جنون مارس خواهد رفت بدون جمعیت

زنگ اخبار-کتک زننده عبادی و دیگر درخشان لحظات این سال NCAA بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد در بیشتر عرصه خالی.

تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus که جهانی تبدیل شده است, همه گیر NCAA تصمیم گرفته است که مردان و زنان در مسابقات بازی ها خواهد بود خارج از محدوده برای عموم است.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت که او تصمیم به انجام هر دو مسابقات که شروع هفته آینده با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده در آن حضور داشتند. این تصمیم پس از NCAA را COVID-19 پانل مشاوره از کارشناسان پزشکی توصیه می شود در برابر پخش رویدادهای ورزشی برای عموم باز کنید.

Emmert آسوشیتدپرس گفت که لغو این مسابقات در نظر گرفته شد.

“این تصمیم را بر اساس ترکیبی از اطلاعات ارائه شده توسط دولت ملی و مقامات توسط تیم مشاوره است که ما با هم از کارشناسان پزشکی از سراسر کشور و به دنبال چه بود و در بهترین مورد علاقه ما دانشجو-ورزشکاران البته” Emmert گفت: AP در یک مصاحبه تلفنی. “اما همچنین سلامت عمومی پیامدهای همه از این. ما می دانیم ما در مسابقات افرادی را از سراسر کشور با هم. آنها نه فقط منطقه ای حوادث. آنها بزرگ رویدادهای ملی. این یک تصمیم بسیار سخت برای همه دلایل آشکار است.”

Emmert گفت: NCAA می خواهد به حرکت در مردان چهار نهایی از آتلانتا مرسدس بنز ورزشگاه به کوچکتر عرصه در این منطقه است. NCAA نیز در نظر بگیرید با استفاده از سالن های کوچکتر برای سایت های منطقه ای در حال حاضر مجموعه ای برای بازی در تویوتا سنتر در هوستون باغ میدان مدیسون در نیویورک و مرکز استیپلز در لس آنجلس و لوکاس نفت ورزشگاه در ایندیاناپولیس.

“ما باید برای تعیین دسترسی به سایت, بدیهی است, اما آن را نمی کند حس خوبی را به یک استادیوم فوتبال بود خالی” Emmert گفت.

همه سایت ها برای هفته آینده مردانه بازی همان باقی خواهد ماند مگر اینکه شرایط در این مناطق نیروی جابجایی Emmert گفت.

اول و دور دوم سایت های برای زنان مسابقات را تبدیل به رسمی در هفته آینده. این بازی ها معمولا در یا در نزدیکی دانشگاه از بسیار خوردن تیم است.

“این واقعا غم انگیز است. بدیهی است که آن را ناامید کننده برای همه طرفداران ما” گفت: لویی زنان مربی جف Walz که تیم رتبه شماره 6 در آخرین AP نظرسنجی. “در همان زمان من به طور کامل درک برای سلامت و ایمنی از طرفداران و ورزشکاران و همه درگیر.”

Walz گفت: این دانشگاه در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 4000 بلیط برای اول و دور دوم جلسات.

این تصمیم شامل بیش از مردان و زنان در بسکتبال. همه NCAA-اسپانسر مسابقات از جمله هاکی روی یخ زده چهار تحت تاثیر قرار خواهد شد.

اما مردان مسابقات بسکتبال است, تاج, جواهر, یکی از محبوب ترین حوادث در آمریکا تقویم ورزشی. جنون مارس تساوی صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان به عرصه از ساحل به ساحل. مسابقات مردان تولید بیش از 900 میلیون دلار درآمد در سال گذشته برای گپ و اعضای آن هر چند اکثریت بود که از یک رسانه و حقوق مقابله با CBS و ترنر می پردازد که حدود 800 میلیارد دلار در سال است.

Emmert گفت: CBS و ترنر برنامه ای برای پخش بازی های ما معمول است. رسانه های دیگر کاربران اجازه خواهد داشت به این عرصه برای پوشش بازی اما چگونه بسیاری از است هنوز مشخص بودن, او گفت:.

Emmert گفت: یک پروتکل برای غربالگری پزشکی از مردم وارد این عرصه است که هنوز هم در حال کار کردن همراه با آنچه به منزله ضروری کارکنان و نحوه تعریف اعضای خانواده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

68-تیم زمینه برای مردان بسکتبال مسابقات برنامه ریزی شده است اعلام می شود یکشنبه و 64-تیم زنان مسابقات زمینه به رونمایی از دوشنبه. بازی شروع سهشنبه و چهارشنبه در مردان سمت در دیتون اوهایو که پیشتر در این روز فرماندار گفت که موضوع به منظور محدود کردن تماشاگر دسترسی به داخل سالن رویدادهای ورزشی.

اواسط آمریکا در کنفرانس روز سه شنبه اعلام کرد که بسته شدن آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال بازی در کلیولند موشک وام مسکن FieldHouse خانه NBA کلیولند کاوالیرز و برنامه ریزی سایت از مردان NCAA بازی به مجمع عمومی. زنان مسابقات آغاز شده و پنج شنبه.

بزرگ غرب کنفرانس اعلام کرد که مشابه حرکت می کند اجازه می دهد نه عموم مردم به آن مسابقات بسکتبال بازی به بازی این هفته در هوندا سنتر در آناهایم, کالیفرنیا.

کنفرانس بسکتبال مسابقات در نوسان کامل در سراسر کشور این هفته است.

Emmert گفت: آن را هنوز هم خواهد شد به کنفرانس مقامات و اعضای خود را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها را ادامه مسابقات خود را برای بقیه روز.

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس در روز 2 از آن پنج روز مسابقات مردان در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی و Pac-12 بازی اولین بازی خود در مسابقات لاس وگاس در روز چهارشنبه.

بعد از چهارشنبه شرقی کنفرانس خود را آغاز مسابقات مردان در نشویل, تنسی; بزرگ شرق راه اندازی شد برای شروع در باغ میدان مدیسون در نیویورک; و ده برنامه ریزی شده بود به نکته در ایندیاناپولیس. وجود دارد هیچ برنامه ای برای محدود کردن فن دسترسی به آن وقایع.

جنون مارس بازدید سطح دیگری در هفته آینده با شروع مسابقات NCAA به تاج یک قهرمان ملی.

وجود هشت اول و دور دوم سایت برای این مسابقات برنامه ریزی شده به توان مارس 19-22. مکان شامل کلیولند; اسپوکن واشینگتن; Albany, New York; ساکرامنتو کالیفرنیا; و اوماها است. چهار منطقه ای سایت برای آخر هفته دوم این مسابقات هستند Indianapolis, لوس آنجلس, شیکاگو و نیویورک. چهار نهایی است که در آتلانتا با نیمه نهایی در مارس 4 و قهرمانی بازی 6 آوریل.

زنان در مسابقات اول و دور دوم بازی شروع مارس 21 و برگزار خواهد شد در 16 سایت. Regionals برگزار خواهد شد در دالاس, Greenville, کارولینای جنوبی; پورتلند اورگان; و, Fort Wayne, Indiana. چهار نهایی برگزار خواهد شد در نیواورلئان در مارس 3 و 5.

___

AP ورزشی نویسنده تام جدوگاه در کلیولند کمک به این گزارش.

رالف D. RUSSO / آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>