مارس در حال اجرا به مراتب داغ تر از نرمال است — بیشتر به آمده

فشار بالا شده است toasting فلوریدا برای بسیاری از ماه, از جمله سواحل خلیج فارس با اوج روزانه گاهی اوقات در حال اجرا بیش از 10 درجه بالاتر از حد نرمال است.

و به نظر می رسد که تنها یک warmup برای اواخر این هفته هنگامی که درجه حرارت داخلی انتظار می رود برای رسیدن به 90s.

مارس روزانه معمولا اوج اجرا در اواسط 70s. اما چند روز گذشته شده است در پایین و یا حتی بالا 80s. آخرین زمان به روز بالا برای ساراسوتا-برادنتون نزدیک به دمای شد مارس 7. در طول 15 روز در ماه مارس بالا را در صدر 80 با دمای بالا و در حال اجرا فقط از 81 درجه است.

متوسط درجه حرارت اندازه گیری شده در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی این ماه ترکیب بالا و پایین شده است 71.4 درجه بیش از 5 درجه بالاتر از حد نرمال است.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی می گویند “انتظار نداریم که بیش از حد به تغییر بیش از هفت روز آینده.”

رسمی پیش بینی برای منطقه می گوید که فشار بالا شده است حاکم بر فضای نگه داشتن جبهه ها دور از منطقه و آوردن نزدیک به شکستن رکورد درجه حرارت برای بسیاری از مناطق.

“درجه حرارت گرم می توان انتظار داشت هر روز با مقدار زیادی از نور خورشید” پیش بینی گفت: با هیچ باران انتظار می رود.

“داستان بزرگ واقع خواهد شد که گرما خواهد آمد ما راه بعدی جمعه و شنبه” با حتی قوی تر فشار بالا در حال حرکت از خلیج مکزیک و پارکینگ “حق بر دولت” با توجه به پیش بینی.

“این کمک خواهد کرد که درجه حرارت افزایش می یابد در بعد از ظهر. اوج در داخل کشور در روز جمعه و شنبه را در رسیدن به اواسط 90s.”

نسیم دریا را حفظ مناطق ساحلی کمی خنک تر داخلی است اما بالا برای ساراسوتا-برادنتون جمعه در حال حاضر در هوا به 87 درجه فقط یک مدرک محرمانه برای تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>