عشق در زمان تاج: 6 دوقلو Citians’ جستجو برای اتصال در انزوا

یک شب پاییز گذشته سام Riebs یک هوفسترا دانشگاه هنر عمده رفت و به یک حزب با کارکنان از لانگ آیلند معامله گر جو که در آن او کار می کرد. به عنوان او زده یک گفتگو با یک همکار, همه چیز شروع به سقوط را به محل. آنها هر دو خجالتی و درونگرا که مردم لذت می برد آرام فیلم تاریخ دوره تماشای فیلم مانند سال 1917 و زنان کوچکو آرام شب با شام و Netflix بکشد.

در طول ترم آن را سخت برای پیدا کردن زمان برای هر یک از دیگر در اطراف مدرسه و محل کار. “ما از نوع فقط به دنبال به جلو به زمانی که ما می خواهم که آن زمان به همه چیز اجازه توسعه بیشتر” Riebs می گوید.

اما با شکستن بهار در افق چشم بیزار از coronavirus فرود در نیویورک و فرماندار آن اعلام وضعیت اضطراری است. کلاس لغو شد. Riebs بازگشت به خانه پدر و مادر خود در Maple Grove با گفتن ندارد که او را از بازگشت به سواحل شرق.

در خانه Riebs بازی Animal Crossing با خواهر کوچک خود را. در آن جهان او را یک goggle-eyed بور پسر با یک حباب سر بی نهایت کمد لباس و یک جزیره که در آن او بزرگ شده میوه به پرداخت بدهی خود به محلی در یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که یک راکون است. همه چیز زیبا و دلفریب, آراسته, و بیشتر یا کمتر در کنترل خود را. حتی بازی ظریف بهره برداری مالی آغشته آن شایان ستایش جهان با نوستالژی برای زمان عادی.

Riebs کشته و ساعت های بی شماری بازی—دقیقا همان چیزی است او پس از در ملال انگیز و درجا دوره قرنطینه. یک هزار مایل دور مرد او فقط می خواهم شروع به دیدن در نیویورک بود رفتن را از طریق چیزهای مشابه. فاصله و افسردگی رمق خود را در رابطه جوانه زدن و با آنها صحبت نمی برای چند هفته.

Getty Images

گتی ایماژ

به طوری که آنها دوباره ملاقات در حیوانات عبور از پیچهای تودرتوی از طریق هر یک از دیگر جزایر در حالی که آنها در صحبت با تلفن. دوست پسر خرید Riebs مجازی خرس عروسکی. Riebs تور در بازی موزه که در آن مرد دیگر نمایش داده می شود پروانه ها و ماهی او می خواهم ، آنها برچسب یکدیگر جزیره تابلوهای پیام با چهره خندان.

“اگر او به من جزیره من می خواهم همه چیز را تمیز و تغییر شخصیت من به نگاه بهتر است. به جای فقط با پوشیدن مانند یک کلاه و شلوار جین, من می خواهم قرار دادن در برخی از بهتر از شلوار و ژاکت” Riebs می گوید. “چند بار انجام داده ایم که آن را فقط خوب است به احساس می کنم مثل من گرفتن آماده برای تاریخ, حتی اگر آن را در عبور از حیوانات.”

او و دوستان جدید خود را تا به حال شناخته شده هر یک از دیگر چنین زمان کوتاه غیر ممکن است می گویند که همه چیز را رفته ام اگر آنها می خواهم به حال تابستان با هم. آن را به عنوان نه می خواستم برای وادار ارتباط راه دور به. در این عجیب و غریب coronavirus تابستان Riebs نیست فقط یکی سکندری بر صمیمیت در مکان های عجیب و غریب.

II. امی

امی حداقل ویلیامز تحلیلگر داده که زندگی در مینیاپولیس وارد 2020 با قصد درگیر شدن در هر چیزی جدی و یا احساساتی. او ازدواج کرده و در یک نوپای 24, طلاق 30 رو مشغول به شخص دیگری که پس از آن به نام عروسی سال گذشته است. در حال حاضر در اواخر سی سالگی او را به تحصیل پاره وقت به سمت او مدرک کارشناسی ارشد. دوستیابی یک بازی گاه به گاه انحراف.

در دسامبر ویلیامز همسان با یک مرد در اوایل چهل سالگی در سرهم بندی کردن. آنها رفت و در یک تاریخ و پس از آن او صرفنظر شهر در سه هفته اقامت به جنوب شرقی آسیا است. ارسال پیامک به عقب و جلو آنها کشف آنها به گوش همان موسیقی بود دوستان مشترک زندگی می کردند در داخل راه رفتن فاصله از یکدیگر و هر دو بدون فرزند ،

وقتی که او آنها رفت و در تاریخ هیچ. 2. سپس آن را به نوبه خود به خارج از کشور برای شش هفته پس از آن او تا به حال یک سفر کسب و کار. جوانه زدن خود را معاشقه بود به دام افتاده در یک Austenian slow burn—خالص و epistolary. “این خیلی عجیب و غریب دانستن کسی که خیلی خوب اما با داشتن هر چیز فیزیکی اتفاق می افتد” ویلیامز می گوید.

هنگامی که برنامه های خود را در نهایت تعهد آنها رزرو سفر به میامی برای اواسط ماه مارس. قبل از اینکه طولانی, اجتماعی فاصله شد قانون از زمین و بهار شکن ازدحام سواحل فلوریدا بودند که در سطح بین المللی مسخره. آنها خود را لغو پرواز.

پس از بحث آنها انتخاب می شود منحصر به فرد به طوری که آنها می تواند نگه دارید از دیدن هر یک از دیگر در طول بیماری همه گیر. به زودی آنها تالار گفتگوی جوانان ایرانی هم در خانه پخت و پز وعده های غذایی برای اجرا و همکاری پدر و مادر ویلیامز سگ که دارای صرع ایدیوپاتیک.

“من نمی دانم اگر آن دلیل است که ما هر دو بزرگتر و یا اگر ما فقط یک بهتر و مناسب تر با همکاران گذشته, اما آن است که واقعا کار کردن” ویلیامز می گوید. اگر آن را تا به حال شده است برای COVID او شک و تردید آنها را به پایان رسید تا با هم.

“من از ترس است که ما در حال حرکت راه بیش از حد سریع, اما آن را یک وضعیت عجیب و غریب ما خودمان را پیدا کنید در.”

III. Kenyon

Macalester فارغ التحصیل Kenyon DeVault به این نتیجه رسیدند قبل از COVID که او می خواست به حل و فصل کردن با یک شریک, اما آن را در زمان یک بیماری همه گیر برای او به نهایت سعی خواستگاری.

پس از کالج DeVault به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد جایی که او جمع آوری کمک های مردمی برای جوانان برنامه نظارت. حرف از طبیعت و خوش مشرب حرفه ای او را فقط در مورد آن با تعدادی از مردان او در دیدار در تاریخ که نمی تواند نگه دارید تا پایان خود را از گفتگو. در پرتکاپو کاسترو منطقه که در آن او زندگی می کند تقریبا وجود دارد بیش از حد بسیاری از ماهی ها در دریا به تاریخ عمیق. او frequents آتش زنه و ملاقات بسیاری از مردم ارگانیک در زندگی واقعی اما همیشه از آخرین رابطه دراز مدت به پایان رسید و پنج سال پیش از او بوده است بدشانسی در پیدا کردن یکی از جدید. یا او را احساس نمی کند به چالش کشیده و یا مردان صرفا string او همراه قبل از حرکت. پس از یک دهه زندگی با او سوگند یاد کردن جدید پیوند و خود را به دهانه توجه کوتاه.

چند سال پیش DeVault نگاه به یک لوکس سرویس دوستیابی به نام Tawkify که به ترویج به عنوان یک “دربان شخصی برای زندگی دوستیابی خود” برای “مادر مجرد.” این استخدام در زندگی واقعی matchmakers به تشریح مشتریان قدمت تاریخ و معاون کشیش بخش مسابقات است. دسترسی به آن “منحصر به فرد” مشتریان هزینه هزاران دلار سالانه حق عضویت.

itemprop

DeVault نیست که بودجه آن در زمان اما به تازگی Tawkify ارائه ارتقاء به صفحه نمایش مردم به صورت رایگان به عنوان بازی های بالقوه برای اعضای پرداخت آن.

“من خسته هستم. من سعی کردم بسیاری” DeVault خود را گفت. “اینطور نیست که من قادر به پاسخگویی به مردم و ایجاد ارتباط. که به وضوح نه من مسئله است. اما آن را فقط با کلیک کردن. پس من دوست دارم ” چرا که نه کسی دیگری انجام این کار؟'”

به طور معمول Tawkify را انتخاب کنید رستوران یک تاریخ کور اولین روبرو می شوند. در مجازی این بار این دستور DeVault به راه اندازی یک تماس Facetime آماده کوکتل های مورد علاقه خود را و یا نوار میان وعده و “لباس مانند شما در حال رفتن به یک هیپ رستوران.”

هنگامی که او را ملاقات مطابقت فن آوری مشکلات در گرفت. Facetime نمی خواهد کار بر روی لپ تاپ خود را به طوری که او تا به حال به تغییر به گوشی خود را که تا به حال به شارژ و لبه پنجره رساند در یک چاپلوس زاویه. DeVault زندگی با یک هم اتاقی بنابراین سمت خود را از تاریخ بازی کردن در اتاق خواب خود را.

“لحظات اول کمی عجیب و غریب چون ما در هر یک از دیگر خانه ناگهان” او می گوید. “من نه مخالف, در حال خواب با کسی که در تاریخ برای اولین بار اما نه به طور معمول هنگامی که من برای اولین بار آنها را ملاقات.”

این عجیب و غریب بود. اما خوب است. DeVault ریخت و خود را برخی از شراب. بازی او ثابت خود را یک قطره لیمو یک شیرین ودکا می نوشند. آنها به اندازه کافی راحت به شیرجه رفتن مستقیم به گفت و گو و به پایان رسید تا صحبت کردن به مدت دو ساعت در مورد از دست رفته خود خانواده گی-نوار دوستان منحصر به فرد است که در صحنه های اجتماعی. پس از آن آنها را پر کردن نظرسنجی در مورد هر یک از دیگر—DeVault ساخته شده برخی از مودب پیشنهادات خود را برای تاریخ دوربین راه اندازی و شروع به ارسال پیامک می باشد.

بازی زندگی در ساکرامنتو یک ساعت و نیم شمالی. در قبل از COVID جهان آن را نمی ممکن است را ساخته اند حس به نزول است که نوع تلاش به کسی که خیلی دور. اما در حال حاضر همه DeVault است زمان برای تماس های ویدئویی.

او و هم اتاقی او ساخته شده یک پیمان اجازه می دهد هر یک تعیین شده hook-up در طول قرنطینه که آمپر مخاطرات ساخت حق انتخاب.

itemprop

“در ابتدا این احساس من بود که shunted بازگشت به مدرسه که در آن آن را مانند” من هرگز برای دریافت گذاشته,” او می گوید. “در اولین هفته من ایجاد یک لیست پخش از آهنگ ها گوش دادم به در مدرسه راهنمایی و دبیرستان به دلیل این که ذهن من بود. من احساس در سهولت بیشتر در اطراف, آن, اما آن را عجیب و غریب بود.”

IV. G

“من فکر می کنم این خنده دار است شما در پیدا کردن چنین پاکدامن روندهای در حال ظهور در قرنطینه” نوشت: یک گرم در یک ایمیل. او یک مرد خوش تیپ در سی سالگی خود, خوش مشرب, یک بیت پر افاده و خود توصیف “افتخار منحرف با یک مزه زندگی جنسی.” او نخواست نامش فاش شود به جلوگیری از تزریق خود را غیر تک همسری شبکه اجتماعی با درام های غیر ضروری.

G می گوید: مردم در مدار خود به نظر می رسد hornier تر از همیشه. آنها تمایل به شهرهای دوقلو ترقی خواهان در رابطه با بهداشت عمومی, تلاش برای آشتی نصب ولع مصرف برای انسان تماس بگیرید. قلاب کردن برنامه های در آتش هستند. G می گوید او دریافت ناگهانی تب و تاب از مطرح متون از زنان جذاب, نوعی که هرگز تا به حال به بلند کردن انگشت به, تاریخ, ناگهان نقش تعقیب کننده اش است.

“احساس من این بود که مردم قصابی آنجا که همیشه اگر نه بیشتر—فقط نگه داشتن آن واقعی راز و نوشتن در مورد آن در رسانه های اجتماعی,” او می گوید.

جالب اینجاست که گرم نیست احساس خود را در تمام. پس از فرماندار stay-at-home منظور او نشده و آمار باشگاه و یا بدست کوتاه کردن مو. پس از مقدار زیادی از نوشیدن در خانه سفارش پیتزا برای بیش از حد بسیاری از وعده های غذایی و توجیه آن همه با بدبینانه خودداری از “چه کسی اهمیت میدهد با آن” او هرگز کمتر احساس داشتی با پیراهن خود را خاموش.

ناگهان G متوجه شدم که ورزشگاه بود lynchpin برای نظم و انضباط در تمام زمینه های زندگی خود را به چیزی که او را مجبور به خارج شدن از رختخواب هر روز صبح و همین تازه و تغییر لباس. بدون آن او رفت و در یک افسردگی ترمز ماشین.

در نهایت او تصمیم گرفت به اندازه کافی به اندازه کافی بود. خود را شریک اصلی یک هنرمند او شده است با سال ها به او گیر محو شدن. سپس G رو یک نیمکت صاف با دمبل قابل تنظیم خاموش Craigslist در. این روزها او میکشد مجموعه به رها معلمان دانش آموزان را در پشت خانه اش جایی که او با پمپ های آهن بر روی چمن یک صحنه مستقیما از ساحل.

“من فکر می کنم زمان فعلی نیاز به فقط یک سنگین مدرک پذیرش از کاهش انتظارات ویژه,” او می گوید. “قبول است که شما را از 40 درصد به عنوان مولد به عنوان جذاب به عنوان ثروتمند به عنوان سرگرم کننده است. به عنوان خوشحال است.”

V. W

عرض 27 ساله مد طراح از St. Paul, به یاد می آورد off-the-کتاب انبار raves او با حضور در جنوب مینیاپولیس در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مارس به عنوان برخی از بهترین شب از او می خواهم تا به حال. چرا که پیش آگهی برای مهمانی در سال 2020 تا تیره و تار کردند و رقص مانند آن بود که پایان جهان است.

او می خواهم شروع سال آموزش به احساس راحت به عنوان عجیب و غریب, زن, کاوش polyamory و بردگی. چند خرما با یک زن توسعه یافته به یک و با روح دوستی. او احساس او فقط می خواهم وارد یک دوره دگردیسی زمانی که COVID محصل.

W بسیار مراقبت می کند برای روابط تنهایی را ترجیح می دهند. او از یک بیماری همه گیر ویبراتور, اما او بیشتر طول می کشد لذت در پانسمان تا او هزینه های قرنطینه جمع آوری, طلسم, مد, چوب بست, پیچ خورده, شاخه های عکس و ارسال pinups به دوستانی که آنها را درک.

“من واقعا از آمدن به شرایط با خودم تمایلات جنسی من, و من احساس خیلی بیشتر اعتماد به نفس قادر به عشق خودم بیشتر,” او می گوید. “اوه, و من بزرگترین تحقق است که من دوست دارم گروه.”

او تنها می خواهم فقط یاد گرفته که در ماه های منتهی به این بیماری همه گیر. هنگامی که شام احزاب شد, تابو, سکس گروهی تبدیل به حتی بیشتر از میوه ممنوعه.

او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد آن زمانی که مردم در حال رفتن به احساس راحت دوباره چگونه برای ایجاد رضایت و سلامت تاریخ ساخت آن ،

در ضمن عرض شده است با استفاده از COVID به refamiliarize خودش را با چیزهایی که او را دوست دارد: خیاطی و بافندگی, جمع آوری یافت oddities از کنار جاده خواندن کتاب و به طور کلی فرو بردن خودش را در یک خارق العاده زندگی داخلی تهیه چیز است. او همچنین شروع داروهای ضد اضطراب و به دنبال درمان.

“این زمان مهمی برای بسیاری از مردم فقط به قبول چه خبر است و هم به کار را از طریق هر چیزی که ما نیاز به کار را از طریق” او می گوید. “من واقعا متعادل و من پذیرفته ام من واقعیت است.”

وجود ندارد طبیعی است که آن را به جنس می آید و COVID می گوید sex therapist دکتر اریک Sprankle استادیار در دانشگاه ایالتی مینه سوتا. The Kinsey Institute جنسی انسان به سرعت مورد بررسی هزاران زوج در سراسر کشور و در بر داشت libidos پراکنده در سراسر هیئت مدیره.

“پیش بینی های اولیه مردم در خانه را هیچ چیز دیگری برای انجام وجود دارد خواهد بود یک بوم عزیزم. و سپس ما در مورد آن فکر بیشتر شد و مانند ‘Eh مردم را واقعا ایستادگی یکدیگر است که مقدار زمان است ؟ بنابراین شاید ما دیدن طلاق بوم. بسیاری از ناشناختهها.”

به عنوان یک روانشناس Sprankle معتقد است سلامت جنسی و رضایت ضروری برای سلامت کل. اما بدون اینکه یک متخصص پزشکی او نمی تواند چشم پوشی از خروج از خانه و خطر آن برای یک غیر روحانی.

“اما مقدماتی است که مرتب از ما چگونه تعریف سلامت جنسی و رضایت جنسی. آنها نباید وابسته به تماس جنسی با دیگران” او می گوید.

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان به عنوان مثال انتشار COVID جنسی ارشاد با چنین لذت بخش مشاوره به عنوان “ما می دانیم که دیگر coronaviruses نیست به راحتی از طریق مایع منی یا مایع واژن,” اما “شما را امن ترین شریک جنسی.” (به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه قبل و بعد از.)

“ما نیاز به کشف چگونگی ارسال پیامک و چت ویدئویی می تواند نیازهای ما نیازهای جنسی” Sprankle می گوید. “و ما قطعا می تواند لمس خودمان. در واقع ما باید تمام تلاش ماهر خانگی تا پایان این.”

VI. لوکاس

لوکاس اندرسون که سفر برای کار خود را به عنوان یک وقایع تولید کننده جشنواره های موسیقی و فیلم برای اولین بار برای بخشی بهتر از هفت سال گذشته به تازگی نقل مکان کرد و به مینه سوتا برای دریافت یاطاقان های خود در بین پروژه ها.

در اوایل ماه مارس روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی لغو ورود Anderson, لمس کردن در مینیاپولیس پس از کار یک ماه در برلین. پرواز خود را مانند یک شبح هواپیما. چند مسافر عینک ماسک.

یک خانه بدوش و هیچ غریبه ای به ملاقات با افراد جدید از طریق اینترنت اندرسون را به دنبال هر چیزی به طور خاص است. احساس تخلیه از آتش زنه-ing در راه او می گوید که محتوای به صبر برای عشق به موسیقی پاپ او را در یک روز. “”من یک کمی با تمرکز بر زندگی حرفه ای من در حال حاضر” من فکر می کنم که مردم چه می گویند؟”

زمانی که COVID لغو همه کار او می خواهم به انتظارنشسته بودند تا برای سال 2020 اندرسون فکر او می خواهم بیشتر از آن را. اما برنامه های بزرگ برای لذت گناه مانند تماشای فیلم های سنگسار و گشت و گذار پروفایل دوستیابی داد راه را برای تحرک dread با هیچ پایانی در چشم.

از آن آسان بود به صحبت کردن با غریبه ها آنلاین در ابتدا چون هر کس تا به حال COVID مشترک است. اما حتی همه گیر می تواند انجام یک گفت و گو تنها تا کنون. “این خیلی سخت به ادامه ارسال پیامک کسی با دانستن شما در واقع رفتن به دیدار با آنها را در فرد برای چه چیزی می تواند شش ماه تا یک سال است.”

وجود دارد یک زن که از او پرسید در تاریخ مجازی. آنها می خواهم به دنبال هر یک از دیگر در Instagram برای شش ماه اظهار نظر در هر یک از دیگر عکس. همه او واقعا می دانست نام او و میل شدید برای سگ.

یک روز آنها پریدند در Houseparty صحبت کردیم و به مدت سه ساعت و نیم مستقیم در مورد از دست دادن شغل خود را از دولت و سیاست و مکان آنها رفته بودم موسیقی را دوست داشت. یک زن و شوهر از Anderson دوستان ducked به چت خود را به می گویند سلام—تقریبا به عنوان اگر آنها رفته بودم به یک بار و اجرا را به مردم می دانست. آنها بازی تراشه و Guac یک بازی شبیه سیب به سیب.

وجود ندارد و انتظار از هر گونه تماس فیزیکی او در بر داشت فروع از آداب و کنایه است که به طور معمول سیل افکار خود را در تاریخ از بین رفته بود.

“همه ما می تواند انجام دهد فقط صحبت کنید و بگویید هر یک از دیگر در مورد آنچه که در زندگی ما” اندرسون می گوید. “این احساس من در واقع قادر به دریافت به دانستن کسی بدون وجود آن چیزی که در پشت ذهن من رفتن, ‘چه اتفاقی خواهد افتاد پس از ما برای پرداخت این نوشیدنی ؟ من قرار است به راه رفتن او خانه ؟ او است رفتن به فکر می کنم من و عجیب و غریب و نمی خواهید هر قطعه از این کار؟'”

سریع تماس تصویری می تواند یک راه خوب برای صفحه نمایش بد شیمی در پست قرنطینه جهان, او می گوید. اما پس از آن دوباره آن را ناقص روبرو می شوند بی دست و پا بی مهارت در نامشخص موقعیت هایی که باعث آشنایی کمتر امن است اما بیشتر هیجان است.

در نهایت اندرسون تصمیم گرفت زمان خود بهترین بود صرف توسعه خود را به طوری که زمانی که اجتماعی فاصله رسما به پایان می رسد او می تواند بهتر آماده برای درک این نوع از فرد او را به دنبال.

“من متوجه شدم در طول سال است که من شده اند ناخودآگاه به دنبال نقص در دیگران آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید چه می شود که مردم من مورخ دوستان من, من, خانواده, همکاران,” او می گوید. “من صرف این همه وقت قضاوت من در نظر گرفتن زمان کافی برای ارزیابی خودم و چیزهایی که من نیاز به کار بر روی.”

در جای دوستیابی, او شروع به خود را منعکس توسط روزنامه نگاری, مراقبه, نگه داشتن یک لیست از چیزهایی که سپاسگزار و رفتن در پیاده روی های انفرادی در بعد از ظهر. او دوره های آنلاین در بازاریابی, فیلم حوادث, تولید و مدیریت تور به سنگ تیز کردن مهارت های حرفه ای خود.

در آغاز ماه جولای او قصد دارد به فروش بسیاری از اموال خود را بسته در یک کیسه و حرکت به آلمان به کشتی سوار در فصل بعدی از زندگی خود را.

“آنچه من به امید طریق این زمان به حفاری عمیق تر به پیدا کردن که من واقعا هستم که در آن من می خواهم به و که در آن من خوشبختی واقعی نهفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>