بازداشت مرد در مرگ و میر ناشی از فعال Oluwatoyin Salau و داوطلب ویکی سیمز در فلوریدا: آنچه ما می دانیم

تالاهاسی فلوریدا. – به عنوان جامعه سوگوار مرگ دو گزارش از دست رفته در هفته گذشته یک مظنون بازداشت شده بود روز شنبه در اورلاندو فلوریدا منطقه ساعت بعد از بدن زنان کشف شد, در نزدیکی خانه اش در تالاهاسی.

بدن Oluwatoyin “حلق” Salau, 19 و ویکتوریا “ویکی” سیمز 75 شدند و از روز شنبه در همان محل در تالاهاسی. معلوم نیست که آیا یا نه آن دو با یکدیگر می دانستند قبل از مرگ و میر خود را در این زمان.

Salau شد گزارش از دست رفته ژوئن 6 و سیمز شد گزارش از دست رفته ژوئن 11. آن را نیز ناشناخته دقیقا زمانی که آنها کشته شده اند.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد مرگ خود و مشکوک:

که Oluwatoyin Salau?

Salau فعال که مرده پیدا شد شنبه شب.

او وابسته به جنبش 850 که توصیف خود را به عنوان “رهبران دانشجویی و جامعه ساکنان همکاری با یکدیگر به تقاضای عدالت و سیاست تغییر” برای پلیس اصلاحات در تالاهاسی. او در صحبت های اخیر تظاهرات و برد نهایی در روز حمل علائم که التماس کرد برای عدالت در پی سیاه و سفید زندگی می کند از دست داد.

“کسانی که زندگی ممکن است از دست داده اما ما نمی تواند ترس” Salau گفت: در ماه گذشته در جریان اعتراض در مقابل اداره پلیس تالاهاسی. “شما عصبانی هستند و آن را OK به عصبانی.”

در یک سری از توییت هایی که فرستاده شد در بعدازظهر 6 ژوئن Salau صحبت در مورد یک مرد که او را مورد تعرض قرار پیش از آن روز. او گفت که این مرد او پیشنهاد سوار شدن به یک کلیسا که در آن او ماندن شده بود.

در ژوئن 9, پلیس تالاهاسی پست شده در رسانه های اجتماعی از دست رفته افراد در حال پرواز برای Salau گفته او گذشته بود 6 ژوئن در منطقه ای در حدود یک چهارم مایل دورتر از جایی که او در توییتی از او برای سوار شدن و بعد از تجاوز جنسی.

در ضمن کارنی مرکز سرپناه بی خانمان گزارش داد که Salau به دنبال کمک ژوئن 8 و داده شد شماره تلفن برای افرادی که به طور مستقیم می تواند کمک به او به دنبال پناهگاه اضطراری. آنها هیچ سابقه ای از او در تلاش برای در تماس گرفتن با کسانی که در مورد مدیران.

که Vickie Sims?

پلیس می گویند سیمز گذشته دیده می شد ژوئن 11. پلیس گزارش دادند او گم شده در ژوئن 13, پس از یک همسایه رفت و به بررسی سیمز و درب جلو به آپارتمان او نیمه بسته نگهداشته شده. خانه او است و در حدود یک مایل از منطقه Salau گفت: او تجاوز جنسی.

سیمز یک بازنشسته دولت, کارگر, مادر بزرگ داوطلب شد که به خوبی شناخته شده برای کار خود را در محلی دموکراتیک سیاست است.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, Dave Bruns سخنگوی AARP گفت: “ویکی مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بهبود زندگی دیگران – به عنوان یک مدافع اختصاصی برای آمریکایی ها متعهد داوطلب برای AARP دوم برداشت بانک مواد غذایی از خم بزرگ و دیگر جامعه باعث می شود; یک اختصاص داده شده مادر و مادر بزرگ و پرشور به طور کامل درگیر شهروند کمک به ملت ما برای رسیدن به بالاترین آرمان است.”

گمان هارون Glee جونیور دستگیر

هارون Glee جونیور 49 دستگیر شد در اوایل صبح روز یکشنبه در اورلاندو در حکم قتل با توجه به زندان سوابق.

پلیس می گویند Salau و سیمز’ بدن داشت خود را در نزدیکی خانه اجاره ای در تالاهاسی در روز شنبه.

با توجه به زندان پرونده اصلی اتهام Glee شد, آدم ربایی به قصد تهدید و ارعاب.

Glee نیز بازداشت 29 مه جداگانه تشدید اتهام باتری پس از یک افسر خال خال او را لگد زدن یک زن در معده با توجه به گزارش پلیس. پس از زن پلیس گفت که او تا به حال رد جنسی پیش از Glee که تا به حال عصبانی شدن. قربانی در این صورت نه سیمز و نه Salau.

ندا Hassanein کمک گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>