قایق داخل کشتی بازرگانی کلید انحصاری لوله فاضلاب شکسته ریختن فاضلاب

این شهر خواست تمام تجاری رفت و آمد مکرر و مسکونی به حداقل رساندن آب و فاضلاب با استفاده از.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید انحصاری لوله فاضلاب که پمپ های شهر را فاضلاب تحت ساراسوتا خلیج به گاو دریایی شهرستان, فاضلاب, تسهیلات پاره ریختن یک مقدار ناشناخته فاضلاب به ساراسوتا خلیج.

روز دوشنبه این شهر خواست تمام تجاری رفت و آمد مکرر و مسکونی به حداقل رساندن آب و فاضلاب با استفاده از به کنترل میزان پساب در حال حرکت از طریق خط لوله زیر آب تا تعمیر کامل شده است.

آن را چند روز برای رفع این شهر اعلام کرد در وب سایت خود را. نشت و چون هنوز به تعیین خواهد شد و پاکسازی انجام خواهد شد پس از انتشار متوقف شده است. معلوم نیست چه مقدار فاضلاب ریخته شده بود هر چند حجم از عمده شکست خط در نظر گرفته شده است قابل توجه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های محیط زیست

شهر نرم افزار کارکنان و گاو دریایی شهرستان آب و برق تیم در حال تلاش برای ارزیابی مشکل محدود کردن اثرات و تعمیرات اضطراری.

شهر مدیر تام Harmer گفت: کمیسیون در یک ایمیل که این روز را در منطقه آسیب دیده است سخت برای رسیدن به این شهر اضطراری پیمانکار برش یک مسیر را از طریق حرا و ساخت یک جاده به طوری که تجهیزات سنگین را می توان به سایت به ارمغان آورد.

علاوه بر این شهر و کارکنان در حال کار با یک مشاور زیست محیطی به منظور بررسی میزان و اثرات مرتبط با نشت و برای کمک به شناسایی هر گونه اقدامات بیشتر است که ممکن است لازم باشد.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید تنها فاضلاب لوله است که بیش از 40 سال پیر شده است و نگرانی از محیط زیست محلی و شهر برای دهه گذشته است. شهر کارکنان انتظار می رود در ابتدا این لوله نیاز به جایگزین برای از بین بردن خطر تعطیلی کامل است که می تواند ضرورت استفاده از تخلیه کامیون برای حمل و فاضلاب این جزیره.

تلاش متوقف شد در سال 2016 پس از مشاور Greely & Hansen مشخص است که تاخیر در تعویض لوله خواهد بود مقرون به صرفه ترین روش است. جایگزین چهار مایل از لوله که نیمی از آن اجرا می شود تحت ساراسوتا خلیج هزینه حدود 20 میلیون دلار است.

Greely & Hansen تعیین لوله در وضعیت خوب و نه در خطر شکست از آنجا که هیچ نشت و یا به شدت خورده شده از مناطق مورد یافت شد: در طول تجزیه و تحلیل.

جاستین شکوفه بنیانگذار Suncoast Waterkeeper تور بلند نوار پوینت توسط قایق صبح روز سه شنبه منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار. نوار طولانی پوینت طولانی ترین ناگسستنی کشش از حرا خط ساحلی در ساراسوتا خلیج. این Suncoast Waterkeeper گرفته است نمونه های آب و هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از سایت.

در فیلم مشترک با هرالد تریبون توده از آنچه به نظر می رسد جلبک باب در آب در نزدیکی ساحل سرزمین اصلی از ساراسوتا خلیج در نوار پوینت. این است که در آن لوله های فاضلاب می رود زیرزمینی از طریق توسعه ارائه شده توسط کارلوس Beruff.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>