عشق بسکتبال قرار داده برایانت دیگران نهایی کشنده پرواز

لس آنجلس — شش مسافران سفر با Kobe Bryant و دختر خود را در هلیکوپتر که سقوط کرد به یک کالیفرنیای جنوبی کوهستان ماه گذشته پیوست عشق خود را از بسکتبال. در میان آنها دو هم تیمی های برایانت 13-پیر-دختر یک مربی با مشخصات افزایش در بسکتبال و سه پدر و مادر بسکتبال-کودکان دیوانه. خود خلبان بود که مصرف آنها را به یک بسکتبال مسابقات شد و یک جانباز در حال پرواز که دوستان و مشتریان گفت: دقیقا یک مسافر می خواهید در کنترل.

کوبه و GIANNA برایانت:

کوبه برایانت دوست داشتم که داستان از چه طرفداران خواهد رویکرد به درخواست پدر چهار دختر زمانی که او قرار بود به یک پسر که می تواند حمل بر خود بسکتبال میراث. خود زودرس 13 ساله را پاسخ گفت: “Oy من این است.”

Gianna برایانت شناخته شده به عنوان جی جی به خانواده و دوستان بود می شود با همان میل سوزان برای بسکتبال عظمت که رانده بود پدرش به 18 All-Star Game حضور و پنج NBA در طول 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز.

این جفت ارز می تواند گاهی اوقات دیده می شود courtside در لیکرز بازی که در آن برایانت بازوی خود را در اطراف او خواهد توضیح پیچیدگیهای یک ورزش او اختصاص داده شده خود را به پس از سن 6 مصمم به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بازیکنان.

چهار سال به بازنشستگی برایانت, 41, حال نقل مکان به یک شغل دوم به عنوان یک قصه گو و حمایت از ورزش زنان. او برنده یک جایزه اسکار در سال 2018 برای انیمیشن کوتاه “عزیز بسکتبال” و در نظر گرفتن دخترش جوانه زدن بسکتبال ستاره خودش به دختران مسابقات با حمایت مارهای زهردار مناطق گرمسیر آکادمی ورزشی او می خواهم تاسیس دو سال قبل است.

___

جان کری و الهام ALTOBELLI

جان Altobelli بود مشهور رقم در بیس بال.

Altobelli, 56, حال چراغ خود را Orange Coast College تیم بیس بال به بیش از 700 پیروزی و چهار مسابقات قهرمانی کشور در طول 27 سال کار حرفه ای که به دست آورده او را سرمربی تیم ملی از افتخارات در سال 2019 از آمریکا بیس بال مربیان انجمن.

بسکتبال بود 14-year-old daughter الهام ورزشی, با این حال, و او یک هم تیمی از Gianna برایانت که امیدوار به روزی بازی کالج توپ. او همچنین عاشق حیوانات با توجه به دوستان, به طوری که او در زمان خانه لاک پشت ها از مدرسه علوم کلاس اگر او می ترسید آنها بدرفتاری.

دوستان به یاد او 46 ساله, مادر, Keri به عنوان یک اختصاصی با مادر و همسر که آن را یک نقطه به حضور همه کودکان, بازی شوخی که او می خواهم نشسته در یک نقطه خاص در حقه در بسیاری از مواقع او باید یک پلاک وجود دارد با نام او حک شده بر روی آن.

برایانت دوستان با Altobelli به حال ارائه شده او و خانواده اش سوار بر هلیکوپتر که روز به طوری که او می تواند ضرب و شتم ترافیک به این مسابقات است.

این Alobellis در حال جان سالم به در با دو فرزند دیگر.

___

سارا و PAYTON چستر

سارا چستر سابق, کالج, والیبال, بازیکن, سفر به بازی با او 13 ساله پدر Payton که همچنین تیمی از Gianna برایانت.

Payton در هر دو Mamba تیم دختران و سنت مارگارت اسقفی که در آن او در یک هشتم کلاس و او 45 ساله مادر شد, عضو هیئت امنا.

Payton پدرش گفت: امیدوار به بازی در WNBA روزی.

“او در بر داشت شادی در هر دادگاه و دوست داشت همه از او هم تیمی ها و مربیان او گفت:” مدت کوتاهی پس از مرگ او.

همسرش به او گفت: “سارا بود پر از زندگی و چسب از ما خانواده است.”

___

کریستینا MAUSER

کریستینا Mauser, دستیار مربی Mamba دختران تیم سفر که روز به Mamba مسابقات جام در هزار اوکس ایجاد شد خودش را به عنوان یک برتر بسکتبال مربی.

Kobe Bryant تا به حال شخصا از استخدام او برای Mamba آکادمی ورزشی پس از دیدن او مربی بسکتبال دختران در مدرسه خصوصی در کالیفرنیا که دختر خود حضور داشتند.

Mauser, 38 شده بود یک ستاره ورزشکار خودش در والیبال و بسکتبال در هانتینگتون بیچ را ادیسون دبیرستان که در آن او همچنین به مدرسه ورزشی سالن از شهرت.

یک همسر و مادر سه Mauser جلب ستایش از بازیکنان چند تن از آنان به نام دوم او ،

___

ARA ZOBAYAN

هنگامی که شما در یک هلیکوپتر مردم گفت: Ara Zobayan بود مرد شما می خواهید در کنترل.

او نه تنها استقبال هر کس با یک پوزخند بود اما یکی از با تجربه ترین خلبانان با رتبه بندی بالا و بیش از 8,200 ساعت از زمان پرواز انباشته بیش از دو دهه است.

“این مرد است که شما بخواهید برای به پرواز شما را از شهر به شهر” گفت: لس آنجلس کلیپرز ستاره Kawhi Leonard. او اغلب پرواز با Zobayan چه کسی به او گفته بود که او را از زمان به زمان که برایانت خواسته بود او را به یاد داشته باشید برای گفتن سلام.

Zobayan شد رئیس خلبان برای جزیره بیان هلیکوپتر و پرواز کرده بود برایانت به یکی دیگر از مارهای زهردار مناطق گرمسیر بازی فنجان در روز قبل از.

“او یکی از بهترین خلبانان” لئونارد گفت.

50 ساله بومی از لبنان تا به حال سقوط در عشق با هلیکوپتر به عنوان یک نوجوان پس از یک هلی کوپتر مکانیک اتفاق افتاده است که به نشستن در کنار او در یک پرواز خطوط هوایی او قرض داده یک هلیکوپتر مجله.

این یک عشق وعاشقی مهر و موم شده چند سال بعد پس از او در زمان یک تور هلیکوپتر از گراند کانیون. به زودی پس از او صرفه جویی شد تا برای پرواز درس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de