارزش ملک و کیفیت زندگی در این منطقه است.

ساراسوتا سخنگوی Jason Bartolone معوق اظهار نظر در مورد گلف استریم خیابان پروژه به FDOT. مقامات وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Ahearn-کخ به حمایت توقف کار در میدان گلف استریم است که انتظار می رود به دو سال است.

در فوریه ایمیل به ترکیبات Ahearn-کخ گفت که او می خواست به بررسی اطلاعات و آمد تا با “ایده های خلاقانه برای قوی, راه حل دراز مدت برای پرداختن به افزایش حجم ترافیک در این تقاطع.”

“چرا صرف 25 میلیون دلار در یک میدان برای پیش بینی متوسط 11-35% ترافیک کمک خواهد شد که تنها چهار سال؟” Ahearn-کخ گفت. “من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر است و یا حداقل باید یک روز بحث و بررسی است.”

در ضمن در حال انجام ساخت و ساز در باغات در ایالات متحده 41 موجب پشتیبان گیری و ترافیک سردرد برای رانندگان ترک سد سلیمان.

متناوب خط تعطیلی در 10 خیابان میدان باعث ترافیک سنگین تر از حد معمول حدود ساعت شلوغی. یک خط کاهش در گلف استریم نیز کمک به ترافیک.

در حالی که رو به مشرق لین بود و انتظار می رود به زودی آزاد شوند تا در فوریه. 15, تاخیر در ساخت و ساز را تحت فشار قرار دادند به اتمام اوایل ماه مارس.

این ترافیک سردرد را irked برخی از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید مقامات که ابراز نگرانی به همتایان خود در ساراسوتا که دو دولت نیست و در برقراری ارتباط یا هماهنگی.

در فوریه. 19 نامه Spoll درخواست ملاقات با شهر و FDOT در مورد گام های فوری برای رسیدگی به “شدید تراکم تشدید متعدد پروژه های ساخت و ساز.”

در حالی که قایق داخل کشتی بازرگانی کلید است که به طور کلی در حلقه نگه داشته با عمده دولت و شهرستان پروژه های ارتباطی می تواند اغلب lax, شهر, مدیر تام Harmer گفت: هرالد تریبون. که اغلب می تواند ترک قایق داخل کشتی بازرگانی کلید مقامات در تاریکی.

Harmer و دیگران در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید باید سعی در تقویت ارتباطات در هفته های اخیر. تام Barwin ساراسوتا شهر مدیر به تازگی شامل شهر مقامات و دیگران در این جزیره در خبرنامه هفتگی.

اما Harmer و دیگران می خواهم به یک “صندلی در پشت میز” در بحث برنامه ریزی.

“اطلاع رسانی بد نیست اما ما قدردانی درگیر شدن هر چه زودتر به جای بعد” Harmer گفت.

Barwin ساراسوتا شهر مدیر گفت که ارتباط بین دو شهرداری ها بهبود یافته است در هفته های اخیر و دیدار با قایق داخل کشتی بازرگانی کلید سنت Armands دایره و سایر ذینفعان در آثار.

“ما واقعا در حال کار بر روی یک سه راه ارتباطی سیستم برای برنامه ریزی آینده مدیریت ترافیک بین سه جوامع” Barwin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de