لوئیس Pappas بازگشایی در ساراسوتا

رستوران در ابتدا باز در مارس اما بسته به طور موقت به دلیل COVID-19.

پس از بسته شدن به طور موقت به دلیل COVID-19 سریع-بازی گاه به گاه رستوران یونانی لوئیس Pappas تازه یونانی است بازگشایی دانشگاه در مرکز شهر.

تمپا مبتنی بر رستوران افتتاح اولین ساراسوتا-گاو دریایی در محل 8512 کوپر Creek Blvd. در برادنتون در کنار LA تناسب اندام در دانشگاه شهر مرکز منطقه در ماه مارس است. سپس آن را بسته به دلیل COVID-19 اما پس از بازگشایی شد.

رستوران آن شناخته شده است سالاد یونانی. دیگر آیتم های منو شامل غذا مانند spanakopita فلافل و یونانی پیچد entrees مانند mousaka و فر بوداده مرغ pitas و ساندویچ چهار نان و entrees برای کودکان.

مستاجرین دیگر در همان میدان به عنوان Louis Pappas شامل Sirius Day Spa و خوب پا فروشگاه. شهر داروخانه هنوز باز است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

ونیز ارائه می دهد فروشگاه های محلی چالش

ونیز منطقه اتاق بازرگانی ارائه شده است کسانی که از فروشگاه های محلی یک شانس برای برنده شدن پول است.

در طول ماه های ژوئیه و اوت هر 100 دلار رسید و با 25 دلار خرید حداقل در هر اتاق عضو یا ونیز منطقه کسب و کار معادل یک شانس برای برنده $1,000.

کسب و کار در داخل کد پستی 34285, 34292, 34293, 34275, 34229 گنجانده شده است.

نقشه های آینده در حال برنامه ریزی برای Aug. 3 و هفت. 1.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

ساراسوتا-برادنتون بازگشایی فرودگاه سایه پارکینگ

در انتظار بیشتر مسافرت هوایی آینده تعطیلات آخر هفته ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی خواهد شد و بازگشایی آن سایه پارکینگ در پنج شنبه, جولای 2.

پارکینگ است که می تواند حدود 300 وسایل نقلیه محافظت خواهد کرد ماشین روشن از نور خورشید بیش از چهارم جولای آخر هفته. باز کردن بسیاری نیز اطمینان حاصل شود که وجود دارد مقدار زیادی از پارکینگ به ماه های تابستان به عنوان شرکت های هواپیمایی همچنان به اضافه کردن خدمات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما ساراسوتا-گاو دریایی, رستوران, اخبار

پارکینگ در سایه بسیاری هزینه های 14 دلار در هر روز است. خروج به طور خودکار پس از کارت های اعتباری هستند و تنها شکل پذیرفته شده پرداخت.

بیشتر خدمات شروع به بازگشت به فرودگاه. پروازها به مقصد فیلادلفیا از طریق خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی برای از سرگیری جولای 3 و خدمات به دالاس/فورت ورث و واشنگتن خواهد بود جولای 7. آمریکا نیز بازگرداندن خدمات به نیویورک در فرودگاه لاگاردیا جولای 11.

Frontier Airlines به آغاز طرح خدمات به سینسیناتی و شیکاگو ژوئیه 4 و خطوط هوایی دلتا شروع خواهد شد پرواز یک چهارم روزانه مسیر به آتلانتا جولای 2.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>