بسیاری از سیستم های رای گیری آماده نیست برای بار نخست

کنار, در حال حاضر, خارجی دخالت در انتخابات آمریکا, اجتماعی, رسانه های تبلیغاتی و حزبی رای دهندگان سرکوب. جدیدترین ظهور تهدید به انتخابات در سال 2020 جدید سیستم های رای گیری شده اند که به اندازه کافی تست شده و مرحله به مرحله در اما شده اند debuting در بسیاری از 2020 ریاست جمهوری مقدماتی و قفقاز.

از آنجا که آیووا حزب دموکرات ریاست جمهوری قفقاز شده است وجود دارد یک رشته از تکنولوژی جدید مبتنی بر شکست و ناکامی—با وجود مقامات و سیستم رای گیری طراحان نیت. شکست به اشتراک گذاری برخی از عناصر مشترک از داده ها مسائل مربوط به اتصال به ماشین آلات ضعف برنامه ریزی ضعیف—که آیا در پارتی-اجرا و یا دولت-اجرای مسابقات.

در حالی که برخی از مدافعان از جدیدترین سیستم های ستایش تلاش برای مقابله با تهدیدات امنیت سایبر پس از 2016 را هک آنچه مسلم است این است که 2020 افتتاحیه مسابقات شده اند خدشه دار ساعت تاخیر طولانی مدت خطاب ماشین آلات و شمارش مسائل خسته کننده رای دهندگان نظرسنجی کارگران و مبارزات.

مشکلات گسترده تر و عمیق تر از اذعان شده است. مگر اینکه مراحل گرفته شده برای درک آنچه شکست خورده و آدرس علل آنها می تواند عود در پاییز را حتی بالاتر-مخاطرات انتخابات که میزان مشارکت رای دهندگان به احتمال زیاد دو یا بیشتر از اوایل سال 2020 را نامزد مسابقات.

پس از آیووا, رسانه, سکوت

غرفه رای گیری شاهد مشکلات بسیاری در اوایل نامزدی مسابقات. در حالی که انتخابات همیشه snafus سال تا به حال نه یک شروع خوب به عنوان مشکلات مختلف را تحت تاثیر تعداد زیادی از رای دهندگان.

نه تنها آیووا نتایج با تاخیر بیش از یک روز اما در 10 درصد از حوزه وجود دارد نیز ظاهرا ظ نادرست برگه. در نوادا حزب دموکرات قفقاز هزاران اولیه رای دهندگان برای ساعت صبر کردم. آن گزارش از نتایج در زمان طولانی تر از آیووا به دلیل رای شمارش مشکلات داده. در ضمن 9 درصد از نوادا حوزه نیز ظاهرا ظ نادرست برگه.

بر خلاف آیووا عکس پایان که در آن شرکت کنندگان بودند جرئت توسط مجمل و نتایج بسیاری در رسانه ها ابراز خشم مقامات در نوادا پوشش عمدتا متمرکز بر برنی ساندرز’ لغزش برنده شوید. در بعد مقدماتی از مطبوعات به طور مشابه با تمرکز بر کاهش میدان نمی روند رای گیری. اما مشکلات با سیستم های رای گیری نمی ناپدید می شوند.

در یکی از ایالت کارولینای جنوبی سه مترو مناطق اطراف پایتخت دولت شهرستان کلمبیا دموکراتیک اولیه یکی را دیدم-در-شش دستگاه های جدید—به طور خودکار مارک یا اسکن برگه های رای—خرابی یا مربا.

در لس آنجلس, پرجمعیت ترین کشور, انتخابات, صلاحیت, رای دهندگان منتظر ساعت بعد از کار در روز سه شنبه. کالیفرنیا ایالت رای دهندگان پایگاه داده استفاده می شود برای بررسی رای دهندگان—تا به حال مسائل مربوط به اتصال بود آهسته و متناوب در 15 استان ها. لس آنجلس جدید دولتی سیستم که به جنبه های مثبت مانند چند زبانه برگه های رای و رای دهندگان اجازه می دهد با پست الکترونیکی-در برگه های رای به بازیگران جدید رای گیری پس از داوطلبان کاهش یافته است دیدم یک پنجم از آن رای گیری مارک دستگاه شکست. نیازی به گفتن نیست, این انتظار طولانی و ماشین شکست به سرعت تحت الشعاع این ویژگی های مثبت.

در دالاس ایالت تگزاس از آن زمان مقامات چندین روز برای کشف است که 10 درصد از شنبه برگه های رای رفت uncounted. انتخابات مدیر Toni Pippins-پول پیدا 44 thumb drives—که ذخیره ی جدول بندی داده ها برای هر حوزه—شامل نمی شد در نتایج رسمی. با وجود انتقاد در مورد او را از دست زدن به آن سیستم رای گیری جدید, او به دنبال حکم دادگاه برای انجام یک دستی بازشماری. (در شهرستان هریس که در هوستون واقع شده است حزبی تخصیص رای گیری دستگاه led برای ساعت های طولانی منتظر.)

مشکلات دیده می شود, راه حل های سخت تر

نه همه از این اشتباهات جزئی هستند و یا به راحتی جبران می شود. آنها به علل مختلف از جمله فن آوری ضعف آموزش ساقط unfamiliarity با سیستم های جدید در انتخابات کارگران و رای دهندگان و خطاهای انسانی—مانند ورود اطلاعات غلط املایی در هنگام دست زدن به شمارش آرا داده. این علل می تواند به آبشار و تحت تاثیر قرار نزدیک مسابقات. آنها همچنین می تواند به تضعیف اعتماد عمومی.

آن را نمی ممکن است عادلانه که یکی از جنبه های یک سیستم پیچیده نتواند و کل سرمایه گذاری قیر اندود. اما پر مخاطره فرآیندهای مانند رای گیری باید کمی حاشیه برای خطا. این است که چرا سال 2020 به سیستم رای گیری آغاز بکار آنها مشکل.

مگر اینکه راه حل های پیدا و اجرا—آن است که آسان تر از انجام گفت—آن را نمی خواهد مبالغه را نشان می دهد که بیشتر رای دهندگان را به نوبه خود در ونرخ سقوط مسابقات (که در آن سیستم های جدید استفاده می شود) برای یک طرف به نفع خود. فن آوری های جدید است که در حال حاضر موجود است اما نه برای زمان مناسب آماده می تواند تضعیف رای دهندگان و نتایج.

این سناریو چیزی نیست که انتخابات مدیران سیستم رای گیری فروشندگان و مدافعان آنها در عرصه سیاست شده است گفت: پس از هر یک از 2020 را مملو ریاست جمهوری رقابت. سریع تلافی از جدیدترین سیستم مدافعان است که در آیووا و نوادا قفقاز بودند گردشگری پارتی-اجرای مسابقات در حالی که دولت-اجرای مقدماتی در حال حرفه ای تر است.

که خط یک بیت متخلخل در بررسی دقیق تر اما به دلیل برخی از مشکلات در قفقاز—دستگاه شکست درهم اطلاعات ضعیف اتصال آنلاین—نیز ظاهر در دولت-اجرای مقدماتی. نرخ خطا از بین 10 و 20 درصد در تجهیزات دریافت و شمارش—نگه داشتن در محدوده زمانی معین. مشکلات پیش بینی نشده ظاهر شده اند با سیستم شده اند که با عجله با هم (در قفقاز) و یا گرفته شده سال (لس آنجلس).

در حال اجرا در انتخابات شده است هرگز به آسان است. کلیدی وجود دارد تصمیم نقاط که در آن درست انتخاب تکنولوژی و روش های کمک و یا مانع روند. اگر یکی به نظر می رسد در چه سیستم رای گیری عناصر underperformed تا کنون در سال 2020 برخی takeaways پدیدار شود. نیازی به گفتن ماشین آلات جدید موفق باید در تعداد زیادی در آن برای اولین بار عمده اولین. بررسی رویداد سیاهههای مربوط در آن دستگاه باید به فاش کردن آنچه اتفاق افتاده است—به عنوان مخالف به گمانه زنی.

در حالی که همچنین به نظر می رسد که وجود داشته اند هیچ cybersecurity نقض تا کنون انتخاباتی’ post-2016 تمرکز بر امنیت سایبر ممکن است پریشان از برنامه ریزی های اطراف بیشتر دنیوی انسان جنبه های رای دادن. فرض آنها این تجهیزات جدید کار می کنند و رای دهندگان به سرعت انطباق با نظرسنجی جدید مکان اولیه رای گیری جدید را بررسی کنید-در روشهای جدید انتخابات ،

رای دهندگان انتظار نداریم که خود را در انتخابات به هک می شود. و نه آنها انتظار برای ساعت ها صبر کنید ببینید iPads ها با ثبت نام فایل پایین را ببینید پرهزینه جدید رای مارک دستگاه شکست, دیدن برگه کاغذ مسدود جدید اسکنر و صادقانه توضیح از مقامات در مورد آنچه که اتفاق می افتد.

اگر این ناکامی به نظر می رسد مانند griping و یا انتظار بیش از حد این سوال که “چقدر خوب است به اندازه کافی خوب ؟” احتمال اندکی دوباره در ماه نوامبر. باید مقامات قادر به نشان می دهد که این روند با وفا و نتایج دقیق ریسک خواهد بود بسیار بالاتر از آنها در حال حاضر.

این مقاله تهیه شده توسط غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.
استیون روزنفلد است سردبیر و خبرنگار ارشد از غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او گزارش رادیو عمومی ملی, بازار و رادیو فردا و رادیو و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از نشریات مترقی از جمله سالن, AlterNet, آمریکا, چشم انداز, و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>