گاو دریایی مدارس به تاخیر در بازگشایی با گزینه های

تاخیر در شروع تاثیر نیست پایان سال تحصیلی با توجه به سرپرست سینتیا ساندرز.

گاو دریایی شهرستان دانش آموزان را به مدرسه بازگشت یک هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده در Aug. 17 به جای Aug. 10.

اما چگونه آنها بازگشت خواهد بود تا حد زیادی به آنها و پدر و مادر خود را.

این تصمیم در یک بسیار پیش بینی جلسه هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه با وجود بی شمار مسائل فنی با نشست جریان آنلاین.

زمانی که عضو هیئت مدیره چارلی کندی مطرح نگرانی به هیئت او گفته بود که مقامات منطقه بودند “کار بر روی آن است و این جلسه نیز در دسترس در کابل, تلویزیون اپل و Roku.

گاو دریایی شهرستان جلسات هیئت مدیره مدرسه باقی می ماند بسته به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اساس طرح تایید شده توسط هیئت مدیره هر دانش آموز می تواند:

• بازگشت به آجر و ملات مدرسه پنج روز در هفته است.

• ثبت نام در وقت آموزش آنلاین.

• ثبت نام در یک مدل ترکیبی تقسیم زمان بین فرد و آموزش آنلاین هر هفته.

علاوه بر این دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در داخل خانه و در مدرسه و اتوبوس و پارچه ماسک صورت ارائه خواهد شد.

در حالی که ماسک چشم پوشی در دسترس خواهد بود کندی خواست که مورد نیاز بود روشن برای دانش آموزان و خانواده ها است.

عضو هیئت مدیره اسکات امید یک اپیدمیولوژی موافقت کرد.

“من با آقای کندی نظر است که این امر نیاز به یک پزشک درخواست کتبی و یا سفارش در سفارش برای یک کودک به عدول از دستورالعمل CDC,” او گفت:.

سرپرست سینتیا ساندرز روشن است که دانش آموزان با ماسک چشم پوشی هنوز هم مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن شفاف صورت سپر.

در نشست روز سه شنبه ساندرز گفت که تاخیر در بازگشایی خواهد اجازه می دهد تا دو هفته از آموزش های اضافی برای معلمان خواهد شد که بازگشت به کار در اوت. 3.

“ما نمی خواهیم برای به تاخیر انداختن و یا حذف هر کسی پرداخت و یا مفاهیم به بودجه,” او گفت:.

اعضای هیئت مدیره نیز تمدید گزینه ترکیبی یادگیری برای دانش آموزان از تمام سطوح درجه. هیئت مدیره قبلی طرح تنها مجاز دانش آموزان در کلاس هفت از طریق 12 شرکت کنند.

“در بسیاری از ترس خارج وجود دارد در میان پدر و مادر” کندی گفت. “ما شنیده ایم جلد از آن (ژوئیه 9) کارگاه از پدر و مادر, معلمان, کارکنان, پدربزرگ و مادربزرگ … در مورد دانش آموزان ابتدایی با داشتن ترکیبی گزینه است.”

این طرح اندکی خروج از سرپرست اصلی پیشنهاد که به صورت تمام وقت تحصیل ابتدایی برای دانش آموزان و یک مدل ترکیبی برای طبقه متوسط و بالا-دانش آموزان با هر دانش آموز با داشتن این گزینه تمام وقت و آموزش از راه دور.

کسانی که گزینه های گسترش یافته بودند پس از فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران دستور داد که تمام مدارس در دولت بازگشایی تمام وقت برای همه دانش آموزان در ماه اوت است.

ساندرز با اعتماد به نفس است که هیئت مدیره جدید برنامه دیدار خواهد کرد که فرمان از آنجا که آن را به همه گاو دریایی شهرستان دانش آموزان این گزینه از حضور فرد در مدرسه و پنج روز در هفته است.

تاخیر شروع تاریخ را اصلاح پنج روز از مورد نیاز 180 در یک سال تحصیلی. اما آن را به تاخیر نمی پایان سال تحصیلی ساندرز گفت: تا زمانی که این منطقه دیدار اختیارات قانونی برای ساعات آموزشی.

اعضای هیئت مدیره کندی و دیو خیش بازیگران دو مخالف رای.

“من به پشتیبانی این طرح اما من را پشتیبانی نمی کند زمان” کندی گفت. “در این لحظه امشب من راحت با داشتن بچه ها در این ساختمان حتی در 17 (اوت).”

“جایی که ما در این زمان باعث می شود من احساس ناراحت کننده در مورد فلاش چراغ سبز حتی اگر ما یک طرح بزرگ برای کار با” خیش اضافه شده است.

هیئت مدیره مدرسه باید از ارائه نهایی آن طرح به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش در ژوئیه 31.

هیئت مدیره مراحل بعدی خواهد بود و در ارتباط با بازگشایی طرح به دانش آموزان ، والدین و کارکنان مدارس با تایید هر خانواده کدام یک از گزینه های آنها را انتخاب کنید و برای سال تحصیلی.

تحت هیئت مدیره طرح COVID-19 تست خواهد شد و اختیاری برای کارمندان و کارکنان, اما لازم نیست.

دانش آموزان خواهد بود موضوع را به صورت تصادفی متوسط چک و کارکنان خود را در دماهای روزانه گرفته شده پس از ورود. بازدید کنندگان به مدارس و دیگر سایت های منطقه به شدت محدود خواهد شد.

پس اجتماعی فاصله را نمی توان بر روی اتوبوس مدرسه, تمیز کردن روزانه, پروتکل خواهد بود به تصویب رسید در بین راه.

اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت برای COVID-19 بخشی از ساختمان و یا کل ساختمان خواهد بود بسته به مدت دو تا پنج روز اجازه می دهد تا برای تمیز کردن بر اساس به صورت فردی.

اگر شیوع مدارس فردی و یا کل منطقه ممکن است با راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان. در صورت بسته شدن تمام دانش آموزان را آموزش زنده در eLearningManatee و دستگاه های توزیع خواهد شد به کسانی که به آنها نیاز دارید.

هر دانشجو یا عضو هیات معرض یک مورد مثبت را برای منزوی کردن برای دو هفته. هیئت مدیره برنامه ریزی تعریف می کند قرار گرفتن در معرض به عنوان تماس مستقیم از حداقل 15 دقیقه.

این می تواند به معنای کل کلاس ممکن است به منزوی کردن برای دو هفته.

این مسئله که آیا یک تست مثبت خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان را شامل می شود در یک برگه نوشته شده به منطقه ،

ساندرز تاکید شده است که آموزش از راه دور از طریق eLearningManatee متفاوت خواهد بود از مدرسه در منزل از آنجا که دانش آموزان می شود اختصاص یک معلم از ثبت نام مدرسه و هنوز هم می تواند شرکت در فعالیت های.

دانش آموزان را زنده معلم آموزش به صورت روزانه درس و همچنین به عنوان همان تکالیف به دانش آموزان در آجر و ملات مدارس.

طرح برگ های اتاق را برای پدر و مادر به “دهیم” تغییر فرزندان خود را آموزش طرح با تماس با مدرسه خود را.

در یک مدرسه مدیره نظرسنجی ماه گذشته اکثریت گاو دریایی شهرستان والدین گفت: آنها می خواستند تمام وقت بازگشت به فرد در یادگیری است.

قبل از نشست روز سه شنبه اعضای جامعه برنامه ریزی شده یک خودرو اعتراض در سراسر هیئت مدیره مدرسه ساختمان تماس برای مدارس باقی می ماند آنلاین تا جامعه گسترش متوقف می شود. بیش از 80 نفر گفت حاضر است که آنها برنامه ریزی برای حضور در.

با وجود ساختمان های که نسبتا خالی از مدارس بسته در ماه مارس 43 school district سایت تا به حال موارد COVID-19 و بیش از 350 نفر از کارکنان یا آزمایش مثبت برای ویروس و یا تا به حال به خود منزوی به دلیل قرار گرفتن در معرض آن است.

روز یکشنبه فلوریدا 15,300 موارد جدید COVID-19 شکست در سراسر کشور ثبت و جمعه بود مرگبارترین روز برای دولت است.

در ضمن پنج Manatee County کد پستی تعیین شده به عنوان COVID-19 “نقاط داغ” توسط دولت در بخش بهداشت و درمان: 34208, 34221, 34203, 34207 و 34205.

علاوه بر این شهرستان دارای یک نرخ بالاتر از اطفال موارد از دولت با 36 درصد از کودکان به نمایش در گاو دریایی زیر 18 تست مثبت نسبت به 24 درصد در سطح ایالت. از 929 کودکان آزمایش در گاو دریایی, 332 تا به حال ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>