گاو دریایی معاون ضرب شاخه های انسان در طول توقف ترافیک

30 سال بود شتاب به سمت معاون با توجه به گزارش.

یک گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر معاون ضرب گلوله کشته شد یک مرد که در حال رانندگی بود به سوی او در کورتز جاده غرب در اوایل روز چهارشنبه به دفتر کلانتر به گزارش.

با توجه به کلانتر, معاون دیدم یک ماشین رانندگی با خرد جلو تایر و سنگین جلویی آسیب در حدود 12:30 a. m. معاون به نام برای پشتیبان گیری و اقدام به توقف ترافیک, اما این خودرو موفق به متوقف کردن و سوار غرب در کورتز جاده در حدود 40 مایل در ساعت.

خودرو پس از آن اقدام به کشیدن به خارج در 5300 کورتز جاده W. اما ماشین سوار را بر روی محدود کردن و گیر شد. نمایندگان به نام آنها انجام شد توقف ترافیک و راننده قرار داده و خودرو را به عقب و شتاب به طور مستقیم به سمت معاون. معاون نامش منتشر نشده کار اخراج شدند تفنگ دستی خود را چندین بار در راننده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب گاو دریایی اخبار

ماشین سوار کردن غرب در کورتز راه در رو به مشرق ، آن را دوباره اقدام به درایو به خارج زده اما محدود و آمد به استراحت در سمت غرب ورودی در جلوی خانه.

نمایندگان ارائه کمک به راننده جاستین لی Stackhouse, 30 شد و به بلیک مرکز پزشکی با چند زخم گلوله. او مرده و در مدت کوتاهی قبل از 2 صبح فلوریدا بخش از اجرای قانون سوابق نشان می دهد او دستگیر شد و چندین بار از سال 2007 در مبارزه با مواد مخدر و سلاح اتهامات و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق.

کورتز جاده بسته شد برای چند ساعت در هر دو جهت.

این مورد در دست بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im