گاو دریایی حرکت می کند فارغ التحصیلی در خارج از منزل به دلیل COVID-19

گاو دریایی را سالمندان فارغ التحصیل خواهد شد در حوادث بعد از این ماه بیشتر برگزار LECOM زمینه در برادنتون.

سالمندان فارغ التحصیلی از Manatee County School District خواهد بود به امید آفتابی آسمان به عنوان مراسم فارغ التحصیلی در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون منتقل شده اند در خارج از منزل به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این منطقه در هفته گذشته اعلام کرد که LECOM زمینه در برادنتون بهار سایت آموزش برای پیتسبورگ دزدان دریایی خواهد بود میزبانی مراسم برای منطقه فارغ التحصیلان.

“مثل همه چیز در ارتباط با COVID-19 بحران, ما تا به حال به انعطاف پذیر و فعال به صدا و امن گیری است که در بهترین منافع همه درگیر” گفت: سرپرست سینتیا ساندرز. “وجود دارد هیچ زمان مناسب و یا محل برگزاری این مراسم اما هدف نهایی ما این است که به ما فارغ التحصیلان و خانواده های آنها به رسمیت شناختن آنها به دست آورده اند برای دریافت دیپلم خود را.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

آزادی مطبوعات از این منطقه گفت: LECOM را اختصاص صندلی و سیستم های فروش بلیط خواهد کمک به مهمانان در حفظ فاصله اجتماعی در حوادث و مراسم آغاز خواهد شد در ساعت 9 صبح به جلوگیری از امکان بعد از ظهر دوش.

همه مدارس باید رویداد خود را در LECOM به جز گاو دریایی دبیرستان که ادامه سنت برگزاری این مراسم در مدرسه در زمین فوتبال است.

در حالی که گاو دریایی در حال حرکت است به جلو با مراسم ساراسوتا کانتی سرپرست Mitsi کورکوران tearfully اعلام کرد در طول جلسه هیئت مدیره هفته گذشته که همه ساراسوتا مراسم شده بود لغو شد به دلیل COVID-19. کورکوران گفت: خطر انتقال بیش از حد بزرگ بود و که در این منطقه شد دستورالعمل های زیر را از وزارت بهداشت.

یک گروه از شهروندان در شمال بندر در حال سازماندهی جایگزین مراسم نورث پورت فارغ التحصیلان دبیرستان در جولای 16 در مرکز شهر سبز. به دلیل محدودیت اندازه از امکانات این گروه برگزار خواهد شد شش جلسات جداگانه.

این برنامه برای گاو دریایی مراسم فارغ التحصیلی:

• دوشنبه, جولای 27: جنوب شرقی دبیرستان LECOM پارک 9 صبح

• جمعه تیر 28: برادن رودخانه دبیرستان LECOM پارک 9 صبح

• جمعه تیر 28: گاو دریایی دبیرستان هاوکینز ورزشگاه 8 p. m.

• شنبه تیر 29: Lakewood در مرتع پرورش احشام دبیرستان LECOM پارک 9 صبح

• پنج شنبه تیر 30: Palmetto دبیرستان LECOM پارک 9 صبح

• شنبه مرداد 1: بیشر دبیرستان LECOM پارک 9 صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>