گاو دریایی مدارس برنامه ای برای بازگشایی با گزینه های

این گاو دریایی, مدرسه, مدیره مورد بحث برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در پاییز که مقامات منطقه می گویند که در خط با الزامات دولت در حالی که همچنین به حداکثر رساندن گزینه های برای خانواده ها.

این گاو دریایی شهرستان, مدرسه, مدیره بررسی یک پیشنهاد برای بازگشایی مدارس در روز پنج شنبه که شامل گزینه های مختلف برای خانواده ها.

اگر چه این طرح می تواند تکامل, که از شنبه شب در این منطقه قصد دارد برای باز کردن 2020-21 سال تحصیلی در اوت. 10 با گزینه های زیر در محل:

• هر دانش آموز می تواند بازگشت به مدرسه تمام وقت در یک مدرسه ساختمان پنج روز در هفته است.

• هر دانش آموز می تواند ثبت نام در وقت آموزش مجازی.

• دانش آموزان در کلاس شش را از طریق 12 باید گزینه ثبت نام در یک مدل ترکیبی تقسیم زمان بین بودن در فیزیکی کلاس درس و آموزش از راه دور در خانه.

• دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه و یا در اتوبوس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

سرپرست سینتیا ساندرز یادآوری هیئت مدیره است که هیچ برنامه خواهد بود جهانی آغوش جامعه و همه چیز را مورد بحث و پنج شنبه می تواند منسوخ در هفته های آینده.

“این می تواند به خوبی تغییر قبل از اوت. 10,” ساندرز گفت.

این کارگاه بود برای بحث تنها; هیئت مدیره رای خواهد داد در این طرح در جولای 14. عمومی می توانید با ارسال نظر از طریق ایمیل. مدارس باید برنامه های خود را به سازمان حفاظت محیط زیست در ژوئیه 31 برای تصویب.

سردرگمی از دولت بخشنامه

اورژانس را از فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران در دوشنبه انداخت مناطق در سراسر کشور را به وحشت و به عنوان کمیسر به نظر می رسید برای محدود کردن منطقه’ گزینه برای تحصیل در این بیماری همه گیر.

کورکوران کارگردانی مدارس برای باز کردن تمام وقت در ماه اوت با دانش آموزان قادر به حضور در روزانه. سفارش ناراحتی بسیاری از رهبران منطقه در سراسر کشور که مورد سوال که آیا کمیساریای از آن تجاوز اقتدار خود را.

اما ساندرز گفت که او تا به حال شده است در مذاکرات با وزارت آموزش و پرورش مقامات سه روز گذشته است و او با اعتماد به نفس گاو دریایی را در طرح دیدار با الزامات Corcoran فرمان از آنجا که همه دانش آموزان در گاو دریایی خواهد باید این گزینه از حضور در مدرسه تمام وقت پنج روز در هفته است.

ساندرز گفت: منطقه هیبریدی e-learning مدل طراحی شده است در پیش بینی نیاز به شاتر مدارس در برخی از نقطه در سال, اگر این بیماری همه گیر سنبله همچنان ادامه دارد. با هماهنگی e-learning با آنچه که در حال تدریس در کلاس درس منطقه امیدوار است برای ساده کردن انتقال از زنده به آموزش از راه دور.

“این فقط به عنوان اگر آنها در کلاس درس” ساندرز گفت. “… ما e-learning خواهد یافت و تکالیف تحت فشار قرار دادند در وجود دارد … یک پدر و مادر می تواند انتقال (فرزند خود) دهیم از یکی به دیگری.”

تاخیر باز

اعضای هیئت مدیره مطرح شده امکان به تاخیر انداختن شروع مدرسه به خصوص که تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا به ضرب گلوله در هفته های اخیر.

“من فکر می کنم آن خواهد بود دیوانه برای بازگشایی مدارس در حال حاضر” گفت: عضو هیئت مدیره چارلی کندی. “… ما رو از اتاق تکان دادن در ماه ژوئن. ما می تواند فشار تقویم بازگشت.”

ساندرز گفت: تاخیر در سال تحصیلی بود و یک گزینه اما هیئت مدیره مورد نیاز برای درک اثر دومینو از جمله تاخیر در فارغ التحصیلی دانش آموزان نیاز به دولتی بدون آزمون در تمام ساعات آموزشی کارکنان از دست رفته در حقوق ،

ساندرز گفت: افتتاحیه در ماه اوت به معلمان زمان برای ارزیابی چگونه دانش آموزان خود را در حال تحصیلی و عاطفی در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از دانش آموزان تجهیزات آنها باید در مورد آنها باید برای رفتن از راه دور بعد از آن در سال.

یک ویروس hotspot

گاو دریایی همواره در میان شهرستانهای بیشتر به طور قابل توجهی تحت تاثیر ویروس و ساندرز برجسته چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر جامعه است.

پنج گاو دریایی شهرستان کدهای پستی در نظر گرفته COVID-19 “نقاط داغ” توسط دولت وزارت بهداشت: 34208, 34221, 34203, 34207 و 34205.

“این داغترین برخی از مهمترین موارد تاثیرگذار در ایالت فلوریدا نه فقط گاو دریایی,” ساندرز گفت: با اشاره به کد پستی, پشتیبانی کنند.

و گاو دریایی دارای یک نرخ بالاتر از اطفال موارد از دولت با 36 درصد از کودکان در گاو دریایی زیر 18 تست مثبت نسبت به 24 درصد در سطح ایالت. از 929 کودکان آزمایش در گاو دریایی, 332 تا به حال ویروس.

از آنجا که مدارس بسته در ماه مارس با وجود ساختمان های در حال نسبتا خالی در مقایسه با سال تحصیلی 43 مدرسه در سایت داشته اند COVID موارد است. بیش از 350 نفر از کارکنان یا آزمایش مثبت یا تا به حال به خود قرنطینه به دلیل آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است.

در حالی که COVID-19 اعداد همچنان به افزایش, ماه مدارس بسته بودن عوارض خود را گرفته است در پدر و مادر. اکثریت خانواده ها در هر دو گاو دریایی و ساراسوتا باید گفت آنها می خواهند فرزندان خود را به بازگشت به مدارس.

عضو هیئت مدیره اسکات امید گفت: این منطقه باید از جامعه میل به مدارس برای بازگشایی, برای متقاعد کردن مردم به CDC دستورالعمل های جدی است.

“به منظور برای این برنامه به کار ما نیاز به همکاری تمام جامعه” امید گفت. “بیایید ببینیم که اگر ما می تواند اهرم است که تمایل خود را برای کودکان در مدرسه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>