دریایی دریای مخزن غرق با 16 سرنشین; 1 کشته و 8 از دست رفته

سن دیگو — یک دوزیست حمله به خودرو حامل 15 تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان غرق در نزدیکی یک نظامی متعلق به جزیره در سواحل جنوب کالیفرنیا ترک یکی از تفنگداران دریایی مرده و هشت از دست رفته, مقامات روز جمعه گفت.

آنها سفر در وسیله نقلیه است که شبیه به یک دریا مخزن از سواحل سن کلمنت جزیره به یک کشتی نیروی دریایی پنج شنبه شب هنگامی که آنها گزارش خودرو شد در مصرف آب گفت: ستوان کامرون H. ادینبورگ, دریایی سپاه, سخنگوی کمپ پندلتن.

دو تفنگداران دریایی بودند که نجات مجروح شدند, با یک بستری در وضعیت بحرانی و در وضعیت با ثبات تفنگداران دریایی سپاه در بیانیه ای گفت:.

کشتی های نظامی کوچک قایق و هلیکوپتر در روز جمعه شد جستجو متلاطم دریاها برای از دست رفته در میان وزش قوی باد. نیروی دریایی متعلق به جزیره است که حدود 70 مایل (112 کیلومتر) دریایی از سن دیگو.

همه از تفنگداران دریایی در وسیله نقلیه اختصاص داده شده به 15 واحد اعزامی تفنگداران دریایی بودند و درگیر در یک روال تمرین نظامی زمانی که خودرو شروع به گرفتن در آب دریایی سپاه گفت.

“ما عمیقا متاثر شده این حادثه غم انگیز. از من بپرسید که شما نگه داشتن ما تفنگداران دریایی ملوانان و خانواده های آنان در نماز خود را به عنوان ما همچنان به جستجوی ما” سرهنگ کریستوفر Bronzi واحد را افسر فرمانده در بیانیه ای گفت: از سپاه تفنگداران دریایی.

دوشنبه حادثه علائم سومین بار در کمتر از یک دهه است که کمپ پندلتن تفنگداران دریایی مجروح شده اند و یا کشته در حمله آبی خاکی وسایل نقلیه در طول تمرین.

در سال 2017, 14 تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان در بیمارستان بستری شد و پس از amphibious assault خودرو آمار گاز خط اشتعال آتش را که فرا گرفته لندینگ کرافت در طی یک تمرین آموزشی در کمپ پندلتن های وسیع ساحلی دریایی سپاه, پایگاه در شمال سن دیگو.

و در سال 2011 دریایی فوت کرد زمانی که یک حمله آبی خاکی وسیله نقلیه در یک تمرین آموزشی در آبهای سواحل کمپ پندلتن.

تفنگداران دریایی با استفاده از دوزیست ضرب و جرح وسایل نقلیه برای حمل و نقل نیروهای نظامی و تجهیزات خود را از کشتی های نیروی دریایی به زمین. آنها با نام مستعار “amtracs” از آنجا که نام اصلی این وسیله نقلیه شد “دوزیست تراکتور.”

وسایل نقلیه زره پوش مجهز به مسلسل و نارنجک های پرتابی مانند مخازن آنها به عنوان رول ساحل به ساحل حملات با تفنگداران دریایی ریختن از آنها را به موقعیت.

دریایی اعزامی نیروی دریایی سپاه اصلی warfighting سازمان است. با وجود چنین گروه هایی است که ساخته شده تا از زمین و هوا و تدارکات نیروهای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>