گاو دریایی شهرستان برای میزبانی مراقبت عمل می کنند مجازی جلسات

دو جلسات مجازی در جولای 9 و 10 را توضیح دهد چگونه صاحبان کسب و کار کوچک و سازمان های غیر انتفاعی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند درخواست برای گاو دریایی مراقبت در عمل بودجه.

گاو دریایی شهرستان مقامات میزبان دو جلسات مجازی این هفته برای کسب و کار کوچک صاحبان سازمان های غیر انتفاعی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که علاقه مند به استفاده از گاو دریایی مراقبت در عمل بودجه.

هر دو جلسات برگزار خواهد شد از طریق زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار. اولین جلسه در ساعت 9 صبح در جولای 9, محفوظ است برای کسب و کارهای کوچک با 15 یا کمتر کارکنان که با تجربه ضرر و زیان مالی با توجه به COVID-19.

دومین جلسه در ساعت 9 صبح در تاریخ 10 ژوئیه خواهد بود برای سازمان های غیر انتفاعی, بیمارستان, پزشکی, سلامت روان و سوء مصرف مواد ارائه دهندگان.

وجود خواهد داشت یک سوم جلسه مجازی در اواخر این ماه برای افرادی که می خواهید به درخواست برای گاو دریایی مراقبت در عمل بودجه.

در ماه ژوئن شهرستان در کمیسیون تصویب $17.5 میلیون طرح برای فاز اول دولت مراقبت در عمل بودجه. طرح شناسایی چهار حوزه کمک: $5.25 میلیون برای هر یک از بهداشت عمومی و ایمنی; اقتصادی; و سلامت جامعه و رفاه و $1.75 میلیون دلار برای دولت و امکانات جامعه.

بودجه را می توان برای یک بار هزینه های متحمل شده بین 1 مارس و دسامبر 30 سال 2020 است.

واجد شرایط دریافت هزینه برای کسب و کارهای کوچک عبارتند از بهداشت شخصی, تجهیزات حفاظتی, بهبود علامت و بازاریابی, در بیرون, صندلی و بازسازی مطابق با اجتماعی فاصله موجودی لوازم و تجهیزات و نرم افزار.

برای سازمان های غیر انتفاعی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط هزینه ها شامل گسترش COVID-19 تست آنتی بادی, تست, تماس, ردیابی و بهداشت و آموزش و تجهیزات حفاظت شخصی.

زوم لینک کلیک کنید برای هر دو جلسات را می توان در یافت www.mymanatee.org/ManateeCares.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>