ممکن است سال 2020 بستن برای زمین داغترین ممکن است در ثبت فدرال دانشمندان گزارش

ممکن است سال 2020 گره خورده است برای گرمترین ممکن است در ثبت فدرال دانشمندان از ملی اقیانوسی و جوی اداره جمعه اعلام کرد. آب و هوا سوابق بازگشت به سال 1880.

ممکن است در سال 2020 شد 1.71 درجه بالاتر از حد متوسط در سطح جهان NOAA گفت که قرار این ماه در یک کراوات با مه 2016 برای گرمترین ممکن است در سابقه بوده است. 10 گرمترین Mays باید تمام رخ داده است از سال 1998 است.

گرما بود و قابل توجه ترین در آسیا NOAA گفت.

گرما نبود فقط محدود به ممکن است با توجه به NOAA: سه ماه فصل (از طریق مه) و سال به تاریخ (ژانویه تا مه) رتبه دوم-گرمترین در 141-سال رکورد جهانی NOAA گفت.

جداگانه تجزیه و تحلیل از ناسا گفت که ممکن است در سال 2020 بود رکورد گرمترین ماه است.

می تواند گرما تواند در انسان ناشی از تغییر آب و هوا ؟ ناسا آب و هوا دانشمند گوین اشمیت گفت: بله: “این جای تعجب است که سوابق حفظ شکسته چون ما می دانیم که سوخت فسیلی تولید گازهای گلخانه ای در حال رانندگی طولانی مدت روند و ما هنوز در حال اضافه کردن به اتمسفر CO2 – حتی با این بیماری همه گیر.”

“نه هر ماه و هر سال خواهد شد یک رکورد جدید اما این ادامه drumbeat از سوابق این است که دقیقا آنچه که ما انتظار می رود برای ادامه” اشمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در عین حال گروه دیگری برکلی زمین که همچنین آهنگ درجه حرارت جهانی با استفاده از یک کمی روش های مختلف گزارش شده است که ممکن بود گرمترین ممکن است در رکورد خود را. “ممکن است سال 2020 همچنان ادامه الگوی گسترده گرما” گروه گفت.

“شرایط بسیار گرم شد و دوباره در حال حاضر در سراسر بسیاری از آسیا از جمله رکورد ماهانه به طور متوسط برای بخش هایی از آسیای مرکزی است. شرایط گرم شد همچنین در حال حاضر در هر دو قطب شمال و قطب جنوب و همچنین بخش هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی امریکا است.”

به دنبال به جلو به کل سال برکلی زمین گفت که “به روز رسانی برنامه ریزی برای بقیه سال 2020 به 89% شانس که سال 2020 خواهد شد یک رکورد جدید گرم سال افزایش قابل توجهی نسبت به قبل پیش بینی.”

اما آب و هوا دانشمند جیمز هانسن قبلا از ناسا و در حال حاضر از دانشگاه کلمبیا زمین موسسه گفت: در یک ایمیل که “2020 و 2016 خواهد بود که دو گرمترین سال اما کدام یک به پوشیدن تاج و تخت ؟ پاسخ این است که از واردات آنها نزدیک خواهد شد به احتمال زیاد یک آماری از گرما مرده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>