گاو دریایی مدیره مدرسه پشتیبانی از ‘مدرسه خورشیدی’ لایحه

HB 935 برنده به اتفاق آرا تصویب توسط کمیته آموزش و پرورش روز چهارشنبه و به زودی رای گیری در مجلس نمایندگان. این گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه با ارسال نامه ای از حمایت از این لایحه به قانون گذاران.

این گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه ابراز حمایت خود را برای یک خانه لایحه که آن را آسان تر برای فلوریدا مدارس با استفاده از پانل های خورشیدی.

شناخته شده به عنوان “مدرسه خورشیدی” لایحه HB 935 اسپانسر شده از طرف دولت دموکراتیک در کنگره جنیفر روزنامه می افزاید: انرژی خورشیدی نصب و راه اندازی به عنوان یک معافیت هزینه هر دانش آموز کلاه تعریف شده در دولت اساسنامه.

هیئت مدیره مدرسه با ارسال نامه ای از حمایت قانون گذاران ترسیم بیل مزایای بالقوه است.

“قوانین منسوخ شده در حال ایستاده در راه پس انداز بزرگ برای مدارس ما پس انداز است که می تواند مجددا در فلوریدا نزدیک به 3 میلیون مکان عمومی, مدرسه کودکان” در این نامه به عنوان خوانده شده.

این لایحه برنده به اتفاق آرا تصویب توسط کمیته آموزش و پرورش روز چهارشنبه و به زودی رای گیری در مجلس نمایندگان.

“یکی از چیزهایی که ما صحبت زیادی در مورد بازگشت سرمایه گذاری و من مطمئن هستم که آن ها هنوز وجود دارد اما من فکر می کنم آن را دریافت کنید وجود دارد,”, صندلی هیئت مدیره Gina رسول گفت: سه شنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه.

هیئت مدیره مدرسه رای دادند به اتفاق آرا به ارسال نامه ای به قانونگذاران.

“این نشان می دهد که رهبری در بخش ما” معاون صندلی چارلی کندی گفت.

این لایحه اگر تصویب خواهد اطمینان حاصل شود که مناطق آموزش و پرورش است که سرمایه گذاری در هزینه صرفه جویی در انرژی پاک خواهد بود و نه جریمه برای سرمایه گذاری خود را. با توجه به تجزیه و تحلیل سیاست از ملی خورشیدی وکالت غیر انتفاعی رای خورشیدی فلوریدا مدارس می تواند صرفه جویی به طور متوسط $16,000 هر سال اگر آنها نصب 100 کیلووات سیستم.

هیئت مدیره نامه همچنین اشاره می کند که مدرسه-خیابانهای تاسیسات انرژی خورشیدی می تواند به ارائه دانش آموزان با فرصت برای یادگیری در مورد علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im