فلمینگ است که متهم به قتل دبورا Dalzell در ساراسوتا در سال 1999.

ساراسوتا — سومین روز از شهادت همچنان در قتل محاکمه لوقا فلمینگ مرتبط با مرگ 47 ساله دبورا Dalzell در مارس 29, 1999.

لوقا فلمینگ وارد دادگاه که او از روز شنبه در لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار با آن Borghetti یک ویکی وکیل. دستیار وزارت امور خارجه وکلای کارن Fraivillig و هنری جکمن در حال تعقیب این پرونده برای دولت است.

9:07 صبح — قبل از هیئت منصفه نشسته بودن این صبح ساراسوتا کانتی مدار قاضی دادگاه چارلز رابرتز اطلاع کسانی که در این دادگاه که یک آسیب شناس پزشکی قانونی خواهد بود با ارائه مدارک و شواهد در کالبد شکافی از Dalzell. شهادت او خواهد بود همراه با اخلال عکس. او خواسته است که هر کسی که می تواند تحت تاثیر این عکس ها را ترک دادگاه ایام شهادت.

“کالبد شکافی تصاویر نمایش داده خواهد شد بر روی یک صفحه نمایش بزرگ” رابرتز گفت. “این عکس ها ممکن است نگران کننده برای برخی از مردم به دلیل آشکار محتوا. من می خواستم هر کس به آگاهی از آنچه ممکن است در آینده از طریق این شاهد. اگر کسی احساس می کند که آنها نمی توانند تحمل نگاه کردن به آن عکس ها را نمی توان در دادگاه. من قطعا نمی خواهید هر سمعی پاسخ به کسانی که عکس ها.”

9:10 صبح — داوران نشسته است. Fraivillig سرب دادستان به نام آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر ویلسون بروسارد که مطالعات بیماری ها و ناهنجاری های بدن است. او به نظر می رسد در موارد و بدن در موقعیت های که در آن وجود دارد می تواند یک پزشکی/حقوقی مفهوم.

“ما با استفاده از تجربه و تخصص این نوع موارد می تواند ضربه و یا مربوط به مواد مخدر موارد” بروسارد می گوید. “ما مسئول از مواردی است که سقوط در صلاحیت غیر منتظره طبیعی مرگ و میر … ما به نظر به علت مرگ و شیوه ای از مرگ است.”

9:20 صبح — بروسارد است توصیف صحنه جرم از جمله یک عکس از Dalzell و سامانه بیش از یک استاد در وان حمام. او با اشاره به وجود یک قطعه از نوار مجرای بر روی شانه او.

“این شناور آزاد قبل از آنها تخلیه آب به سطح که” بروسارد می گوید. او اشاره کرد که Dalzell شد حدود 134 پوند و 5-پا-3 در زمان مرگ او.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im