لس آنجلس می افزاید جنسی جدید باتری تعداد برابر Weinstein

لس آنجلس — Los Angeles, دادستان متهم و زندانی سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein با اضافی تعداد از جنایت جنسی باتری داری.

دفتر دادستان منطقه گفت: هزینه ثبت شد بیش از ادعاهای سابق فیلم مغول تجاوز جنسی یک زن در هتل بورلی هیلز در مارس 2010. این زن در ابتدا در مصاحبه با کارآگاه به عنوان یک همخوانی شاهد اما به تازگی ارائه جزئیات نشان او اتهام حمله رخ داده در 10 سال اساسنامه محدودیت ها.

این مسئول اضافه شده است به لس آنجلس مورد که مدعی Weinstein تجاوز جنسی دو زن در دو رویداد جداگانه در سال 2013 است.

Weinstein, 68, به اعدام محکوم شد و در ماه فوریه از تجاوز و حمله جنسی در نیویورک است و خدمت به 23 سال حبس. او به تازگی غلبه جلسه با کوروناویروس. مشخص نیست که او را حمل و نقل به صورت اتهامات در لس آنجلس.

لس آنجلس دادستان روز جمعه گفت: آنها در حال کاهش برای محاکمه دو تن دیگر از موارد مربوط به Weinstein به این دلیل که زنان نمی خواهید به شهادت علیه او. هر دو ادعا قربانیان شرح داده شده در یک سند به عنوان بازیگران و شهادت در برابر Weinstein در نیویورک محاکمه شود.

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey گفت: محققان همچنان به کار خود را برای تقویت, پرونده دادند. “همانطور که ما جمع آوری همخوانی مدارک ما رسیده به دیگر ممکن است قربانیان تجاوز جنسی” او در بیانیه ای گفت. “اگر ما پیدا کردن شواهد جدید از قبلا گزارش نشده جرم به عنوان ما در اینجا ما به بررسی و تعیین اینکه آیا اضافی اتهامات جنایی باید ثبت شود.”

یک سخنگوی Weinstein تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در اتهام جدید.

دادند برنده جایزه اسکار تولید کننده “شکسپیر عاشق” بود که به جرم تجاوز به یک بازیگر مشتاق در سال 2013 و به زور در دهان بر روی تلویزیون و فیلم دستیار تولید در سال 2006. وکلای او گفته اند که آنها درخواست تجدید نظر حکم زندان خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>