مارشال ساکنان را تهدید به شکایت بیش از مدرسه تجاوز غرور پرچم

آن را شامل چند پرچم از کشورهای جهان و همچنین به عنوان یک رنگین کمان غرور پرچم.

برش به سه شنبه شب هنگامی که جمعیت زیادی از زمان اعضای جامعه کهنه به مدرسه مدیره اتاق به دو سنت را در یک انجمن عمومی بر روی صفحه نمایش. شما می توانید حدس بزنید که پرچم آنها می خواستند به بحث در مورد.

اقامت پس از اقامت در زمان به میکروفون و گفت: آنها تا به حال یک مشکل با پرچم ظاهر می شود در یک مدرسه دولتی. بسیاری از به نقل از کتاب ادعا می گی یا ترانس رفت “در برابر خدا مقرر مقاصد و منظور” و پرچم رنگین کمان را ممکن است “اشتباه” و یا تضعیف روحیه دانش آموزانی که احساس به همان شیوه.

برخی به ارمغان آورد تا تبدیل درمانی – به افشا و خنثی عمل تلاش به نوبه خود عجیب و غریب فرد مستقیما و یا یک ترانس فرد مستقل مشترک المنافع — در یک نور مثبت است. برخی از آنها فقط به طور کلی ناراحت است.

“گام بعدی چیست ؟ برنامه درسی چیست ؟ آموزش این شیوه زندگی در کلاس های درس ما?” پدر و مادر محمد احمد پرسید.

این بود که جلسه دوم در یک ردیف منطقه معلوم شد برای بحث های گسترده ای در غرور و افتخار پرچم. با وجود احساسات قوی در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسید برخی از اختلاف نظر ها در اتاق مورد آنچه queerness واقع است. بیش از چند ساکنان صحبت کردن در برابر پرچم با اشاره به آن به عنوان یک “شیوه زندگی” و یا یک “باور است.”

پس وجود این مرد بود که cryptically ادعا کرد که “عمر یک همجنسگرا” در حدود 42 سال.

یک کلاس هشتم مارشال, مدرسه, دانش آموز گفت: او می خواهم گردش یک دادخواست در برابر غرور و افتخار پرچم و یک معلم گرفته بود آن دور و با توجه به آن اصل. بعد از آن او گفت که او و دیگر دانش آموزان به حال خود قرار داده تا پرچم خود را در قالبهای — از جمله “don’t Tread on Me” مار طراحی با توجه به مارشال مستقل — تنها به دیدن آنها گرفته شده در طول زنگ تفریح. او گفت که او شنیده ام یک معلم بود و حذف آنها.

“اگر که پسر جوان با دقت توصیف آنچه رخ داده به او برخی از معلم در منطقه مدرسه خود را نقض حقوق اساسی به صراحت” مینیاپولیس وکیل لایحه Mohrman به جمعیت گفت. Mohrman گفت: ساکنان چند تا به حال حفظ او برای امکان طرح دعوی در دادگاه در برابر هیئت مدیره اگر آنها موفق به صنایع دستی نوعی از سیاست در اطراف چه پرچم می تواند و نمی تواند نمایش داده شده در مدارس است. (او در پاسخ به درخواست مصاحبه.)

مقدار زیادی – برخی از آنها شبان خود و برخی از آنها را دانش آموزان – صحبت کردن در حمایت از پرچم شده اند و برای هفته ها. مارشال دبیرستان GSA مشاور Karrie Alberts با صراحت گفت: مجلس برای جلوگیری از درمان های عجیب و غریب و ترانس دانش آموزان مانند هویت خود هستند “مورد بحث است.” بچه ها او گفت: “در حال تماشای.

“کودکان و نوجوانان می تواند تنها شنیدن بسیاری از مواقع عمومی بشود و این مضر آنلاین نظرات,” او گفت:. “آنها در حال جذب این کلمات. آنها نمی شنوند که آنها بی دین و یا آنها نرخ دوم و یا که آنها باید پنهان در برخی از اتاق دیگر.”

مارشال ساکن استفانی Streeter به حال یک بیمار بچه در خانه و نمی تواند حضور در آن شب اما او یکی از چند صد نفر که به تماشای یوتیوب ضبط و روز بعد. او می گوید: او را نا امید کرد اما نه لزوما شگفت زده کرد.

“این است که بسیار محافظه کار منطقه,” او می گوید. (مارشال Lyon County رفت و سخت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با حدود 60 درصد آرا.) و او را نگران کرده است. او تا به بسیاری از دوستان که “هنوز در گنجه” و پرچم او می گوید: نمادی از عشق و حمایت از آنها. او نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این شهر اعتراض است به اندازه کافی به آن را به دور.

“این خیلی سخت دانستن نرخ خودکشی در میان جامعه کودکان و نوجوانان” او می گوید. “این نوع از مسائل اتفاق می افتد در اطراف در اینجا.”

او و همکار مادرم را برگزار طریق Facebook به بحث در مورد چه باید بکنید. برخی پیشنهاد رسیدن به دگرباشان جنسی حمایت گروه Outfront مینه سوتا برای مشاوره و یا اعتراض در خارج از مدرسه و یا کف سازی اطلاعات عمومی از کل شهر در غرور پرچم.

اما در این نقطه, آن را برخی دولت های منطقه انجام خواهد شد. مارشال سرپرست اسکات مونسون در دسترس نیست, به نظر, اما قبلا گفته مستقل است که او می خواهم که به مشورت با منطقه مدرسه وکلای اگر واقعا وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه در افق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im