بازار دچار به عنوان عربستان سعودی و روسیه برخورد بیش از نفت

فرانکفورت, آلمان — clash of نفت تیتان – عربستان سعودی و روسیه – در حال ارسال امواج شوک از طریق بازارهای انرژی با گسترده مفاهیم برای مصرف کنندگان و شرکت های نفتی از جمله کسانی که در شماره 1 تولید کشور ایالات متحده آمریکا است.

در کوتاه مدت قیمت نفت کاهش یافت و بیشتر در یک روز از سال 1991 در جنگ خلیج فارس. قیمت خام ایالات متحده کاهش یافت تا آنجا که 34 ٪ به $27.34 هر بشکه خیره کننده قطره برای یک روز و پایین ترین قیمت از اوایل سال 2016. در معاملات صبح در نیویورک, ایالات متحده نفت ریزش 20% در $33.16 در هر بشکه باعث تلفات گسترده سهام در شرکت های انرژی.

به دنبال کاهش امتناع روسیه هفته گذشته برای پیوستن به نفت اوپک کارتل در پیشنهاد کاهش تولید با هدف حمایت از قیمت ها. خنثی در جستجوی خود برای کاهش, عربستان سعودی, پیشرو عضو اوپک به شدت تغییر دوره با کاهش قیمت و علامت آن را تا سطح شیب دار تولید.

در اینجا این است که نگاهی به قیمت نفت جنگ و چه معنی می تواند در دراز مدت در این صنعت و همچنین برای مصرف کنندگان در پمپ گاز.

___

س: چرا قیمت نفت در حال سقوط ؟

یک: برای اولین بار آمد شیوع کروناویروس که باعث کاهش سفر و حمل و نقل – معنی رکود اقتصادی از ویروس تضعیف تقاضا برای سوخت به خصوص سخت است. بین المللی برنت معیار افتاده بود از 69 دلار در ابتدای سال به حدود 50 دلار است.

پس از آن جلسه هفته گذشته بین اوپک و غیر عضو در کشور است. در دستور کار: کاهش تولید از 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از تولید جهانی. ایده این بود که به نگه داشتن قیمت ها از تضعیف و حتی بیشتر به عنوان تقاضا و انتظار می رود به سقوط این سال است. عربستان سعودی در جهان شماره 2 تولید کننده نفت می خواستم شماره 3 روسیه و دیگر nonmembers را از 500 ، 000 بشکه در روز کاهش. پس از سال 2016 سعودی ها و روس ها با هم کار کرده اند در مسائل مربوط به تولید.

اما این بار روس ها خودداری کردند. آنها حاضر به پیوستن جدید کاهش و یا حتی به گسترش تولید قبلی کاهش است که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه مارس. و عربستان سعودی, ضربه به عقب گفتن مشتریان که آنها را به سطح شیب دار بالا تولید و بریده بریده قیمت ها برای مشتریان.

___

س: عربستان سعودی را هدف ؟

یک: اول حفاظت از سهم بازار. هر دو از عربستان سعودی و روسیه دیده می شود در ایالات متحده تولید کنندگان را یک تکه از خود را در بازار و کاهش قیمت کمک به نگه داشتن مشتریان در هیئت مدیره.

دوم, عربستان سعودی ممکن است امید است که از قیمت های پایین نیروی روسیه تجدید نظر. “عربستان سعودی عملا راه اندازی جنگ قیمت در برابر روسیه امیدوار به فروش نفت خود را در تخفیف به منظور به حداکثر رساندن آن درآمد نفت” می گویند تحلیلگران در بانک UniCredit. “به نظر می رسد عربستان سعودی می خواهد به سیمان و موقعیت خود را در جهان به عنوان برترین صادر کننده نفت و برای متقاعد کردن مسکو برای بازگشت به میز مذاکره است.”

___

س: چه چیزی در پشت امتناع روسیه?

یک: روسیه ممکن است را دیده اند هیچ نقطه برش تولید تنها به از دست دادن سهم بازار به عنوان شیل تولید کنندگان در تگزاس و نیومکزیکو را شل. تحلیلگران می گویند عربستان سعودی ممکن است کم بها دادن به روسیه توانایی برای آب و هوا قیمت های پایین است. هر دو کشور به شدت وابسته به درآمدهای نفتی برای بودجه دولت است. اما روسیه می گوید که می تواند تعادل بودجه آن در حدود $42 برای خود معیار خام. عربستان سعودی از سوی دیگر نیاز به بیش از 80 دلار با توجه به صندوق بین المللی پول.

آنچه عربستان سعودی انجام داده است به ارسال قیمت های بسیار پایین است که هر دو را احساس می کنید جدی بحران.

و روسیه ممکن است در دراز مدت هدف: ایالات متحده در صنعت نفت.

“روس ها در حال انجام این کار را در دراز مدت استراتژیک ملاحظات گفت:” تام Adshead مدیر تحقیق و پژوهش برای ماکرو-مشاوره شرکت مشاوره در مسکو. “نظر آنان این است که با انجام این کار آنها می تواند آسیب به سلامت مالی شیل ایالات متحده-تولید کنندگان نفت است و با انجام این کار آنها می تواند بسیاری از ایالات متحده ظرفیت آفلاین و در نتیجه حذف ایالات متحده تولید کنندگان به عنوان یک منبع از رقابت. نکته دیگر این است که در ذهن خود را در همه این است که اگر آنها را قطع و سپس آن را نیز در درجه اول به نفع ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان.”

“بنابراین آنها تصمیم گرفتند که آنها در حال رفتن به گرفتن برخی از درد کوتاه مدت به منظور خسارت در یکی از رقبای اصلی.”

استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در شرکت خدمات مالی AxiCorp., می گوید ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه همچنین ممکن است تصمیم به ضربه به عقب در ایالات متحده صنعت پس از واشنگتن قرار داده شده تحریم دولت روسیه و شرکت نفتی روس نفت برای بازاریابی نفت ونزوئلا.

س: این به چه معنی برای ما تولید?

یک: در حال حاضر قیمت های پایین می تواند محدود فعالیت در آمریکا نفت شیل میباشد. رکود در قیمت نفت در 2014-2016 صدمه شرکت ها در مکان هایی مانند حوضه پرمین در غرب تگزاس و شرقی نیومکزیکو. با توجه به بانک فدرال رزرو دالاس 50 دلار در هر بشکه قیمت است که در آن سود آور می شود به حفاری های جدید در ایالات متحده تولید کنندگان بزرگ مانند اکسون در حال حاضر کوچک با قیمت 50 دلار در هر بشکه رسید. در تگزاس تعداد سکوهای فعال کاهش یافت و از 553 در اکتبر 2018 به 398 در ژانویه سال 2020 است. در حدود همان زمان صنعت نفت در تگزاس ریختن حدود 14000 شغل

“با رشد فاز رونق شیل سنگ زنی به توقف به دلیل عدم سرمایه گذاری در این صنعت در حال حاضر ایالات متحده نفت شیل می تواند پیدا کردن خود را در حال اجرا را به یک دیوار آجری می گوید:” Innes از AxiCorp.

رئیس آژانس بین المللی انرژی, Fatih Birol می گوید که او معتقد است ایالات متحده در صنعت شیل زنده خواهد ماند.

س: چه چیزی در آن برای قیمت در پمپ ؟

یک: بیشتر از قیمت بنزین در ایالات متحده به سادگی منعکس کننده قیمت نفت پس از کاهش قیمت نفت باید به معنی کاهش قیمت پمپ با یک تاخیر حدود شش هفته است. در حال حاضر آنها در $2.42 با توجه به U. S ادارۀ اطلاعات انرژی. زمانی که نفت خام کاهش یافت و به 36 دلار در سال 2016 قیمت ها در پمپ به طور متوسط $2.15. کاهش قیمت پمپ معنی مردم بیشتر به صرف کالاهای دیگر است.

تاثیر کمتر است, در اروپا و از آنجا که بسیاری از قیمت ساخته شده است تا از مالیات است. در حال حاضر هزینه های بنزین 1.32 یورو در هر لیتر در آلمان و یا در مورد $5.70 در هر گالن است.

___

جیم Heintz در مسکو و آنجلا چارلتون در پاریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>