بتسی Benac شده است یک گاو دریایی شهرستان کمیسر بزرگ برای منطقه 7 از سال 2012.

گاو دریایی شهرستان کمیسر بتسی Benac نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر او اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه.

Benac که رئیس هیئت مدیره شده است و کمیسیون در بزرگ از سال 2012 گفت که او می خواهد به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش را پایان مدت او از طریق 2020.

“پس از بررسی دقیق و بحث و گفتگو با خانواده من, من تصمیم دشوار ساخته به برداشت نامزدی من برای انتخابات مجدد به کمیسیون شهرستان,” Benac در بیانیه ای گفت.

“خانواده من مهم ترین چیز برای من و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری من نیاز به تمرکز بر روی آنها. آن شده است یک افتخار برای خدمت به مردم از گاو دریایی شهرستان برای هشت سال گذشته و من سپاسگزار برای حمایت جامعه که من دریافت کرده اند در طول راه.”

بلافاصله پس Benac را اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد سابق گاو دریایی شهرستان مدیر اد Hunzeker فرستاده بیانیه خود گفت که او را برای اجرای Benac را در بزرگ منطقه 7 موقعیت به جای منطقه 5 صندلی در مقابل کمیساریای ونسا Baugh به عنوان او در اصل واصل شده به انجام.

“تجربه من به خصوص در طول این بی سابقه بار است که بهترین راه حل برای نشان دادن کل شهرستان” Hunzeker گفت. “من در خدمت گاو دریایی شهرستان (به عنوان مدیر) برای بیش از 10 سال (2007-2019) و کمک به ما را از طریق رکود اقتصادی ، ما می تواند و می خواهد از این طریق دریافت کنید با هم.

Hunzeker یک جمهوری خواه مانند Benac همچنین افزود که او “خیلی متاسفم” برای دیدن کمیسر Benac تصمیم به دنبال انتخاب مجدد.

“من می دانم که گاو دریایی شهرستان در داخل و خارج” Hunzeker گفت. “من این تجربه مورد نیاز برای نگه داشتن شهرستان ما را در مسیر صحیح است.”

با Hunzeker تعویض به اجرا برای Benac در بزرگ صندلی که برگ Baugh unopposed در این مرحله با مهلت اجرای یک کمیسیون صندلی بودن ژوئن 12 ظهر.

Benac گفت: در یک ایمیل به هرالد تریبون شنبه که او را حمایت Hunzeker برای منطقه 7 صندلی. “من فکر می اد به رهبری بزرگ توانایی های او باعث شده است که این شهرستان از طریق بار دشوار در رکود است. بودجه خود تجربه ارزشمند خواهد بود به عنوان شهرستان حرکت رو به جلو” Benac نوشت.

جمهوری خواه Paul ظریف نیز در حال اجرا است برای منطقه 7 صندلی.

Benac اول برنده صندلی پس از شکست دیرین کمیسر جو McClash در سال 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im