که همه تغییر که Master P نقل مکان کرد و به مینه سوتا.

در این صورت گذشته نگر halcyon اوایل سال 2020 اخبار شکست که رپ مغول متولد پرسی میلر ساخته شده WTF جابجایی از L. A. به مینیاپولیس, جایی که او در حال حاضر زندگی با دبستان ستاره بسکتبال پسران Hercy و رحمت است. در آن زمان سناتور. برنی ساندرز شد صعودی در دموکراتیک اولیه COVID-19 تا به حال آلوده فقط 13 آمریکایی و چگونه Master P بود تطبیق جدید خود را در مینه سوتا زندگی احساس مانند یک داستان است که خواستار گفته شود.

این روزها به عنوان یک جهانی همه گیر شده جامعه در مستند, Master P و پسران باید absconded به خود L. A. عمارت. اما هنگامی که ویروسی منحنی شده است ناقص میلر خانواده خواهد بود Minneapolitans یک بار دیگر P روزنامه ما را مطمئن می سازد.

در ضمن در اینجا برخی از قرنطینه مواد خواندن در مورد ما جدید افراد مشهور همسایه.

Master P, flanked by his sons Mercy and Hercy

Master P, flanked توسط پسرانش رحمت و Hercy Hammed Akindele @flytouchstudio

آن را در اواسط ماه فوریه و نشسته courtside در میننهها آکادمی بدنسازی, Master P علاقه مند نیست و در تخمگذاری جزئیات به همین دلیل خانواده او در حال حاضر زندگی در جنوب مینیاپولیس. او در اینجا به مراقبت از بیمار و بستگان او می گوید و این که همه او را نشان دهد. او اما مشتاق به ستایش بسکتبال و دانشگاهی موفقیت های فرزندان خود را.

Master P پسران هر دو آنها به عنوان پر رونق Redhawks, تا به حال دیده نشده برف قبل از ثبت نام در مدرسه مسیحی در امتداد رودخانه می سی سی پی. پدر خود را به حال گرفته شده در تعطیلات تعطیلات از نیواورلئان را بدنام Calliope پروژه به بازدید مینه سوتا اعضای خانواده در ’80s در.

“به عنوان یک بچه ما همیشه به اینجا آمدند برای زمان کریسمس” میلر 49 می گوید: در هیچ و بی معنی لگدمال. “برای ما این بود که ما دور شو برای دیدن بابا نوئل در برف.”

میلر منعکس بری نلا در پرتال تخصصی اولی ها, بورس تحصیلی در نهایت فرود در منطقه خلیج است. که در سال 1990 او می خواهم راه اندازی هیچ محدودیتی سوابق تامین مالی توسط $10,000 قصور حل و فصل مربوط به مرگ پدر بزرگ. در طول ’90s هیچ محدودیتی قرار داده و از ضربه آلبوم از Mystikal, Silkk ashlynn brooke, اسنوپ داگ, و, البته, Master P, خود, اوج با یک سال 1998 است.

یک هفته است که در سال تنها برادران وارنر تولید شده بیشتر Top 40 از آلبوم بدون محدودیت. P برچسب تولید 120 میلیون دلار در اول آن شش سال به گزارش نیویورک تایمز در یک داستان با عنوان “چگونه یک گانگستا رپ تبدیل کارآفرین; در 28, Master P ایجاد کرده است یکی از بزرگترین مستقل و برچسب.”

“من حدس می زنم من می خواهم به محله یهودی نشین, بیل گیتس,” او گفت: بار.

اما در سال 2003 برچسب اعلام ورشکستگی کرده است. هیچ محدودیتی تاشو نادر بود مالی L برای Master P, که در میان هیپ هاپ ترین ماهر و مداوم گذاران.

“شاهزاده گفت: من مثل” مرد من الهام گرفته شده توسط شما به عنوان یک کارآفرین و ایجاد نام تجاری خود را.’ بدون محدودیت های تجاری و انجام آن را در خود من” میلر می گوید شانس مکالمه او تا به حال یک بار با یک همکار کسب و کار فکر نوازنده. “او مانند ‘بود که شجاع است.’ من هرگز فکر نمی کردم در مورد آن تا زمانی که من آن را شنیده از شاهزاده. که زمانی که من هستم, مانند, ” من فکر می کنم من آن ساخته شده است.'”

در اوج موسیقی شهرت در اواخر ’90s P نیز مشغول به کار خستگی ناپذیر برای ایجاد یک حرفه ای NBA در نهایت نوشتن فصل قرارداد با شارلوت بابکتس و تورنتو رپتورز. (یکی از بزرگان پسران رپ/بازیگر رومئو, بازی توپ در USC.)

Master P مفرد رزومه همچنین شامل…

وسیع لیست فیلم/تلویزیون اعتبارات (به یاد داشته باشید سال 1998 است من به قلاب تا?); یک 1-900 هیچ محدودیتی تلفن-sex خط تلفن (تماس گیرنده بودند چت موعود با “هیچ محدودیتی سگ” ویژه بر روی CD آستین); ورزشی-مدیریت شرکت (مشتریان شامل NBA journeymen ران مرسر و درک اندرسون); کتاب (2007 را تضمین ثروت) و مختصری pro-wrestling روی لئامت دادن (بدون محدودیت سربازان یورش برده و WCW در سال 1999).

میلر نمونه کارها فعلی از منافع کسب و کار فقط به عنوان متنوع است. وجود خود را MoneYatti کفش کتانی برند bodega-همه جا رپ تنقلات چیپس و, به زودی, رپ, رشته فرنگی (“مانند رامش اما بهتر عطر و طعم” او به ما می گوید). او حتی ارائه می دهد یک سمینار به نام MasterClass میلیونر تسلط کسب و کار و بازاریابی, کنفرانس, با بلیط با شروع در $247 (یک روز بدون ناهار با آقای میلر) و در حال اجرا تا $2,495 (سه روز به همراه ناهار).

“قادر به از من از کجا آمده—مبارزه, درد, خیابان, فقر,” او می گوید. “و نگاه کنید که در آن ما در حال حاضر.”

itemprop

که در آن میلر است که در حال حاضر است 1,931 مایل از هالیوود است.

“میخوای انجام دهید هر آنچه شما نیاز به انجام برای خانواده,” او می گوید. “و گاهی اوقات شما باید دریافت خارج از منطقه راحتی خود را. برای ما ؟ این است که قطعا خارج از منطقه راحتی ما.”

P دوستان در تیمبرولوز اصرار او برای ضربه زدن به شهر نیمه به تازگی تک بیان می گوید, اما او را بیشتر در خانواده-man حالت. میلر رفتن به مقصد عبارتند از مکه توریستی بازار آمریکا و بین المللی steakhouse زنجیره روت کریس. او به تازگی در زمان های برف-لوله و بنا به گزارش ها تا به حال یک انفجار.

“بسیاری از دوستان من در خانه در کالیفرنیا را بپرسید” چگونه است آن؟” میلر می گوید. “من می گویند:” ما هنوز درخشش در برف.'”

شگفت آور, Master P است که برای اولین بار سابق hitmaker به نقل مکان به شهرهای دوقلو. بازگشت در سال 2015 Sisqo, مرد پشت دستکمگرفتهشده ضربه “شلاق زدن آهنگ” نقل مکان کرد و به خواب آلود در حومه افرا گراو. “هیچ صندل سبک داغ, کردن در اینجا!” او مطلع Northwest Community تلویزیون.

میلر که ممکن است یا نه ممکن است buttering این townie خبرنگار نان effusively را نشانه رفته است ستایش بر روی آنچه که او خانه دوم. او لابی مجلس قانونگذاری ایالتی برای تغییر بین ایالتی high school sports واجد شرایط بودن قوانین; او به نظر می رسد واقعا پریشان با دیدن بی خانمانی در سرما. (“ما صرف مقدار زیادی از پول در بسیاری از چیزهای دیگر ولی من فکر, ‘چگونه این مشکل را حل کنیم را ما مردم خیابان است؟'”)

itemprop

از نظر مدنی boosterism, Master P به طور منظم شهردار یعقوب فری. (شهردار فری کاهش یافته است به نظر او در شهرستان ها افراد مشهور پیوند برای این داستان هر چند به عادلانه او بیشتر با فشار دادن coronavirus های مربوط به آدرس.)

“شما می دانید چه ؟ چیزی جادویی در مورد این محل ما میخوایم این محل سرد; it’s gonna be cool در مینه سوتا” میلر وعده. “منظورم این است که مردم درک نمی کنند… احساس می کنم مثل این است که یک بازار بکر. این همه چیز است که همه بزرگ-شهر بازار داشته باشد.”

زمانی که Master P صحبت می کند این افتخار پاپا vibes غیر قابل جلوگیری هستند.

و دلیل خوب: Hercy یک تاریخ است که barraged با گپ تحصیلی ارائه می دهد. در واقع در طول بابا بزرگ مصاحبه با شهرستان صفحات 6-پا-3 گارد نقطه مودبانه قطع با ارائه از دانشگاه پیتسبورگ. مرسی فقط یک 8-گریدر در حال حاضر مشکلات ناسازگار بودن دقیقه با تیم اول دانشگاه یا دانشکده. هر دو پسر به رخ کشیدن GPAs معلق در هوا در اطراف 4.0.

Hercy پیوست او AAU رفیق Jalen Suggs بالا کالج جذب و 7-بالا و پایین صفحه (!) چت Holmgren در غالب میننهها آکادمی تیم بود که تازه خاموش سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور.

“Hercy است که نه تنها یک بازیکن بسکتبال, او یک بچه بزرگ می گوید:” Redhawks مربی لنس جانسون. “او یک رهبر طبیعی او را جا به مدرسه ما فرهنگ کاملا. همه شنیده بود Master P و پدر و مادر خود را به حال همه شنیده از او—آنها واقعا, واقعا, خوب, مردم, مثبت و دسته.”

COVID-19 لغو مانع میننهها آکادمی از مبارزه برای دیگر دولت عنوان اما این تیم در حال حاضر به دست آورد ملی تحسین. هدف مرکز پر شده بود به آبشش با 17,378 طرفداران بسکتبال در ژانویه 4, حضور و غیاب شکل که dunks در تیمبرولوز’ NBA-بدترین متوسط 15,066. قرعه کشی شد, Minnehaha, آکادمی مصرف در نیروگاه کالیفرنیا مدرسه سیرا دره عمیق و باریک که دارای فرزندان NBA خانواده سلطنتی LeBron James و Dwyane Wade.

“آن را مانند دیوید در مقابل جالوت” Master P می گوید. “ما تا به حال هیچ شانسی در ضرب و شتم آنها, اما این بچه ها آمد و با هم مانند یک واقعی اخوان المسلمین.”

نمره نهایی: یک 78-58 فوران چاه نفت با Redhawks سرنگونی پیشگامان در یک دبستان بازی بود که تلویزیونی در گوشی ESPN.

“میلر پسران رهبران جوان ما در مدرسه” سندی آکادمی اصلی Jason Wenschlag می گوید. “آنها احترام کار سخت و لازم نیست که یک نگرش در مورد آنها چه کسانی هستند که در آن آنها می آیند از یا کسانی که پدر خود است.”

شاگردی می دانم که در مورد Hercy و رحمت پدر است. هم تیمی های انفجار خواهد شد و هیچ محدودیتی آهنگ در اتاق قفل Hercy می گوید: با سه بودن “آقای بستنی انسان” (یکی از Hercy شخصی faves) “Make Em Say Uhh!,” و “Hoody Hooo.”

“ما با داشتن سرگرم کننده در اینجا من آن را دوست دارم” می گوید Hercy که 73,000 Instagram طرفداران خود را دنبال کنید, مینه سوتا, ماجراهای. “سرد? گرفتن به آن استفاده می شود هنوز.”

با وجود امروز آخرالزمانی لایههای های میلر مردان فقط نگه داشتن hustling.

با برکت پدر کارآفرینی ذوق, Hercy و رحمت جعل یک خط از محصولات تمیز کردن نام استاد پاک زندگی که عرضه در اواسط ماه مارس. خانواده تیم امید نلا بنیاد داوطلب برای تمیز کردن خانه سالمندان هلال ساکنان شهر با آن دسته از محصولات در حال حاضر رایگان به عنوان نیواورلئان جنگ جهانی بحران.

Master P طولانی-در-این-آثار biopic همچنان به دید. ستاره “کسی جدید یک بچه جوان می گوید:” میلر که eyeballing تاریخ انتشار مدتی این سال است. نیز وجود دارد خدا واقعی استکه مبتنی بر ایمان فیلم که در حال bankrolled توسط Romeo and Master P و دلیل در 2021. این دو میلر مردان نیز همکاری در یک پدر و پسر رپ آلبوم.

نسل ثروت زیربنای همه چیز را در Miller جهان. Master P تثبیت شده است در مفهوم و دلیل خوب: رفاه نژاد رفاه. گردآوری حدود 200 میلیون دلار ثروت از تقریبا هیچ چیز فوق العاده نادر بوت استرپ-کشیدن حکایت که باعث افسانه ای رویای آمریکایی است. اما آنچه که میلر بود و او قاطعانه در مورد تبلیغی مالی سواد.

“من از فقر بنابراین برای شکستن این چرخه منفی ما را مجبور به ساخت نسل ثروت,” او می گوید. “و که شروع کردم با نسل بعدی آماده سازی آنها برای موفقیت است.”

که طبل سرود Master P, تازه ضرب Minnesotan که با تمرکز بر آینده از او دو فرزند پسر بود.

“شما می دانید برخی از طرفداران شوکه می شود زمانی که آنها را ببینید من نمی توانم باور آن است که واقعا شما؟!'” او می گوید:. “زیر تمام ستاره شدن و شهرت من فقط به طور منظم پدر. من دوست دارم بچه ها. من فکر می کنم زمانی که آنها را ببینید که آنها مانند ” مرد خوب, P سرد است. او نمی هالیوود او فقط مرد است که از آن ساخته شده.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de