گاو دریایی مجلسی به دور ماسک رایگان برای کسب و کار

صاحبان کسب و کار می توانید درخواست ماسک برای کارکنان خود را آنلاین با شروع این هفته است.

با شروع این هفته گاو دریایی شهرستان صاحبان کسب و کار می تواند امن رایگان ماسک صورت برای کارکنان خود را از گاو دریایی اتاق بازرگانی است.

این اتاق دارای 22,000 قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت برای هدیه دادن تشکر در بخشی به فلوریدا وزارت بهداشت در گاو دریایی شهرستان.

به تاریخ مجلسی توزیع بیش از 28,000 ماسک برای کسب و کارهای محلی برای کارکنان خود را به استفاده از با توجه به گاو دریایی مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جکی Dezelski.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“ما در آغاز با 10000 ماسک و متوجه شدم در عرض فقط یک روز است که تقاضا به مراتب بیش از این تعداد” Dezelski در بیانیه ای گفت.

در حالی که ماسک لازم نیست در گاو دریایی شهرستان کسب و کار آنها مورد نیاز برای کسب و کار در شهرستانها از هولمز ساحل و آنا ماریا.

به همین ترتیب شهر ساراسوتا مبنی بر نیاز به ماسک و یک “ماسک تلفن همراه” مجهز شده است به دور تا 50000 ماسک برای کسانی که آنها را ندارد.

گاو دریایی شهرستان صاحبان کسب و کار می توانید درخواست ماسک آنلاین در https://www.recovermanatee.com/. آنها خواسته خواهد شد که به افشای چگونه بسیاری از کارکنان آنها را و چگونه بسیاری از ماسک های آنها نیاز دارید.

هنگامی که سفارش خود را تایید شده است این ماسک را می توان برداشت و در اتاق را Lakewood در مرتع پرورش احشام و یا برادنتون دفاتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>