قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اصلی لوله فاضلاب شکسته ریختن فاضلاب

این شهر خواست تمام تجاری رفت و آمد مکرر و مسکونی به حداقل رساندن آب و فاضلاب با استفاده از.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پیری و مرکزی لوله فاضلاب که پمپ های شهر را فاضلاب تحت ساراسوتا خلیج به گاو دریایی شهرستان تصفيه فاضلاب تسهیلات به تازگی پاره ریختن ناشناخته حجم فاضلاب برای نزدیک به دو هفته به ساراسوتا خلیج.

پارگی شد که انتظار می رود به روز به ثابت در ابتدا باعث شد این شهر به اصرار تمام تجاری رفت و آمد مکرر و مسکونی به حداقل رساندن آب و فاضلاب با استفاده از به کنترل میزان پساب در حال حرکت از طریق خط لوله زیر آب تا زمانی که آن را می توان تعمیر. این تعمیرات به اتمام بود اواخر روز سه شنبه.

سوابق نشان می دهد نشت آغاز شد و در ژوئن 17, اما قایق داخل کشتی بازرگانی کلید نمی علنی گزارش موضوع تا روز دوشنبه نزدیک به دو هفته بعد.

این معلوم نیست که چرا اطلاع رسانی نمی شد در ابتدا داده می شود. آثار عمومی مدیر اسحاق Brownman ساخته شده بود و نه از نظر در دسترس نیست.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های محیط زیست

نشت و چون هنوز به تعیین خواهد شد و پاکسازی شد برای شروع پس از انتشار متوقف شد. هر چند مقدار فاضلاب ریخته نبود بلافاصله برآورد آن نشت معنیدار در نظر گرفته شد.

خط لوله حامل حدود 2 میلیون گالن فاضلاب به سرزمین اصلی در روز است.

شهر نرم افزار کارکنان و گاو دریایی شهرستان آب و برق تیم در ابتدا با تمرکز بر بررسی این مشکل محدود کردن اثرات و تعمیرات اضطراری.

شهر مدیر تام Harmer گفت: کمیسیون در یک ایمیل که این روز را در منطقه آسیب دیده است سخت برای رسیدن به این شهر اضطراری پیمانکار مجبور به قطع یک مسیر را از طریق حرا و یک جاده بسیار سنگین تجهیزات می توانید به سایت.

علاوه بر این, شهر, کارکنان مشغول به کار با یک مشاور زیست محیطی به منظور بررسی میزان و اثرات مرتبط با نشت و برای کمک به شناسایی هر گونه اقدامات بیشتر است که ممکن است لازم باشد.

این Suncoast Waterkeeper گزارش نشت به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست در 6:30 بعد از ظهر روز سه شنبه. قایق داخل کشتی بازرگانی کلید گزارش نشده نشت به FDEP.

جریمه برای فاضلاب نشت از جمله از ابزار عمومی سیستم به زودی 50 ٪ افزایش می دهد.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا قانون روز سه شنبه در یک جونو ساحل مراسم با لایحه حامیان دولت از سوی دیگر ، جو Gruters R-ساراسوتا و تشکر. شیدا خوب, R-Palm Bay, در این قانون طراحی شده برای جلوگیری از نشت.

در علاوه بر این به بالا بردن جریمه اساسنامه مشخص می کند که هر روز منبع آلودگی آگاهانه می رود unaddressed را تشکیل می دهند, جدید, جرم.

Gruters به ظاهر اشاره به نشت نفت در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در مراسم امضای.

“فقط یک زن و شوهر از هفته پیش یک میلیون گالن فاضلاب خام بود که ریخته به ساراسوتا خلیج” Gruters گفت. “این طولانی گذشته زمان می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در یک شهر در جلسه روز سه شنبه کمیسیون توافق کردند که به استخدام خارج از وکیل برای کمک به با پتانسیل دادخواهی. کمیسیون نظر نیست در مورد این مسئله جز به درخواست وکیل شهر در مورد پتانسیل های بسته جلسه به بحث در مورد استراتژی حقوقی.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید تنها فاضلاب لوله است که بیش از 40 سال پیر شده است و نگرانی از محیط زیست محلی و شهر برای دهه گذشته است. شهر کارکنان انتظار می رود در ابتدا این لوله نیاز به جایگزین برای از بین بردن خطر تعطیلی کامل است که می تواند ضرورت استفاده از تخلیه کامیون برای حمل و فاضلاب این جزیره.

تلاش متوقف شد در سال 2016 پس از مشاور Greely & Hansen مشخص است که تاخیر در تعویض لوله خواهد بود مقرون به صرفه ترین روش است. جایگزین چهار مایل از لوله که نیمی از آن اجرا می شود تحت ساراسوتا خلیج هزینه حدود 20 میلیون دلار است.

Greely & Hansen تعیین لوله در وضعیت خوب و نه در خطر شکست از آنجا که هیچ نشت و یا به شدت خورده شده از مناطق مورد یافت شد: در طول تجزیه و تحلیل.

جاستین شکوفه بنیانگذار Suncoast Waterkeeper تور بلند نوار پوینت توسط قایق صبح روز سه شنبه منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار. نوار طولانی پوینت طولانی ترین ناگسستنی کشش از حرا خط ساحلی در ساراسوتا خلیج. این Suncoast Waterkeeper گرفته است نمونه های آب و هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از سایت.

در فیلم مشترک با هرالد تریبون توده از آنچه به نظر می رسد جلبک باب در آب در نزدیکی ساحل سرزمین اصلی از ساراسوتا خلیج در نوار پوینت. این است که در آن لوله های فاضلاب می رود زیرزمینی از طریق توسعه ارائه شده توسط کارلوس Beruff.

“این واقعا ناامید کننده است و ما فقط مشغول به کار بسیار سخت برای حفظ و بهبود سلامت خلیج” بلوم گفت. “ما احساس می کنیم ما یک توجهی به زیستگاه و کیفیت آب ما تلاش کرده اند برای محافظت از.”

Suncoast Waterkeeper برای سال ها کار کرده و به بهبود کیفیت آب منطقه و در زمینه های متعدد دعاوی علیه شهرداری بیش از دامپینگ تحت درمان فاضلاب.

“ما نمی خواهیم به وضع تقصیر را به گردن کسی گفت:” بلوم. “ما امیدواریم که برای کمک به شهر و گاو دریایی شهرستان به سعی کنید به وضعیت تحت کنترل است. حرکت رو به جلو ما در حال رفتن به نگاه به سعی کنید برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

اطلاعات از سرویس خبری فلوریدا مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>