ماسک در حال حاضر اجباری در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید

شما نیاز به پوشیدن ماسک در داخل و خارج در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شروع روز جمعه

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اتحاد پیوست و چند تن دیگر دولت های محلی در فلوریدا در نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus پیش از مشغول استقلال روز آخر هفته. به منظور برنامه ریزی شده بود را به اثر در 12:01 صبح جمعه.

به طور جداگانه ساراسوتا کانتی کمیسیون در روز پنج شنبه تایید و توصیه های از فلوریدا جراح عمومی است که همه افراد در فلوریدا باید پوشیدن پوشش صورت در هر محیط اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

شهرستان رهبران نیز پشتیبانی تصمیم گیری است که کسب و کار را مورد COVID-19 اقدامات ایمنی در موسسات خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

قایق داخل کشتی بازرگانی اجباری سفارش پس از مدل شهر ساراسوتا در فرمان است که در اثر چهار شنبه, نیاز مردم به پوشیدن ماسک در داخل و خارج که در آن اجتماعی فاصله دستورالعمل نمی توان ملاقات کرد. چند استثنا وجود دارد.

وجود دارد در حال حاضر 16 استان ها و 68 شهرستانها اتخاذ کرده اند که اجباری در صورت پوشش نظم در فلوریدا — بیشتر از آن است که برای اجرای از طریق مدنی استناد و جریمه برای نقض.

این قایق داخل کشتی بازرگانی سفارش نمی شود به کودکان زیر 6.

در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اجرای کد یا شهر پلیس صادر خواهد شد استنادی. مجازات شامل 100 دلار جریمه برای اولین جرم $250 برای دومین و 500 دلار و پس از آن برای نقض.

شما می توانید هر چهره و پوشش شما می خواهید, اما این شهر توصیه می شود که شما استفاده از پزشکی یا N-95 ماسک به عنوان آنها مورد نیاز توسط متخصصان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

این سفارش شامل موارد زیر استثنا:

• اگر شما در حال حاضر رعایت فیزیکی یا اجتماعی فاصله.

• در حالی که خوردن و نوشیدن.

• در داخل یک وسیله نقلیه به جز زمانی که شما اجاره یک تاکسی Uber یا Lyft.

• مدارس و مراکز مراقبت روزانه می توانید تا خود را با سیاست ها و روش های.

• امکانات دولتی از جمله پلیس و آتشنشانی.

• داخل اتاق یک هتل یا اجاره برای تعطیلات (اما شما نیاز به ماسک خود را برای زمینه های مشترک مانند لابی).

• شما لازم نیست که به پیروی اگر با پوشیدن یک ماسک می تواند مضر به سلامت خود ایمنی یا رفاه. شما همچنین لازم نیست برای اثبات و یا تایید وضعیت سلامت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>