Dallis Mullett یک دانش آموز در گاو دریایی دبیرستان انتخاب شده است به نمایندگی از ساراسوتا به عنوان یک ملی جوانان به خبرنگار 2020 واشنگتن روزنامه نگاری و رسانه های کنفرانس در دانشگاه جورج میسون. Mullett می پیوندد یک گروه را انتخاب کنید از دانش آموزان از سراسر کشور برای یک مطالعه فشرده از روزنامه نگاری و رسانه ها. Mullett انتخاب شد بر اساس دستاوردهای علمی و نشان از علاقه و تعالی در روزنامه نگاری و رسانه های مطالعات.

ملی جوانان خبرنگاران شرکت در دست تجربی یادگیری از طریق تصمیم گیری های شبیه سازی است که آنها را به چالش برای حل مشکلات و کشف خلاق و عملی و اخلاقی تنش ذاتی در روزنامه نگاری و رسانه ها. تجربی بخشی از این برنامه تکمیل شده توسط سخنرانان که رهبران شناخته شده در رسانه ها در جامعه است. مجریان شامل برجسته روزنامه نگاران و مدیران رسانه های عمده محققان و فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر با موفقیت وارد این زمینه است. گذشته سخنرانان شامل هدی قطب نما از NBC برایان بره از C-SPAN, برنده جایزه پولیتزر عکاس کارول Guzy و سونیا راس از آسوشیتد پرس.

با برجسته دانشکده سخنرانان مهمان و دسترسی مستقیم به نخبگان d. C. پزشکان واشنگتن روزنامه نگاری و رسانه ای کنفرانس ارائه می دهد مشتاق روزنامه نگاران و رهبران دانشجویی یک تجربه بی نظیر. این هفته به, برنامه, برگزار شد جورج میسون دانشگاه پردیس را تشویق و الهام بخش رهبران جوان از سراسر کشور که تمایل به یک تجربه منحصر به فرد با تمرکز بر مشاغل موفق در این صنعت پویا. واشنگتن روزنامه نگاری و رسانه های کنفرانس برگزار خواهد شد ژوئیه 19 تا 24, 2020.

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im