لس آنجلس D. A. شوهر تفنگ می کشد در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان

“شما قرار بود به ملاقات با ما شش ماه پیش” یک فعال فریاد زد در لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey در طول یک Jan. 29 بحث است. او تنها کسی نیست که فریاد. چند معترضان آمد و به مقابله با لاکی در مورد بیش از 500 تیراندازی پلیس که صورت گرفته در طول هفت سال تصدی. آنها عصبانی بودند در مورد Lacey به طور مداوم به تعویق افتاد به وعده ملاقات با زندگی ماده لس آنجلس اعضا و دیگر فعالان در مورد تیراندازی و پلیس دیگر نگرانی. آنها منتظر بیش از دو سال برای یک جلسه است که هرگز با توجه به HuffPost.

آنها خسته از این تاخیر, دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس و استاد و سیاه زندگی مهم سازمان Melina عبدالله گفت: لس آنجلس تایمز “بنابراین ما تصمیم گرفت که در این جلسه در مقابل خانه او.” زمانی که حدود 30 معترضان وارد صبح روز دوشنبه یک مرد ملاقات کرد و آنها را با یک تفنگ.

با توجه به زمان “تصویری از صحنه نشان می دهد یک مرد ایستاده در Lacey به درگاه در گرانادا هیلز با اشاره تفنگ و فریاد می زد” من به شما شلیک خواهد کرد. دریافت کردن من در ایوان.'”

لس آنجلس وکیل منطقه سخنگوی Shiara Davila-مورالس به تایید بار که مرد با تفنگ بود جکی Lacey شوهر, دیوید Lacey بازنشسته تحقیقی حسابرس برای منطقه وکیل دفتر تحقیقات.

پلیس وارد در حدود 5:40 a. m. پس از کسی که گزارش معترضان یک افسر تایید کرد ، هیچ کس متهم شده است در ارتباط با تظاهرات. کیت Chatfield ارشد مشاور برای قانون و سیاست در عدالت مشارکتی یک عدالت کیفری سازمان حمایت گفت: HuffPost که Lacey شوهر اقدامات می تواند به عنوان طبقه بندی شده ساخت یک جنایی تهدید و یا حمله با اسلحه گرم. یا می تواند به عنوان “جنایات جدی” یا “اعتصاب” بر اساس قانون کالیفرنیا, او گفت:.

عبدالله و دیگر فعالان باقی مانده خارج از خانه برای دو ساعت پس از Lacey کشیده تفنگ. به عنوان HuffPost گزارش “آنها در زمان نوبت صحبت کردن و شعار می دادند, ‘جکی Lacey باید برود جکی بین خواهد رفت.'” آنها علائم خواندن “#ByeJackie” و “صدای بوق اگر شما فکر می کنم دا جکی Lacey باید تعقیب پلیس که کشتن.”

دادستان منطقه شد مصر در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه متهم فعالان در تلاش برای “شرمسار” و “ارعاب” ، با توجه به HuffPost او گفت: مونتاژ خبرنگاران گفت: “من سپاسگزار برای این چالش از آنجا که من تا به حال هیچ ایده چگونه قوی من بود تا زمانی که من آماده کردم برای پایین آمدن در اینجا.”

حادثه رخ داده در روز قبل از لس آنجلس تنظیم شده است به رای گیری در مورد اینکه آیا به Lacey مدت است. او چهره دو مترقی رقبا جورج Gascón سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه که تصویب قانون اصلاحات و راشل رسی سابق مدافع. Gascón کاهش یافته است به نظر به این بار در رویارویی.

رسی اظهار نظر در توییتر نوشته “من هرگز اجرا از جامعه” و “و من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که به آن می گویند اما من نیز هرگز تهدید به شلیک اعضای جامعه اعتراض برای تغییر. چه نوع از رهبری این است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>