مت Taibbi: دموکرات ها هستند ناخواسته توزیع ساندرز نامزدی

با هر دو آیووا قفقاز و مقدماتی نیوهمپشایر پشت سر ما یک چیز کاملا روشن است: استقرار هنوز هم نمی معده یک برنی ساندرز نامزد. نوشتن در Rolling Stone, مت Taibbi اشاره می کند که چگونه شرکت های بزرگ رسانه ای کاهش یافت و بیش از همه خود را در روز چهارشنبه به تضعیف ورمونت سناتور پیروزی در نیوهمپشایر, فقط به عنوان آن را ساخته پیت Buttigieg پیروزی در آیوا فقط یک هفته پیش.

استقرار دموکرات ها در حال پرتاب همه چیز و همه آنها رو به مسابقه اولیه برای جلوگیری و یا حداقل کاهش سرعت ورمونت سناتور ascendance. جالب اینجاست که دقیقا این اشتیاق به معرفی کسی اما ساندرز که رهبری دموکرات ها به دام همان جمهوری خواهان سقوط کرد در سال 2016. از Taibbi آخرین ستون:

چهار سال پیش پس از نیوهمشایر آن شفاف است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود نه تنها به نفع حزب خود را نامزد, اما این او راه بود که به طور فعال پاک توسط حزب جمهوری خواه استقرار و ملی, اخبار رسانه های که نیمه پخته تلاش برای متوقف کردن او مشغول به کار بودند در جهت معکوس. من نوشت: این در ماه فوریه 2016:

این [جمهوریخواهان] فرستاده چهارم را در مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند تا بی کفایت آنها حتی نمی توانید از دست دادن مناسب است. یک استراتژیست ایران قرار داده و آن را این راه: “شاید 34 [درصد] است مغلوب ساختن پیشی جستن سقف. اما 34 در پنج فرد برنده مسابقه…” اعداد به سادگی کار نمی کند مگر اینکه در این زمینه به طور غیر منتظره ای باریک قبل از مارس.

اوایل مخلوط نتایج تضمین شده است که تد کروز جان Kasich جب بوش و مارکو روبیو نمی خواهد رها کردن به زودی به اندازه کافی به هر یک از دیگران شانس. به عنوان یک نتیجه زیر واضح بود در این زمان چهار سال پیش: “مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا لذت بردن از حداقل پنج اسب مسابقه را از طریق سوپر شنبه.”

در حقیقت کسانی که رقبای جمهوری خواه بودند villainously وحشتناک است که هیچ کدام را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در دو فرد مسابقه. هنوز بوش را حاکم می دانستند و خود را مرد بود roadkill توسط نیوهمپشایر در عین حال نمی کشیدن پلاگین. Kasich که در یک لحظه نادر از خود آگاهی آماده بود به قید وثیقه و پس از آیووا (“اگر ما دودی دارد و من قصد دارم به اوهایو” او fumed در نیوهمپشایر) اجازه دهید خود را فریب خورده می شود توسط یکی از شگفتی مکان دوم را به پایان برساند.

همه متعهد به متعهد به توقف مغلوب ساختن پیشی جستن اما شتاب پیروزی خود را با ماندن در بیش از حد طولانی است. محبوب انزجار نیز افزایش یافته توهم اخبار-رسانه های اعتیاد به مواد مخدره اطراف جانشینی خواهد-بود “واقعی” نامزد.

همه این اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره تنها در این زمان آن را دموکرات ها که در حال ارتکاب تشریفاتی خود سوء استفاده به ظاهر در یک توطئه با یک دیگر و رسانه های خبری به فشار رای به عنوان بسیاری که ممکن است برای یک منفور خارجی است.

این روزنامه نگار در ادامه به لیست راه های بسیاری خواهان هموار راه را برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه چهار سال پیش مقایسه چگونه رسانه ها بوده بیش از پیت Buttigieg به قرمز گزارش مارکو روبیو را کوتاه “Marcomentum” پس از آیووا. این رسانه ها حتی بدنش همان افتضاح puns. (“Petementum”? “Klomentum”? که می آید تا با این؟)

“این ثابت چالاک تغییرات در ‘شتاب’ — آن پیت! این امی! صفحه بندی مایک بلومبرگ!,” می نویسد Taibbi, “را فرسوده kingmaking قدرت دموکراتیک رهبری است. آنها در حال خوردن حزب از درون و به نظر می رسد آماده به ادامه انجام این کار است.”

Taibbi اذعان می کند که “هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که حتی منحصر به فرد خاص از سال 2016 و 2020 مسابقات خواهد بود تا به طور یکسان.” اما بر خلاف انتخابات کابوس از سال 2016 خاص این نژاد اسب نیست با “هولناک” نامزدی یک نئو نازی ها هوادار. و اگر ساندرز می شود حزب دموکرات نامزد و بهترینها مغلوب ساختن پیشی جستن—همانطور که اکثر نظر سنجی ها پیش بینی او را—ایالات متحده آمریکا را انتخاب دموکراتیک سوسیالیستی که می تواند در ارائه “آینده به باور” به عنوان ساندرز’ شعار می رود.

همانطور که برای Berniecrats, Taibbi توصیه می کند آنها را به سادگی نگه داشتن خود می پرسند “آیا شما خرید یا نه ؟” و منتظر بمانید در حالی که خود را مرد عبور از خط پایان بسیار به ترس از به طور فزاینده ای بی منطق استقرار.

ناتاشا حکیمی زاپاتا

ویرایشگر خارجی

ناتاشا حکیمی زاپاتا دارای نوشتن خلاق M. F. A. از دانشگاه بوستون و هر دو مدرک لیسانس در اسپانیا و یک لیسانس در زبان انگلیسی با نوشتن خلاق غلظت از دانشگاه کالیفرنیا در لس…

Natasha Hakimi Zapata

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>