گوسفند آبی خواب نیمروز و کلید منتشر شد به ساراسوتا خلیج

مادر و نوزاد گاو دریایی دوباره به راه افتادند به ساراسوتا خلیج

ساراسوتا — آن را در زمان قدرت از دو دوجین انسان به بلند کردن یک جفت از در معرض خطر گوسفند آبی از یک کامیون به shallows از ساراسوتا خلیج در روز پنج شنبه صبح.

زودتر تا به حال پستانداران دریایی تضعیف به کدر اعماق از آنها بلافاصله استقبال یک سوم کاملا احتمالا شاخی مرد که اقدام به آغوش بود رد شده توسط بدون ابهام دم خرمن کوبی.

در نتیجه به پایان رسید monthlong درام از یک گاو دریایی را نام خواب نیمروز و پسر او گوساله کلید به عنوان نمرات خوبی wishers نمایندگی های متعدد سازمان های نگاه در یک خوش آمدید انحراف از هنگام فصل COVID-19.

دست و پا زدن در نزدیکی بندر برج قایق بادبانی و راکت باشگاه در خواب نیمروز کلیدی و نجات روز شنبه قبل از روز مادر این از 1700 پوند زن شده بودند برخورد با پروانه تیغه زخم او ساختن آن دشوار برای او را به نفس و به درستی تبادل نظر.

دو روز بعد در حالی که دوره نقاهت در SeaWorld Orlando او تحویل یک گوساله نر سالم در نوتوانی مخزن یک رویداد است که همچنین به هنگام تولد به جدید خود را به نام خواب نیمروز و کلیدی است. روز پنج شنبه صبح 125 پوند کلید رو غسل تعمید در زیستگاه طبیعی خود را.

“دانستن است که ما را نجات داد نه یکی بلکه دو حیوان باعث می شود شما احساس می کنید واقعا خوب گفت:” گرچن Lovewell, آزمایشگاه دریایی خرده مدیر برای Strandings و تحقیقات برنامه. “این یک تلاش مشترک.

“به طوری که اغلب ما معمولا رفتن و چیدن حیوانات که باید تسلیم به قایق اعتصاب و یا درگذشت و شسته شده در ساحل. گرفتن به او کمک کند او را نجات دهد و آن را به دایره کامل است که واقعا بهترین چیزی که شما می توانید تصور کنید.”

ریزه سی ورلد های فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون ساراسوتا اداره پلیس و ساراسوتا کانتی کلانتر, همه بازی نقش را در پاکسازی یک مسیر برای sirenians’ دوباره به وحشی در Ken Thompson پارک قایق سطح شیب دار که از نیم دوجین یا بیشتر boaters رفتگان به عنوان تماشاچیان انتظار مشهور ورود.

Lovewell خواست boaters به اطاعت از محدودیت سرعت و پوشیدن عینک آفتابی قطبی برای بهبود دید در گاو دریایی زیستگاه. “این حیوانات شما فقط نمی دانم آنها می تواند تا موسیقی پاپ در هر نقطه.”

سی ورلد سرپرست نجات Brant گابریل اشاره کرد که در حالی که خواب نیمروز سن نامشخص تعامل او با کلید پیشنهادی او “تجربه” ،

داشتن شانه ای بالا انداخت او مشتاق شوهر خواب نیمروز بی سر و صدا کلید چراغ دور از قایق سطح شیب دار و به ناشناخته بزرگ از ساراسوتا خلیج. “موفق باشید مرد کوچک” گفت: یک زن جوان که برداشت وداع با عکس در چه معلوم بود حداقل برای یک پایان خوش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>