ماسک سادگی گسترش می یابد در ونیز

سایت های توزیع در حال حاضر شامل ونیز اداره پلیس و آتش نشانی ایستگاه شماره 3 از جزیره ونیز.

ونیز شهر ونیز در حال گسترش است به مکان های که در آن رایگان پارچه ماسک صورت می تواند شامل چندین شهر, خواص و جزیره ونیز و همچنین به عنوان ونیز منطقه اتاق بازرگانی و ونیز MainStreet شروع چهارشنبه.

توزیع رایگان ماسک پارچه یک برنامه توسعه یافته از طریق همکاری بین شهرستان ونیز ونیز MainStreet آغاز شده و هفته گذشته در چندین فروشگاه و رستوران در جزیره ونیز.

شروع چهارشنبه ماسک نیز در دسترس خواهد بود روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در ونیز شهر 401 W. ونیز Ave.; ونیز اداره پلیس 1350 Ridgewood Ave.; و از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر و ونیز Fire Station 3, 5300 E. لورل جاده ها است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این ماسک نیز در دسترس خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در ونیز MainStreet, 101 W. ونیز Ave در واحد 23 در طبقه دوم و از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در ونیز منطقه اتاق بازرگانی و 597 تمیمی دنباله جنوبی.

توزیع نیز همچنان به عنوان منابع گذشته در مکان اصلی. قابل استفاده مجدد ماسک توزیع شده در بسته های پنج.

در میامی خیابان ماسک در دسترس هستند در: مادر کمد حیله گر گوهر و پایین جزیره راه بوتیک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در ونیز خیابان ماسک در دسترس هستند از 11:30 صبح تا بسته شدن در کافه ونیز و در طول قبلا اعلام ساعت در Patchington ونیز شراب و قهوه و فضای داخلی لوکس و دانا و تایلر, لیزا کلاسیک رز, Ciao Gelato و ونیز در رواج است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

در تمپا خیابان ماسک در دسترس هستند در قدرت یکی از 11 صبح تا 3 p.m در دوشنبه, سه شنبه, پنج شنبه, جمعه و شنبه.

مشتریان خواسته خود را به پوشیدن ماسک به مرکز شهر مغازه ها و رستوران ها, اما اگر شما یکی را نداشته باشند این به شما ارائه خواهد شد رایگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>