قایق داخل کشتی بازرگانی منافذ ترافیک ناکامی به ساراسوتا کانتی رهبران

شهر بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید مقامات خواست همتایان خود در ساراسوتا کانتی به راه اندازی یک جلسه مشترک به بحث در مورد جزیره سد ترافیک نگرانی

ساراسوتا کانتی — سرخوردگی بیش از تراکم ترافیک به و از جزایر سد آب پز بیش از پنج شنبه به عنوان مسئولان شهر از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید التماس همتایان خود در ساراسوتا کانتی برای کمک به.

قایق داخل کشتی بازرگانی رهبران ابراز نا امیدی بیش از چگونه شهر ساراسوتا مقامات در حال دست زدن به جاده ها که مانع ساکنان جزیره باید گذشتن برای رفتن عملا در هر نقطه.

“به نظر می رسد فقدان کامل درک (از شهر ساراسوتا) از اثرات عملی این هیولایی است که توسعه یافته” گفت: شهر شهردار جورج Spoll در دیدار با ساراسوتا کانتی مقامات. “آنچه ما انجام داده اند مجاز است یک شهرستان به اجرا amok با پروژه های ساخت و ساز همه در یک زمان.”

قایق داخل کشتی بازرگانی رهبران در هفته گذشته خواسته همتایان خود در شهر ساراسوتا به تاخیر در ساخت و ساز در یک میدان پروژه در Gulfstream خیابان و ایالات متحده 41 گفت: جاده تعمیرات اساسی در حال حاضر در جریان هستند با هم تداخل ایجاد یک “اثر دومینو” است که “چپ سد سلیمان در gridlock.”

در حالی که ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ به حمایت توقف کار در میدان گلف استریم است که انتظار می رود تا دو سال دیگر مقامات شهرستان را نه Spoll گفت.

فلوریدا وزارت حمل و نقل مقامات “شده است بیش از حد همکاری با نیازها و خواسته های ساراسوتا” Spoll گفت: با اشاره به کار ساخت و ساز در ایالات متحده 41. “آنچه ما در اینجا این است که عدم برنامه ریزی خوب در سطح شهرستان است.”

ساراسوتا سخنگوی Jan Thornburg معوق اظهار نظر در مورد گلف استریم خیابان پروژه به FDOT دولت اصلی حمل و نقل آژانس که اجراء پروژه آبشار در. مقامات وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رهبران از بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی خواست مسئولان شهرستان در یک جلسه مشترک به عنوان مدیران انجمن و برای کمک به تشویق یک “سوپر کنفرانس” است که می تواند با هم محلی و منطقه ای کارشناسان به بحث در مورد جزیره سد ترافیک.

“آیا ما می توانیم یک سوپر همایش خانواده با هم به نگاه به نفع کل منطقه و نه فقط یک کودک است که ممکن است کمی از سفارش؟” Spoll گفت.

ساراسوتا کانتی کمیسر مسیحی زیگلر به نظر می رسد باز به ایده و پیشنهاد چیزی شبیه به سال گذشته ساراسوتا کانتی کیفیت آب اجلاس که درو کارشناسان از دور و نزدیک برای بحث در مورد کیفیت آب.

آلن میو یک شهرستان کمیساریای که همچنین خدمت در منطقه حمل و نقل مدیره پیشنهاد قایق داخل کشتی بازرگانی مقامات پیشنهاد این ایده در یک کنفرانس در ماه آینده.

شهرستان ساراسوتا کمیسیون را به بحث در مورد این ایده در یک جلسه هیئت مدیره گفت: Thornburg.

در ضمن ساراسوتا است که با همکاری نزدیک با مقامات دولتی در پروژه های ساخت و ساز. این شهرستان نیز آغاز شده است هفتگی مذاکرات و جلسات هماهنگی با FDOT سنت Armands انجمن کسب و کار و قایق داخل کشتی بازرگانی, او گفت:.

“کسانی که رانندگی شرق ترک سد سلیمان باید ببینید برخی از پیشرفت های قابل توجهی بسیار به زودی” Thornburg گفت.

امید است در راه است ؟

ساراسوتا-گاو دریایی شهری برنامه ریزی سازمان و FDOT تقریبا به اتمام جزیره سد ترافیک مطالعه است که شناسایی 70 یا خیلی کوتاه مدت و راه حل های دراز مدت برای این منطقه ترافیک گلایه.

اگر چه این گزارش انتظار می رود که منتشر شد در اوایل سال جاری چند تن از کسانی که پیشنهادات خود را به اشتراک گذاشته شد در روز چهارشنبه.

پیشنهادات شامل بهبود به تقاطع خلیج درایو و کورتز جاده یکی از بدترین تنگناها در انتهای شمالی سد سلیمان.

این مطالعه همچنین توصیه اضافی انعطاف پذیر خطوط در آینده پل جایگزین از جمله راگون کلیدی پل. این اجازه می دهد برای بزرگتر, وسایل نقلیه, حمل و نقل و گزینه های اضافه کردن پل ظرفیت در طول فصل توریستی.

ساراسوتا شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و FDOT در حال کار با هم به ارمغان بیاورد عبور از نگهبانان به دو تا از شلوغ ترین مناطق در سنت Armands دایره در طول اوج فصل توریستی — جان Ringling بلوار به سمت دایره و شمال بلوار روسای جمهور و به سمت قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

مقامات در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید نیز درخواست سپاه پاسداران تقاطع در خیابان پل در برادنتون بیچ.

بلندمدت حمل و نقل راه حل های ممکن است شامل آب تاکسی هوایی تراموا و یا یکی دیگر از روش به عبور و مرور به و از جزایر سد. یک تلاش هماهنگ برای بهبود حمل و نقل عمومی از استان ها نیز توصیه می شود به عنوان یک راه برای تشویق ridership.

“بسیاری از این مطالعات تمایل به رفتن در قفسه زمانی که آنها انجام می شود اما این یکی گفت:” جک دالی یک قایق داخل کشتی بازرگانی کمیسر و MPO عضو هیئت مدیره که در نظر دارد به رهبری یک کمیته از کارشناسان کمک خواهد کرد که اجرای این توصیه ها.

بدترین زمان سفر یافت آینده قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در هر دو جهت. ترافیک در حال حرکت قایق داخل کشتی بازرگانی خود نوسان بین 5 و 15 mph با توجه به ترافیک مطالعه است.

در حالی که پروژه های روشن و خاموش هر دو به پایان می رسد از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید کمک به پشتیبان گیری در جزیره سد برنامه ریزی شده roundabouts همراه ایالات متحده 41 در Gulfstream خیابان و فرویتویلل جاده تحریک بیشتر از خشم بر ساکنان. اگر چه ساخت و ساز از گلف استریم میدان هنوز آغاز نشده یکی از سه سمت چپ خطوط از گلف استریم بر روی عازم شمال ایالات متحده 41 حذف شد در ماه نوامبر.

رهبران در قایق داخل کشتی بازرگانی درخواست کرده اند که کار بر روی این پروژه انجام می شود در شب و یا موکول به محل خارج از فصل است.

شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin گفته است که ساخت و ساز در باغات انجام شده است در ماه های سرد به دلیل آب و هوا بهتر است. کار نیز انجام می شود در طول روز به دلیل پتانسیل از نور و آلودگی صوتی است که می تواند مزاحم در نزدیکی مرکز شهر ساکنان.

Barwin نیز گفت که این شهر در حال کار بر روی یک استراتژی به فشار برخی از ساخت و ساز تا پس از اوج فصل گردشگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im