خوش شانس است و Kmart ترک خرده فروشی سوراخ در برادنتون

چه تبدیل خواهد شد از خالی, خرده فروشی, فضای سمت چپ توسط Kmart و خوش شانس است ،

یک تقاطع شلوغ در برادنتون در تلاش است با مشکل مشابه به عنوان بسیاری از مناطق تجاری در سراسر ایالات متحده آمریکا — دو خالی لنگر فضاهای مناسب در سراسر خیابان را از هر یک از دیگر.

خوش شانس بازار قرار بود برای آمدن به سابق Albertsons محل فروشگاه در گاو دریایی خیابان غرب و 75 خیابان بود که قبل از خوش شانس است برای ثبت ورشکستگی و بسته بسیاری از فروشگاه های آن است. Kmart در سراسر خیابان در Beachway پلازا نیز بسته شده است.

بنابراین آنچه که برای این تقاطع? هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از وعده برای منطقه اطراف سابق Albertsons که در آن یک Wawa در دست ساخت است.

اما خوش شانس است دیگر در آینده می تواند واقعا مجموعه همه چیز برای پلازا است که متعلق به Balboa خرده فروشی شرکای لس آنجلس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

کاترین هارتلی, برنامه ریزی مدیر برای شهرستان برادنتون گفت که همه او می داند که آنچه او شنیده از مهندس در سایت. هارتلی گفت: او گفته شد تخریب خود ادامه خواهد داد و پارکینگ خواهد شد پیکربندی مجدد اما پس از آن او مطمئن نیست.

“ما به عنوان خوانده شده مقالات متعددی که Publix در تلاش برای گرفتن برخی از خوش شانس را اجاره و ما تعجب اگر Aldi در حال رفتن به می آیند در” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

چه هارتلی با اشاره به دو جداگانه خرید دارایی موافقت نامه های مربوط به خوش شانس است و Publix و خوش شانس است و Aldi.

Publix است که در مذاکرات به دست آوردن پنج خوش شانس فروشگاه خواص و Aldi است که در مذاکرات به دست آوردن شش از جمله آنهایی که در ساراسوتا و ونیز.

اما برادنتون مانده است از خرید دارایی مکالمات است که تحت سلطه چند هفته گذشته احتمالا به دلیل خوش شانس را هرگز امضا اجاره نامه با Balboa برای شروع با. اگر آنها یک اجاره نامه را امضا من را دیده اند آن را در گاو دریایی شهرستان سوابق عمومی است.

یک معامله گر جو خوبی خواهد بود که در نقطه هارتلی گفت: نظر منعکس کننده برخی از افکار واهی و پوچ پچ شده است که در گردش در سراسر منطقه است.

مردم می خواهند یک معامله گر جو در لیکوود انزال در ونیز و آنها حتی می خواهید در حال حاضر بسته خوش شانس است در ساراسوتا که ما در حال حاضر تاسیس خواهد شد آلدی.

برای روشن معامله گر جو فقط یک شایعه در حال حاضر. واهی هرگز کسی صدمه دیده است ،

Beachway پلازا دیگر قابل توجه مستاجران, مانند, Publix, Bealls خروجی و اساسی می باشد. هارتلی به من گفت چند ماه پیش که وجود دارد برخی از مستاجران علاقه مند در پلازا نزدیکی سابق Albertsons که خوش شانس را به حرکت در, اما این بحث است و آرام.

استن Rutstein تجاری املاک و مستغلات کارگزار مستقر در گاو دریایی شهرستان گفت: او فکر می کند که برنامه ریزان باید از ابتدا شروع می شود.

آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی بیش از یک قوی مواد غذایی لنگر در سابق Albertsons فضا به نوبه خود پلازا در اطراف Rutstein گفت. همان می رود برای Kmart پلازا.

“اگر من مالکیت وجود من خواهد بود رفتن به برخی ماهر معماری شرکت ها و افرادی که به حومه شهری برنامه ریزان و کسی برای کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه,” او گفت:.

Rutstein گفت که او فکر می کند که باید شامل رستوران ها یک بخش سرگرمی و شاید حتی مسکن.

“آن را نزدیک به ساحل و وجود ندارد هر محصول جدید قرار داده وجود دارد. این می تواند ابزاری در قرار دادن جدید افراد جوان در غرب Bradenton,” او گفت:.

که بیشتر یا کمتر از این رویکرد است که تویستکک توسعه شرکت. از اورلاندو گرفته شده با رنگ سبز در لیکوود انزال, مخلوط, استفاده, توسعه, در گوشه شمال شرقی جاده دولت 70 و در مرتع پرورش احشام لیکوود بلوار.

سبز است استفاده از مخلوط مرکز خرده فروشی و دفاتر و رستوران و یک جزء مسکونی.

در واقع در حال حاضر که من فکر می کنم در مورد آن وجود دارد یکی دیگر از موازی بین سبز و سابق Albertstons پلازا — آنها هر دو سوخته شده توسط تخصص مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای.

خوش شانس است قرار بود برای آمدن به سابق Albertsons و زمین کرایه لنگر سبز. در حال حاضر خوش شانس است ورشکستگی کرده است و زمین کرایه نابودی تمام فروشگاه های خود را.

“این دیگر به اندازه کافی خوب برای ساخت یک نوار با یک غذا لنگر و آن را احاطه کرده است با چهار رستوران و یک رستوران چینی و امید به دریافت دو outparcels,” Rutstein گفت. “شما نیاز به چیزهای که در آینده به آن است.”

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>