ماسک لازم نیست برای رای دادن در ساراسوتا

شهر جدید ماسک فرمان صدق نمی کند, به رای گیری, مکان با توجه به دادستان شهرستان.

ماسک در حال حاضر مورد نیاز در تنظیمات عمومی در شهر ساراسوتا اما غرفه رای گیری نیست یکی از آنها است.

فرمان تایید این هفته این شهرستان نیاز به ماسک “در هر سرپوشیده محل دیگر از خانه و یا محل اقامت” با برخی از استثنا. رای گیری مکان و عمل رای گیری نیست و به طور خاص ذکر شده در میان 14 استثنا به ماسک نیاز به بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا ماسک های مورد نیاز برای بازیگران یک رای گیری در داخل محدوده شهر است.

شهرستان ساراسوتا وکیل رابرت فورنیر گفت: هرالد تریبون پنج شنبه که رای دهندگان معاف از پوشیدن ماسک در زیر یک ماده است که می گوید ماسک لازم نیست در “کانتی ایالت و یا فدرال دولتی امکانات و… که ممکن است اعمال خود ایمنی عمومی سیاست ها و روش.”

“به نظر من این استثنا در این قانون به این معنی است که هر دولتی و قوانین ایمنی ایجاد شده توسط سرپرست دفتر انتخابات اعمال یکنواخت در تمام مراکز رای دهی در سراسر ساراسوتا کانتی مطابق با قانون دولت هر دو در داخل و خارج از شهرستان ساراسوتا محدودیت” فورنیر نوشت: در یک ایمیل به هرالد تریبون. “حتی اگر رای گیری مکان در شهرستان امکانات متعلق به اعتقاد من تحت قانون دولت آنها را تحت کنترل ناظر انتخابات در روز انتخابات.”

ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران ترنر گفت: او را نشانه تا در رای گیری مکان تشویق اجتماعی فاصله و ماسک.

“ما در حال تلاش به عنوان آماده به عنوان ما می تواند و تشویق مردم به اقدامات احتیاطی” او گفت:.

فلوریدا اولیه انتخابات در اوت. 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>