شکوه گی, نوار نیمه گذاشته همه کارکنان آن توسط Facebook… در غرور آخر هفته

اول نوار خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته هر دو با توجه به “محدودیت از COVID-19 جهانی و همه گیر” و “اخیر گوش دادن جلسات با BIPOC [و مردم بومی color] رهبران جامعه.”

این آمد به عنوان برخی از تعجب. در حالی که با شکوه به نظر می رسید بود در مسیر بازگشایی پس از چند ماه از بسته شدن مجبور به جلوگیری از گسترش بیماری است. بعلاوه غرور آخر هفته شد یک زمان عجیب و غریب برای, گی, نوار به طور ناگهانی اعلام نامحدود برداشت.

اما بمب واقعی کاهش یافته و بعد از آن در پست.

“هنگامی که شکوه بازگشایی آن خواهد بود بهتر از همیشه با یک طراحی دوباره مفهوم رهبری جدید ساختار یک reimagined برنامه سرگرمی و افزایش تعهد به تنوع و حقوق صاحبان سهام” را گفت. “به عنوان بخشی از این طراحی مجدد تمام موقعیت ها در سراسر سازمان ما خواهد بود دوباره استخدام در یک شفاف و عادلانه روند.”

در نظرات کارکنان و مجریان ابلاغ و بدون خرد کردن کلمات است که این اخبار به آنها.

“با تشکر از شما برای این بی توجهی کامل از بشریت توسط [آتش] من از طریق fb” یک دیدگاه گفت.

“شاید شما باید گوش دادن به کارکنان خود را در مورد چگونه به منظور بهبود همه چیز” یک اضافه شده است. “آه صبر کنید… شما فقط به معنای واقعی کلمه و اخراج همه آنها را.”

برخی از با شکوه کارکنان ادعا ناگهانی “طراحی مجدد” اعلام شد الهام گرفته از یک نامه سرگشاده از اعضای جامعه به عجیب و غریب محل صاحبان. پس ناآرامی های مدنی و تظاهرات علیه خشونت پلیس آنها درخواست صاحبان و مدیران به آدرس “عدم دید از عدم فرصت و عدم مساوی و عادلانه جبران مالی” به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و بومی اجرا.

“این باید پایان یابد. امروز. تغییر لازم است. تغییر مورد نیاز است ، آن را امضا شهرهای دوقلو BIPOC.

“پس از شما می خواهم برای به رخ کشیدن در مورد ‘عادلانه فرصت پرداخت و نمایندگی,’ آیا می خواهید به آدرس چرا کارکنان خود را از کار اخراج شدند ساعت پس از آنها به شما ارائه یک لیست از نقاط محیط کار خود را بهتر است ؟ ” یک دیدگاه پرسید شکوه. “چرا این حال چپ کردن?”

دو روز بعد کن عزیزم یکی از با شکوه را صاحبان شرکت صادر شده عذرخواهی نیز از طریق Facebook که کارکنان تا به حال برای پیدا کردن این راه است. او توضیح داد که او شده است می خواهم به خارج از شهر تا به تازگی و شرکای او جیمز نلسون و برایان جانستون تا به حال یک مقدار بیشتر نقش فعال در مدیریت و مالکیت.

است که آنها استفاده می شود. عزیزم گفت که او می خواهم پس از پذیرش استعفای خود را.

“من می دانم که بهانه ای و من واقعا متاسفم,” او گفت:. “من منجر به این باور است که کارکنان در هیئت مدیره نیاز به یک طراحی مجدد شد به طور کامل آگاه است که ما نمی خواهد در هر زمان به زودی بازگشایی می دانستند که همه را نمی توان به نام پشت و قابل درک است که ما می رویم به تمرکز بر روی ساختمان متنوع تر کارکنان.”

آنها نبودند. آنها نمی. و او “عمیقا متاسف” برای حفر عمیق تر و پرسیدن سوالات بیشتر.

او در ادامه گفت که او می خواهم به نوبه خود بیش از نوار مالکیت به “یک گروه از رهبران که کشورهای مستقل مشترک المنافع سفید مردان است.”

“من در حال حاضر شروع به صحبت با برخی از مردم که ممکن است کمک کند که اتفاق می افتد و امیدواریم به اطلاعات بیشتر به زودی,” او گفت:.

عزیزم خیلی زیادی ندارد برای اضافه کردن در لحظه ای که او می گوید. او توضیح داد که بر خلاف آنچه برخی شایعه سرسبز است و نه پایانی برای خوب است.

“هدف من این است که برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 اجازه می دهد تا ما را به” او می گوید.

او همچنین می خواهد به تاکید مجدد است که توسط زمان نوار آیا باز او آن را می خواهد به خوبی در راه خود را به مالکیت جدید – که آن را باید متعلق به اعضای جامعه و نه “یک غایب مالک در کالیفرنیا [عزیزم].” ممکن است یک دوره گذار برای دریافت وجود دارد اما آن اندازهای به عنوان یک طرح وجود دارد این است که این طرح است.

عزیزم یک فعال همجنسگرا و معاون رئیس جمهور سابق مینه سوتا فصل از ملی و روزنامه نگاران, انجمن, در زمان مالکیت شکوه بازگشت در سال 2015 از املاک و مالک سابق کلی فیلیپس. شما می توانید جزئیات کامل از بیانیه خود را در اینجا.

اول, اجازه دهید من عمیقا و صمیمانه عذرخواهی می کنیم برای آنچه اتفاق افتاده است با شکوه و صدور که Facebook پست در…

ارسال شده توسط کن عزیزم در شنبه 27 ژوئن 2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>