از دست به کروناویروس: معلمان بازنشسته به حال تمرکز بر مرگ دختر که Covid در زمان زندگی خود را

“در جهان خود را? Covid? Schmovid,” پسر خود را-در-قانون گفت. “دختر خود را که قرار بود برای عمل جراحی مغز.”

آستین بازنشسته و از آموزش در بروکلین رابین و مایکل Lamkay تشکیل شده بود کل فصل دوم در دلری بیچ ، از 25 سال گذشته شاهد تولد جدید دوستی و خانواده و آمد با مقدار زیادی از چالش است. رابین 76 بود به ظاهر ضرب و شتم سرطان ریه است. مایکل 82 بود مبارزه با سرطان استخوان.

اما به عنوان بهار به نمایش در آمد هر دو Lamkays تثبیت شد نه خود به سلامت اما این است که خود زن 47 ساله در نزدیکی بوکا ریتون.

آلیسون Weinstein نقل مکان کرده بود به نشستن بر روی صندلی و به جای فرود آمد و لب بر روی زمین است. یک پیشگیرانه پزشکی اسکن نشان داد که به دنبال مرحله 4 سرطان ریه است که تا به حال سفر به مغز او می گوید آلیسون شوهر جف دادند.

“در جهان خود را? Covid? Schmovid,” Weinstein گفت. “دختر خود را که قرار بود برای عمل جراحی مغز.”

DeSantis می گوید فلوریدا برنده تعطیل نمی کردن دوباره با وجود جدید سنبله در مورد coronavirus

Coronavirus: UNF تابستان فارغ التحصیلی به یک مراسم مجازی

هنوز هم سرایت راهپیمایی و در اواخر ماه مارس رابین Lamkay همه ثبتشده علائم این بیماری است. با یک تخت زده در خانه او تصمیم گرفت به خودش رانندگی به بوکا بیمارستان در منطقه است. او هرگز به خانه آمد.

این Lamkays’, پسر آلیسون برادر Wayne Lamkay پرواز از L. A. برای مراقبت از پدر او. Weinstein را وداع مادر بزرگ دو آمد به عنوان بسیاری از این روزها بر روی تلفن همراه کسی. Wayne Lamkay می گوید به نحوی در تلاطم مادرش در بیمارستان, پدر و خواهر بستری او حتی نمی کنید که.

روز بعد این ویروس در زمان مایکل Lamkay بصورتی پایدار و محکم در چنگال خود ارسال او را به بیمارستان که در آن همسر خود را گرفته بود او آخرین نفس. یک خانواده ارتباط موفق Lamkay نهایی انتقال به آسایشگاه در وست پالم بیچ. یکی دیگر از زنگ زد خداحافظی کرد Wienstein گفت.

به پزشکی قانونی خواهد رکورد آقای Lamkay مرگ 13 روز پس از خانم Lamkay در آوریل 13.

Coronavirus موارد در فلوریدا ادامه تیز دو هفته افزایش

روز دوشنبه Lamkays ” خانواده پایدار یکی دیگر از ضربه. پس از طولانی ماه در فلج در میان همه گیر آلیسون بیش از حد درگذشت شوهرش جف Weinstein گفت. برای سومین بار در این سال او مرتب کردن جزئیات از مرگ است. او در خانه با مجموعه رو به رشد از خاکستر اما هیچ برنامه فوری برای مجالس ترحیم و یا خاطرات.

فجایع هستند تا ستون خیلی سریع Weinstein می گوید: او گاهی اوقات فراموش میکنیم که در قوانین خود یک بار پس از جدایی به زندگی روزانه خود را از بین رفته اند.

همین چند روز قبل از مرگ همسرش, Weinstein رفت و به شماره گیری نمایید تا رابین را به تماشای بیش از آلیسون و بچه ها در حالی که او یک ماموریت تنها به تحقق بخشیدن به او را نمی توان پاسخ دادن به تماس.

برنامه ریزی شده است غیر ممکن است.

“من نمی توانم فکر می کنم گذشته از این بعد از ظهر” Weinstein گفت. “من در زندگی این است که زندگی بسیار کوتاه کوچک باش. اگر من در کل چیزی که من فقط چوک.”

به دنبال عقب کمی مهربان تر و قابل کنترل است.

در ماه ژانویه این خانواده جمع آوری شده برای حداکثر Weinstein نوار حکم کتاب مقدس – یک نقطه عطف آلیسون برنامه ریزی شده بود پس از حداکثر تولد می گوید: شوهرش. تنها چند روز پس از تشخیص او آلیسون او را متقاعد پزشکان بهار او را برای این رویداد قبل از عمل جراحی مغز – یک روش است که بعد از بارگزاری او را فلج کرد.

رابین و مایکل Lamkay در لباس خود را بهترین و برای جمع آوری عکس های خود را با تنها نوه حداکثر 13 و Mollie, 15.

مرگبار coronavirus بود در خارج وجود دارد, اما آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورده رسمی آن نام Covid-19.

فلوریدا جوان تست مثبت برای coronavirus در تقریبا دو برابر نرخ

رابین و مایکل ملاقات در دهه 1960 در یک ski lodge. او به آموزش هنر به kindergartners. تدریس زیست شناسی به دانش آموزان. معلمان در گردن خود را از جنگل نیست پول زیادی است اما پولد آنچه را که آنها تا به حال به آمار دامنه های Weinstein گفت.

پسر خود را Wayne Lamkay به یاد دوران کودکی مربوط توسط سفرهای جاده ای – اسکی در زمستان سواحل فلوریدا در تابستان. هنگامی که این جفت ارز بازنشسته کردم و با تغذیه زمستان آنها به رهبری جنوبی در نهایت راه اندازی خانه در این پولو ردیابی جامعه در دلری بیچ ،

در اوایل سال رابین آغاز شده و تا یک کلاس هنر است که ملاقات در محل باشگاه وانجمن پسر او به یاد می آورد. او مورد علاقه آموزش نقاشی و برخی از صنایع, او گفت:. به عنوان آنها سالخورده ظهور رسانه های اجتماعی باز reconnections با گذشته همکاران و دانش آموزان.

“آنها هر دو نسل اول آمریکایی” Weinstein گفت. “پیر مرد بود به خصوص یک شورش. او یک سوار کار ماهر. بسیار اجتماعی آگاهانه – آنها در مکان عمومی, مدرسه, معلمان, بعد از همه. آنها تا به حال بسیاری از دوستان است. کاملا زن و شوهر است.

“بیش از نوه های خود آنها عشق کازینو” Weinstein شوخی. “هنگامی که تلفن خود را که قرار بود به پست صوتی او در حال بازی پوکر و او در جداول انجام چیزی.”

“ما نمی دانیم که به چه کسی ویروس” Weinstein گفت.

مایکل ترجمه آن را هم می گوید پسر وین. “خوشبختانه او قادر به آن را ضرب و شتم. پسر عموی ما نیز آن را کردم. او به ضرب و شتم آن را بیش از حد.”

نه Wayne و نه خواهر او و یا خانواده اش را توسعه داده اند هیچ نشانه ای.

مایکل و رابین ازدواج کرده بودند از 55 سال.

Weinstein شده است برخی برای ماه است که او و آلیسون با هم 17 سال نمی خواهد به آن نقطه عطف است. یک بار در منابع انسانی مشاور و انجمن اولیا و مربیان مامان, آلیسون زندگی شروع imploding در ماه ژانویه اما حتی سرطان تهاجمی بود پیشی توسط Covid. پدر و مادر او به ظاهر سالم و آماده به تشخیص او در سال آغاز شد و به سرعت در همه گیر گرفتن و رفته توسط بهار.

و حتی پس از آن Weinsteins نمی شد رایگان به سرند پدربزرگ و مادربزرگ که می خواهم همیشه وجود دارد. در عوض آنها متمرکز شده ،

“این درست است که یک موج جزر و مدی از وحشتناک اخبار” گفت: Weinstein, که او نیز از دست یک دوست به مصرف بیش از حد در ماه های اخیر. “نیازی به گفتن نیست, من به دنبال به جلو به 2021. اگر هر چیزی می تواند بیرون آمدن از این: آیا هر چیزی را برای اعطا. هر روز یک هدیه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>