Lucky Brand بسته شدن در ساراسوتا زیر تشکیل پرونده ورشکستگی

این شرکت گفت: در یک دادگاه پر که آن ساراسوتا فروشگاه بی ثمر است.

خوش شانس, نام تجاری, شرکت مستقر در کالیفرنیا شناخته شده برای آن فهرست با الهام از شلوار جین و لباس ورشکستگی کرده است و خواهد دید از آن سود ساراسوتا فروشگاه در بازار در دانشگاه مرکز شهر.

این شرکت پوشاک برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در روز جمعه در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور. مدیر عامل موقت Matthew A. Kaness گفت که COVID-19 است “به شدت” تحت تاثیر فروش این شرکت در سراسر تمام کانال های و خوش شانس است که با نام تجاری وارد یک توافق اولیه برای فروش به SPARC Group LLC اپراتور از مارک های مانند Aeropostale و Nautica.

“در حالی که ما در خوش بینانه در مورد بازگشایی فروشگاه ها و مشتریان ما بازگشت به کسب و کار هنوز به طور کامل بهبود می یابند,” Kaness گفت. “ما ساخته شده بسیاری از تصمیم گیری های دشوار برای حفظ این شرکت زنده ماندن بی سابقه ای در طول این زمان.”

Lucky Brand متخصص در کلاسیک آمریکایی لباس در یک نقطه قیمت می باشد. یک جفت خود را بالا افزایش Bridgette آبی شلوار جین لاغر هزینه $129 ، آنها همچنین فروش گرافیک كم حدود $34.50 مردانه و بچه ها لباس و لوازم جانبی و خیلی بیشتر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

در فلوریدا زنجیره ای خرده فروشی به فروشگاه در مکان هایی مانند تمپا بین المللی پلازا Ellijay حق بیمه رسانه های دیزنی, چشمه, در, دریاچه Buena ویستا و البته بازار در دانشگاه مرکز شهر ساراسوتا’ ما فروشگاه های محلی ساخته شده است که آن را بر روی بسته شدن لیست همراه با بازار در هزار سال در اورلاندو و Dania پوینت در دانیا بیچ.

به همین دلیل من را که بسیاری از این شرکت مدل کسب و کار به نظر می رسد بر اساس اطراف که در پایان بالاتر مراکز خرید و مراکز. من مطمئن هستم که دیزنی چشمه فروشگاه کاملا به کشته شدن آن در فروش قبل از COVID-19 آورده و حتی سحر و جادو از دیزنی را متوقف کند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

قبل از COVID-19 خرده فروشی, همه چیز در مورد تجربه است. شما هنوز هم می تواند feasibly اجرای یک مرکز خرید اما آن را نمی تواند فقط در مورد خرید چیزهای دیگر به دلیل آن را آسان به اندازه کافی برای انجام آنلاین. دیزنی چشمه بدیهی است که به عنوان مثال قابل توجه از خرده فروشی/مواد غذایی/سرگرمی ترکیبی — و من باید بدانید چون فقط هشت ماه پیش من یک بستنی و مغز گردو از Ghirardelli شیرین چشمه و فروشگاه شکلات وجود دارد و کاهش یافته و 40 درصد از آن را بر روی زمین.

در یک مقیاس کوچکتر اما موفق محلی مراکز خرید و مراکز نیز هدف برای یک مخلوط خرده فروشی, سرگرمی و ناهار خوری. زنان ورزش پیش نمایش موزه مرکز برنامه ریزی برای باز کردن در بازار در دانشگاه مرکز شهر در سال آینده است یک مثال خوب از این است.

اما سرگرمی نیست واقعا یک چیز دیگر حداقل نه در خارج از محدوده ما اتاق زندگی می کنند.

تنها خرید سفر ما را تشویق به را به مکان هایی مانند Publix و Costco — مکان ما باید برای رفتن به ابزار برای زنده ماندن. فرصت خرید است یک چیزی از گذشته به سینما رفتن نیست آنچه در آن یک بار بود و چیزهایی مانند کنسرت ها و نقش ها عملا وجود ندارد — مگر اینکه آنها مجازی است که اگر شما بهانه جناس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

بازار کسب و کار نیست دقیقا cakewalk حتی زمانی که اقتصاد قوی بود که آن را برای ثروتمند حداقل قبل از همه گیر. سال گذشته من در مورد نوشت: یک رشته از ورشکستگی شرکت, رانندگی, آخرین خروج از بازار در دانشگاه مرکز شهر. این در جریان بوده است برای مدتی اما COVID-19 شتاب آن است.

همه گیر دادند JCPenney به آن اجتناب ناپذیر مرگ در ماه گذشته. همه که باقی می ماند از JCPenney محلی است ساراسوتا مربع فروشگاه — در حال حاضر حداقل.

Lucky Brand تشکیل پرونده فصل 11 نشان می دهد این شرکت امیدوار به ظهور از آن زمان مشکلات است. این اولین COVID-19 مربوط به بازار خرده فروش تشکیل پرونده ورشکستگی و قطعا آن را نمی خواهد آخرین.

خیلی از زندگی منتقل شده در طول چند ماه گذشته و به رود فرهنگ و بنابراین می رود خرده فروشی. پاسخ بتن در چه جلوتر هستند و هرگز در دسترس تا زمانی که ما در واقع وجود دارد اما اگر یک چیز وجود دارد من می دانم این است: تنها ثابت در زندگی تغییر است.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>