گاو دریایی شهرستان مدارس ‘مربی سال’ نامزد با یکدیگر رقابت برای عنوان

برندگان اعلام خواهد شد در برتری در آموزش و پرورش جوایز در گاو دریایی دانشکده فنی اصلی دانشگاه. پذیرش آغاز می شود در 6 p. m. و جوایز شروع در 7 p. m.

یکی از چهار فینالیست اعلام خواهد شد به عنوان Manatee County School District را “مربی سال” در شب چهارشنبه.

برندگان اعلام خواهد شد در برتری در آموزش و پرورش جوایز در گاو دریایی دانشکده فنی اصلی پردیس 6305 دولت جاده 70 E. در برادنتون. در این مراسم برنامه ریزی شده است برای شروع در 6 p. m. و جوایز مراسم “مربی سال” و “حمایت از کارکنان از سال” شروع خواهد شد در 7 p. m.

در اینجا این است که نگاهی به نامزد:

جنیفر Santora, Gullett ابتدایی

Santora شده است معلم مدرسه ابتدایی برای 14 سال, اما او را به تمرین پس از او در مهد کودک. او با بازی “معلم” با حیوانات کشید و درس آنها را روی تخته سیاه.

به عنوان دانش آموزان کلاس سوم ارائه پروژه های خود را در چهار ایالت از توجه به آنها خندید و زوزه میکشیدند محکوم کنند در همه Santora جوک.

“من عاشق داشتن سرگرم کننده با دانش آموزان من,” او گفت:. “ما خلاق و احمقانه است. زمانی که ما درس یادگیری است و آن است که یک بازی سرگرم کننده وضعیت من همکاری با آنها را و ما در حال یادگیری با هم. که بهترین احساس را واقعا درگیر درس و فقط از آن لذت ببرید با یادگیری است.”

آموزش پایان نیست زمانی که زنگ — این یک کار تمام وقت است. این بیشتر از یک شیوه زندگی از یک حرفه ای است, او گفت:.

“من دائما به فکر آنچه که من نیاز دانش آموزان و چگونه من می تواند کمک به آنها بود موفق” Santora گفت. “من به طور مداوم در برقراری ارتباط با پدر و مادر و فکر کردن در مورد چگونه به من درس بیشتر درگیر شدن بیشتر انتزاعی سطح بالاتر و یا دقیق و بنابراین من واقعا جلو قرار دادن شور و شوق در تمام طول روز است و مقدار زیادی از کار. اما من آن را در پایان پرداخت پس از آن باعث می شود آن را به ارزش آن است.”

سوزان نیکرسون نخل باد بزنی ابتدایی

هر روز صبح نیکرسون است پنجم-دانش آموزان کلاس خط خارج و تصمیم می گیرید که ویژه دست دادن آنها را انجام دهید قبل از اینکه کلاس شروع می شود.

نیکرسون استفاده می شود به کار در یک مدرسه منشور در مرتع پرورش احشام لیکوود اما او گفت که او را دوست دارد به آموزش ریاضی و علوم در پلمتو ابتدایی, عنوان 1 مدرسه با 100% نرخ فقر.

“من می خواهم احساس مانند یک underdog به هر حال چون من احساس می کنم که ما چیزی برای غلبه بر و اثبات و آن را به ما می دهد یک مزیت” نیکرسون گفت. “بسیاری از این دانش آموزان را بسیار محدود دانش پس زمینه به طوری که تمام فعالیت ها و چیزهایی که من می تواند به آنها را به آنها نشان می دهد فقط کاملا باز می شود تا جهان خود را.”

در اولین روز مدرسه یک سال نیکرسون خواست یکی از دانش آموزان خود را به آنچه او می خواست می شود زمانی که او بزرگ شده و دختر به او گفت:, “خوب, من حدس می زنم من در زمینه کار مثل مادر من.” در پایان سال تحصیلی این دختر به یک ارائه در او مشتاق حرفه پزشکی به عنوان وزیر پس از نیکرسون حرفه ای-بهره پروژه.

“من امیدوارم که این چیزی است که آنها را با آنها در طول بقیه سال خود را که آنها می توانند این کار را انجام” نیکرسون گفت. “آنها بسیار باریک طرز فکر از آنچه ممکن است برای آنها و من قادر به کمک به آنها را ببینید در سال گذشته از ابتدایی که کل جهان وجود دارد خارج وجود دارد.”

آماندا زبان انگلیسی بیشر دبیرستان

“خانم انگلیسی است که تقریبا مسئول همه چیز را در اطراف در اینجا” یکی از دانشجویان گفت:.

او قرار می دهد با هم سالنامه مربیان فوتبال و تیم اجرا می شود که دولت های دانشجویی. او صرف زمان بیشتری را در کلاس درس از در خانه گاهی اوقات کار می کرد و سه روز گذشته او pregnancy due date.

“من یک فرد خوب در گفتن” نه “چون من می دانم که آنها شنیده ام که در جاهای دیگر در زندگی خود” زبان انگلیسی گفت. “هشتاد و هفت درصد از بچه های ما زندگی می کنند یا در زیر سطح فقر و بنابراین من نمی خواهم آنها را برای همیشه احساس کوتاه-تغییر در دبیرستان تجربه بدون در نظر گرفتن جمعیت خود و یا وضعیت مالی خود را در خانه. باید آن را به عنوان نزدیک به این ایده از مدرسه عالی موسیقی و یا هر آنچه در آن بود که در سر خود فکر می کردند که قرار بود به خیلی مهم است.”

یک دانش آموز به مدرسه می آمدند خود را در سال اول هفته دیر و حاضر به همکاری گفتن در زبان انگلیسی به “فقط او پرتاب خارج از کلاس مانند هر کس دیگری انجام داد.” اما با او بی امان نگرش فارسی از آن زمان به عنوان یک چالش. چند سال بعد دانشجو آمد به کلاس های درس خود را به او نشان می دهد فارغ التحصیلی خود را کلاه و لباس شب.

“من می خواستم به شما اولین کسی باشید که برای دیدن این” او گفت در انگلیسی. “شما اولین کسی است که تا کنون ساخته شده من فکر می کنم که من می تواند چیزی شبیه به این.”

تعداد زیادی از زبان انگلیسی به دانش آموزان سابق ماندن در تماس تلفنی به او بگویید که آنها یک ویرایشگر کار در کالج خود روزنامه و یا خود را به آخرین موفقیت.

“وجود دارد یک کل بسیاری از حرفه ای که در آن شما باید افرادی که به عقب نگاه در تعامل است که شما تا به حال با آنها و کار خود را و می گویند: “من قادر به انجام این کار به دلیل از شما’ یا ‘من شد که من امروز به خاطر تو’,” او گفت:. “که به نظر من باعث می شود تمام آن را به ارزش آن است.”

ایمان نیمکت برادن رودخانه میانه مدرسه

نیمکت رشد نمی کند تا شناخت او می خواست می شود یک هفتم-کلاس ریاضی معلم. در واقع او هرگز بزرگ در ریاضی در مدرسه است.

“من سعی می کنم برای تدریس در ابتدایی ترین راه به خاطر من به یاد داشته باشید که چگونه از آن بود که چیزی را درک نمی کنند و یا چگونه دلسرد آن زمانی بود که من آن را درک نمی” نیمکت گفت. “به خاطر دارم که پس زمینه آن آماده شده در یک راه منحصر به فرد به مطمئن شوید که من در ملاقات با دانش آموزان در سطح زمین و گرفتن آنها را به جایی که آنها باید.”

هنگامی که دانش آموزان پیاده روی نیمکت درس آنها نظیر به پنجره و می گویند “من می خواهم برای رفتن وجود دارد.”

زمانی که نیمکت شروع به تدریس ریاضی در برادن رودخانه وسط مدرسه در سال 2014 کلاس درس او بود شیرین و مطلوب فضای خالی با لرزان عدم تطابق میز و یک پروژکتور صفحه نمایش. در حال حاضر او در کلاس درس است پر جنب و جوش فیروزه ای دیوار 3D computer, whiteboard-تحت پوشش میز و طناب از ارتفاع صندلی.

“ایجاد یک سرگرم کننده فضا و داشتن چیز شسته و رفته مانند 3D کامپیوتر و یا چیزهایی که آنها به طور معمول نمی گرفتن در معرض به نوعی باعث می شود آنها می خواهند برای آمدن به کلاس” نیمکت گفت. “آنها هیجان زده هستیم و سعی کنید چیزهایی که آنها می خواهند به انجام این کار به دلیل آنها می خواهم به منظور جلب بر روی میز و چیزهای شبیه به آن.”

ایجاد جالبترین کلاس درس در مدرسه نبود یک شاهکار آسان است. نیمکت صرف ساعت های بی شماری در خانه نوشتن کمک های مالی به شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری در فن آوری های مختلف. او تخمین می زند که او دریافت کرده است در مورد $50,000 در کمک های مالی به صندوق کلاس درس او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de