او دستگیر شد و پس از گفتگو با یک کارآگاه نما به عنوان یک کودک.

یک گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر اصلاحات گروهبان بازداشت شده بود روز شنبه پس از او در مورد اعمال جنسی با پلیسی مخفی نما به عنوان یک کودک, Hillsborough شهرستان کلانتر دفتر گزارش.

با توجه به کلانتر, در اواخر جولای Sgt. Stephen مطلق شروع یک مکالمه در یک برنامه رسانه های اجتماعی با یک کارآگاه نما به عنوان یک دختر 14 ساله به دختر. در طول این دوره از مکالمات مطلق ارسال پیام صریح جزئیات اعمال جنسی او خواست به انجام در کودک است.

کلانتر دفتر هماهنگ با گاو دریایی شهرستان کلانتر, که دستگیر مطلق بعد از ظهر سه شنبه در Manatee County Fairgrounds در طول کار آموزش های مرتبط با ورزش است.

مطلق که پیوست گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر در سال 2011 بوده است از کار اخراج شدند. او متهم به استفاده غیر قانونی از ارتباطات دو طرفه دستگاه انتقال مواد مضر به جزئی و استفاده از دستگاه های کامپیوتری به درخواست غیر قانونی عمل می کند.

“این بسیار ناراحت کننده برای یادگیری است که یک عضو از گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر شرکت در چنین نفرت غیر قانونی رفتار” کلانتر ریک چاه در انتشار اخبار گفت. “این اقدامات تکان دهنده و غیر قابل قبول در تمام سطوح. من می خواهم به ستایش Hillsborough شهرستان کلانتر دفتر کارآگاهان برای کار سخت کوش خود در از بین بردن این تهدید را به آسیب پذیر در جامعه ما کودکان!”

در انتشار اخبار Hillsborough County Sheriff چاد Chronister گفت: “این یک عمیقا نگران کننده حادثه و ما خدا را شکر که شخص در انتهای دیگر از کسانی که چت و مبتذل متن پیام بود Hillsborough شهرستان کلانتر دفتر معاون نه یک کودک. انجام این گروهبان به هیچ وجه انعکاس هزاران نفر از نمایندگان در سراسر خلیج تمپا که متعهد به خدمت به جوامع خود با صداقت. ما نمی خواهد تحمل این درنده رفتار از هر کسی از جمله یک همکار مامور اجرای قانون به عنوان نمایش داده شود با اقدامات سریع هر دو گاو دریایی و Hillsborough County Sheriff دفاتر در زمان به دستگیری این فرد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de