اجباری ماسک? برخی در ساراسوتا نمی خواهد ذهن آن

بازدید کنندگان در سراسر سنت Armands دایره وزن در تمپا و سنت پترزبورگ اخیر صورت پوشش مورد نیاز است.

وندی و Deron Webb فکر می کنم آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ماسک هستند و دولت موظف در فضاهای عمومی. روز یکشنبه صبح و شوهر از Parrish قدم از طریق سنت Armands دایره ماسک در دست برای زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

این هفته سن پترزبورگ شهردار ریک Kriseman مورد نیاز کسب و کار تمام کارکنان در داخل محدوده شهر به پوشیدن ماسک. بعد تمپا شهردار Jane کرچک صادر مشابه دستور برای تمام ساکنان شهر در فضاهای عمومی.

اگر ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان شهرداری به دنبال خود منجر وندی گفت: “آن را نمی خواهد ارزش مبارزه است.”

در واقع زمانی که او در مرتع پرورش احشام لیکوود مبتنی بر کارفرما به تازگی آغاز شده که نیاز به ماسک برای کارکنان او گفت: آن را “ساخته شده آن را آسان تر برای همه” به پیروی از هیچ یک احساس عجیب و غریب “مرد” برای پوشیدن یک ماسک دیگر.

“حمل در اطراف این آسان است” گفت: Deron, 54, به عنوان او کشیده یک پارچه صورت پوشش را از جیب خود. “من در حال حاضر آن را به خاطر من دوست دارم برای رفتن به ماهیگیری.”

روز یکشنبه فلوریدا وزارت بهداشت در گزارش جدید 50 COVID-19 عفونت در ساراسوتا کانتی و 140 در گاو دریایی شهرستان. در سطح ایالت 3,494 موارد جدید گزارش شد آوردن فلوریدا مجموع به 97,291.

DOH تشویق مردم به جمع آوری در گروه های بیش از 50 و به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت امکان پذیر نیست.

لورن کراولی, 33, شگفت زده شد تعداد زیادی از مردم در خیابان Armands او را دیدم و نه با پوشیدن ماسک در روز یکشنبه. او فکر می کند مردم را تبدیل به آرامش بیشتر در مورد حفاظت شخصی در حال حاضر فلوریدا که اقتصاد شروع به باز دوباره و بیشتر مردم در حال بازدید از خارج از دولت.

ماسک, او گفت:, باید اجباری است.

“مردم می توانند coronavirus بدون علائم,” او گفت:. “شما نباید در قرار دادن افراد دیگر در خطر است.”

استفانی و فرناندو مارتینز بازدید از کالیفرنیا آخر این هفته گفتند که حمایت از یک ماسک نیاز در دولت خانه خود را به عنوان طولانی به عنوان آن را “همه زمان ها است.”

ماسک “محافظت از مردم بیشتر از زمانی که شما در داخل خانه” در شلوغ فروشگاه های مواد غذایی که در آن هر کس دست زدن به همان چیزهایی استفانی گفت. اما زمانی که شما در خارج از منزل او گفت: وجود دارد “کمی شانس” از گسترش این ویروس اگر همه اتاق را به عمل اجتماعی فاصله.

این زن اظهار داشت که مردم از دولت خانه خود را به طور کلی به نظر می رسید بیشتر “احترام” در مورد پوشیدن ماسک, حتی اگر آنها نیاز به.

در اینجا استفانی گفت: “اگر شما به پوشیدن یک ماسک برخی از مردم به شما نگاه عجیب و غریب است.”

به مراقبت های بهداشتی کارگران تارا و پل کارینگتون هر دو 51 ماسک مورد نیاز را به سادگی حس می شود.

پل تشبیه آن به کسب و کار با-سن ضرب المثل قدیمی: “هیچ باد و بدون کفش بدون خدمات.” اگر شما با آن موافق او گفت: “شما لازم نیست به بیرون بروید.”

“آن را یک شایعه برای ما” گفت: تارا. “خطر واقعی است و این غم انگیز است که فضای سیاسی ما در حال ساخت ما سوال که آیا خطر واقعی است یا نه.”

“مردم باید آزادی انتخاب, اما این انتخاب باید بین ماندن در خانه و یا پوشیدن ماسک و اگر شما بیرون بروید,” او اضافه شده است. “مردم نمی زندانی; آنها خواسته به مراقبت از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>