گاو دریایی منشی دادگاه جشن ماه تاریخ سیاه

آنجلینا Colonneso, Manatee County Clerk از مدار دادگاه و حسابرسی دعوت جامعه به مناسبت ماه تاریخ سیاه در گاو دریایی شهرستان سوابق تاریخی کتابخانه 1405 4th Ave. W. برادنتون تا فوریه. 28. در همکاری با ساراسوتا (FL) فارغ التحصیلان فصل Kappa Alpha Psi برادری, Inc., کارمند دفتر اداره منابع تاریخی میزبان یک نمایشگاه در جنگ جهانی دوم سربازان بوفالو.

Buffalo Soldiers نام مستعار داده شده توسط قبایل بومی آمریکا به Negro Calvary که مبارزه در قرن 19 در ایالات متحده غربی سرزمین. این اصطلاح در نهایت مترادف با تمام آفریقایی هنگ تشکیل شده در سال 1866 9 و 10 اسب Calvary هنگ و 24 و 25 هنگ پیاده نظام.

زمانی که 92 Infantry Division, یک تفکیک پیاده نظام لشکر از سربازان آمریکایی آفریقایی ایجاد شده در اکتبر 1917 آنها نیز در زمان نام مستعار. 92 Infantry Division تنها آفریقایی infantry division برای دیدن مبارزه در اروپا در طول جنگ جهانی دوم به عنوان بخشی از ایالات متحده پنجم ارتش, مبارزه با در ایتالیا.

سنت Buffalo Soldiers ادامه داد: تا زمانی که رئیس جمهور ترومن لغو تبعیض نژاد در نیروهای مسلح در سال 1947 و همه واحدهای نظامی در سال 1952.

این نمایشگاه خواهد شد بر روی صفحه نمایش از 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه به جز Feb. 17 زمانی که کتابخانه بسته خواهد شد برای رئیس جمهور روز.

در علاوه بر این به نمایشگاه استیو Lewis, ارتش جانباز و عضو سابق آمریکا 9th, اسب Calvary سربازان را در گاو دریایی سوابق تاریخی کتابخانه از 9 تا 11 صبح در فوریه. 8 و دوباره on Feb. 13 از 5:30 تا 7 بعد از ظهر به امضا و صحبت کردن با بازدید کنندگان در مورد تجارب خود را. لوئیس یک گاو دریایی شهرستان بومی و هنوز هم در خدمت کشور خود و دولت را از طریق انواع مدنی involvements. داستان زندگی خود را می گوید غلبه بر تبعیض نژادی از طریق پشتکار و کار سخت و فداکاری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید گاو دریایی شهرستان سوابق تاریخی کتابخانه در 941-741-4070.

– ارسال شده توسط کتی Slusser

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de