گاو دریایی حذف ‘گیج’ ورزشهای آبی با خلیج پروژه حکومت

پروژه OK می خواهم با گاو دریایی شهرستان در سال 2017 مجموعه شامل 510 خانه های تک خانواری و 2,384 چند خانواده واحد است. آن را نیز باید 78,000 فوت مربع تجاری خرده فروشی.

بحث برانگیز آبی های خلیج پروژه ساخته شده یک بازگشت پیروزمندانه قبل از گاو دریایی شهرستان کمیسیون در روز شنبه استفاده از زمین نشست که شاهد توسعه دهنده کارلوس Beruff امن اصلاحیه به یک منطقه بندی فرمان است که اجازه خواهد داد که او را به ساده توسعه همراه ساراسوتا خلیج.

اصلاح ى فرمان آغاز شده توسط Beruff متمرکز بر حذف شرط ضمن عقد که مورد نیاز توسعه دهندگان به ازای یک جلسه عمومی بعد از هر “تکمیل” از 750 واحد مسکن. اما شرط ضمن عقد یک-17 و در آخرین دقیقه علاوه بر این که اتمام حجت با توسعه دهندگان بعد از غلیان احساسات عمومی نظرات و بحث در Oct. 3, 2017, جلسه دیده شد به عنوان “گیج کننده” و “ضعیف بیان” توسط چندین کمیسیون و اعضای هیات در جلسه روز پنجشنبه.

Beruff و وکیل او اد Vogler گفت که این شرط را به طور قابل توجهی پیچیده توسعه با کمی به هیچ اضافه شده بهره مند شوند.

“شرط ضمن عقد توسعه داده شد مناسب با نیت و ایمان خوب است. آن را توسعه داده شد در پرواز است که احتمالا بهترین کاری برای انجام” گفت: Vogler در جلسه روز پنجشنبه.

کمیسیون رای دادند 6-1 به حذف شرط ضمن عقد یک-17 از ورزشهای آبی با خلیج کلی طرح توسعه با کارول Whitmore, ریخته گری مخالف رای دادن.

یک سوال عمده در اطراف زبان در سوال این است که آنچه به منزله “کامل” و در هنگام نیاز می تواند باعث. Vogler گفت که هر دو او و شهرستان ستاد تفسیر آن را به معنی 750 گواهی اشغال. که پیچیده توسعه زمانی که این پروژه در حال حرکت است سریع تر از پیش بینی و آن را به خوبی به فرایند برنامه ریزی قبل از 750 گواهی حضور صادر شده با توجه به Vogler.

مشخص شد, او گفت:, که وجود دارد, سوال در مورد شرط ضمن عقد و چگونگی روند, که او به نام غیر متعارف کار می کنند. وی با اشاره به حذف شرط از فرمان بندی به عنوان منطقی ترین راه حل است.

استفانی Moreland یک شهرستان برنامه ریز حمل ورزشهای آبی با خلیج پروژه گفت که این شرط نیز پیچیده فرایند توسعه در گاو دریایی شهرستان ،

“شرط ضمن عقد نامشخص است و این کار نه با این روش ما با آن آشنا هستند. من مشغول به کار در بخش برنامه ریزی برای 35 سال و من هرگز دیده می شود که می گوید: پس از اتمام این پروژه باید در بازگشت به هیئت مدیره گفت: Moreland.

اما Whitmore از منطقه 6 گفت که او را دیدم نیاز برای جلسات عمومی به عنوان یک راه برای نگه داشتن مردم به عنوان مطلع بحث پروژه پیشرفت می کند. او همچنین فکر می کردند که شرط ضمن عقد در حال اتمام حجت با توسعه دهندگان ممکن است نقش مهمی در گرفتن پروژه که تا به حال عمومی قوی, مخالفت تصویب در وهله اول.

“آیا شما موافقت می کنید که تمام 17 مقررات رو به شما 7-0 رای” Whitmore خواسته Vogler در روز پنج شنبه که پاسخ دادند بله.

Whitmore گفت که زمانی که او رای دادند و در حمایت از این پروژه در آن انجام می شود بنابراین با این ایده که هیئت مدیره را ببینید مقدماتی طرح سایت بعد از اولین 750 واحد است.

Vogler اشاره کرد که حتی اگر این شرط برداشته شد county کارکنان هنوز هم نیاز به بررسی آینده اولیه سایت قصد دارد به مطمئن شوید که آنها با مقررات دیگر به توافق که در نظر گرفتن چنین چیزهایی به عنوان ساختمان محدودیت ارتفاع.

بسیاری از چهره های آشنا که نشان داد تا به صحبت می کنند در برابر آبی های خلیج در چند گذشته جلسات در طول سال که یکی از آنها Whitmore به یاد می آورد تا به حال بیش از 1000 نفر در برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون و به طول انجامید تا 1:20 a. m. به نظر می رسد قبل از هیئت مدیره در نظر عمومی بخشی از پنجشنبه روحیه بحث و خواسته آنها را به ترک شرط دست نخورده است.

“اگر شرط ارائه غم و اندوه به خاطر آن است که به اندازه کافی خاص ما می پرسند که شما بازگشت به تخته رسم” گفت: سابق گاو دریایی شهرستان کمیسر جین فون Hahmann.

فون Hahmann گفت که بسیاری از ترکیبات هستند “خسته” “ضرب و شتم” و یا “فقط باور نمی کنم صدای خود را در حال رفتن به شنیده می شود” در مورد این مسئله. “شما به نمایندگی از همه نه فقط آقای Beruff.”

“یک وعده یک وعده است” گفت: Dan جوان است.

اد Goff تکرار جوان نظرات با “معامله یک معامله است.”

سابق شهرستان کمیسر جو McClash تشکر کمیسیون برای برخورد با آنچه که او به نام “کابوسی روند” اما همچنین اضافه کرد که “از بین بردن یک-17 است در بهترین منافع عمومی است.”

مت باوئر سوال “حسن نیت” که Vogler استناد هنگامی که بحث در مورد شرط ضمن عقد. “هر بار که یک توسعه دهنده می آید با یک درخواست مثل این است که در ایمان خوب است. آنها که به تصویب دانستن آنها می تواند دوباره و شرط برداشته شود. من التماس کردن هیئت مدیره با کارکنان و سعی کنید به تعریف ‘تکمیل'” گفت: Bower.

اما به دلیل آن بود که بخش خصوصی آغاز اصلاح به فرمان بندی روش های دیکته شده که این هیئت را تنها گزینه در جلسه روز پنجشنبه شد به اتخاذ فرمان متمم که حذف شرط انکار متمم به طوری که شرط بدون تغییر باقی مانده و یا به ادامه بحث در جلسه دیگری که در آن بهتر نوشته شده شرط ضمن عقد می تواند در تئوری و اجرا شده اند.

“ما در حال بازنویسی شرط امروز” گفت: سارا Schenk, دستیار دادستان شهرستان.

کمیسر استفان جانسون گفت که این ایده که “یک معامله یک معامله” است که کمی غیر واقعی به عنوان پروژه های املاک و مستغلات “در شار ثابت.”

کمیسر مبهم Servia, با اشاره به این که زمین های خود را توسعه کد پیش بینی این نوع از تغییرات. “این اجازه می دهد تا آنها را,” او گفت:.

او همچنین گفت که این مهم است به رسمیت شناختن است که روز پنج شنبه در این زمین با استفاده از جلسه یک همه پرسی در مورد اینکه آیا آبی با خلیج می تواند ادامه این پروژه مهم نیست چقدر بحث برانگیز در حال حاضر برنده است که درست در اکتبر 2017. او گفت: آن را در مورد پرداختن به آنچه حس می کند. و چسبیده توسط یک گیج کننده شرط است که مسائل پیچیده او استدلال می کند و کسی به طور بالقوه می تواند باز کردن درب برای پرونده های حقوقی.

“ما باید به این رویکرد منطقی و زمان برای احساسات درگیر است راه زودتر در این فرآیند است. و من همه را تشویق به درگیر در اوایل روند. این است که زمان به بعد عاطفی و ما نمی توانیم آن را انجام دهد. آن احساس خطر مضاعف به من. آن احساس شده است وجود دارد شما می دانید کسی که در بر داشت در یک دادگاه قانونی به گناه و آنها در حال گرفتن آنها را به همان دادگاه می گویند, ‘آیا مطمئن هستید؟’ منظورم این است که این شرط را ندارد هر حس. من در حمایت از لگد زدن این می تواند به پایین جاده” گفت: Servia,.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de