منینگ را دانش آموز شیرجه-نوار موسسه است که برای فروش

نسل سوم صاحب لری منینگ آماده برای بازنشستگی پس از او ذکر شده خود را در جنوب مینیاپولیس میخانه برای فروش در روز شنبه برای 1.2 میلیون دلار.

فروش شامل نوار مورد علاقه دیرین از محله مصرف کنندگان و دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان و همچنین به عنوان یک خوابه آپارتمان در بالای آن است. منینگ می گوید در حال حاضر وجود دارد “ارائه می دهد” و این که آن را یک “لمس” لحظه ای که او در نهایت می گوید: خداحافظی به خانواده biz.

لری پاریس, رالف, تبدیل منینگ را از یک فروشگاه مواد غذایی به یک آبجو ‘n’ برگر نقطه 88 سال پیش. در اطراف 1949 رالف گذشت این عملیات را به اد که می خواهم نظارت عمده آشپزخانه توسعه قبل از توزیع 2200 Como Ave. SE به پسرش لری. نوار که فارغ التحصیل از 3.2 درصد brews به قدرت کامل آنهایی که در سال 1987 سیاهی آن روز صبحانه روزانه tapline شستشو و ذرت بو داده.

“آن را شایع است که بسیاری از دانشجویان زندگی می کردند در پاپ کورن و آبجو در منینگ را در طول سال” در حال حاضر از بین رفته سایت یک بار بخوانید.

ورزشی را از دیگر معشوق شیرجه بار در 22 و Como خیابان دست تغییر سال گذشته است. ما خوشحال به گزارش که آن را “85 درصد” دقیقا همان.

از آن زمان تلاش برای مینه سوتا نوار صاحبان. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تعطیل تمام رستوران ها و کافه ها, ماشین منگنه قهوه خانه و مشروب با توجه به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر. اینجا را کلیک کنید برای یک خلاصه از همه ما coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>