شاید مینیاپولیس نباید بازگشایی Nicollet در Kmart سایت ؟

اما خوشبختانه برای آن دسته از مردمی سیرز شرکت مادر Kmart, احتمالا در آخرین آن. آن است که به طور کلی فرض بر این است که شهر مینیاپولیس که خریداری زمین Kmart نشسته بر قادر خواهد بود به redevelop سایت مدتی در نزدیکی-ish آینده. وجود دارد برخی از پیچیده کسب و کار مورد اجاره, اما آن را امن فرض کنیم که وکلا به کار خواهد کرد چیزی است که حاضر به هر دو شهرستان و هر کس به ارث اجاره نامه.

Google

گوگل

هنگامی که فروشگاه بسته است و ساختمان فعلی است پاره ما دو شهرستان تمام بلوک برای کار با واقع در یک منطقه مرکزی با خیلی خوب حمل و نقل دسترسی داشته باشید. آن را حتی بهتر حمل و نقل دسترسی در آینده نزدیک پس از خط نارنجی باز می شود ارائه یک شات سریع به مرکز شهر و هنگامی که برنامه ریزی شده ب خط در خیابان دریاچه تامین می شود و ساخته شده, بالا بردن سرعت تالار گفتمان سفر.

شما می توانید مقدار زیادی در اینجا—که به تازگی مینیاپولیس 2040 طرح سایت تعیین شده به عنوان “حمل و نقل 15” به معنی وجود دارد 15 طبقه ارتفاع حد و چهار طبقه ارتفاع حداقل. شما می تواند موجه مناسب 600 یا 700 یا بیشتر واحدهای مسکونی و کمی از اتاق و/یا فضای خرده فروشی. یکی از چیزهایی که ممکن است سرد در یک گوشه است یک هدف ساخته شده فضای تجاری برای شرق آفریقا کارآفرینان.

اما آنچه که ما می رویم به انجام مورد خیابان Nicollet که در حال حاضر به پایان می رسد نوع hilariously در اسکله بارگیری از Kmart در پشت برخی از نیوجرسی موانع?

itemprop

اواسط 1970s تصمیم به بستن خیابان Nicollet در خیابان دریاچه به خواستگاری یک جعبه بزرگ فروشگاه که lazily می خواستم دو شهرستان تمام بلوک برای یک سطح پارکینگ است که به ندرت بیش از یک سوم کامل است که احتمالا یکی از dumber چیز مینیاپولیس را در طول قرن گذشته است.

یا… بود ؟

در کل ایده ساده و بدون وقفه شبکه خیابانی خوب است برای بسیاری از دلایل. آن را انعطاف پذیر (تعداد زیادی از مسیرهای) و آسان به درک و به نظر می رسد بهتر است بر روی یک نقشه. برخی از مینیاپولیس بزرگترین برنامه ریزی مغفول دهه گذشته موقعیت های که در آن ما اجازه توسعه در بسته های زیادی بدون اتصال مجدد و یا ایجاد فضا برای احداث خیابان و شبکه.

در این مورد هر چند من می خواهم از شما بپرسم لطفا چشمانتان را ببندید و تصور کنید که شما در حال ایستاده در گوشه خیابان. به طور خاص می گویند Nicollet و 26. آن را ماه ژوئن است. آن را به خوبی مناسب است ؟ پیاده رو ها خوب عرض دو وجود دارد رانندگی خطوط در هر دو خیابان, مردم در حال دوچرخه سواری. درختان ارائه یک سایبان بیش از حد از خیابان. هنوز بسیاری از بهتر خیابان تجارب در مینیاپولیس از آن است.

حالا تصور کنید شما فقط هفت بلوک به غرب در Lyndale و 26. [خیابان ROARS] آره ببخشید باید به فریاد زدن. آن را با صدای بلند به عنوان جهنم در LYNDALE. [TOXICALLY مردانه شتاب صداهای] چهار خطوط ترافیک, عشق, کسانی که جاده های شهرستان. [اردک] آره برای تماشای پرواز ضربه گیر. OH SHIT نگاه کردن—

چرا خیابان های مختلف راه آنها هستند ؟ بخش بزرگی از همین خیابان Nicollet شد خوردن و خیابان و به همین دلیل آن را در یک محل خوب برای آویزان کردن است زیرا وجود ندارد همه از طریق ترافیک است که تبدیل Lyndale به خطرناک ماشین فاضلاب.

این درست است که Lyndale حق راه این است که کمی گسترده تر از Nicollet, اما شما همچنین می توانید نگاه برای نزدیکی خیابان فرانکلین که باریک سمت راست از راه از هر دو خیابان به عنوان مثال دیگری از یک خطرناک جاده چهار خط طراحی شده برای حرکت اتومبیل به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر Nicollet هرگز بسته در خیابان دریاچه و آن را آسان به تصور اواسط 1980s sideburn-سنگین و عمومی این نسخهها کار گروه گسترش آن به قیف کرایسلر LeBarons به جنوب مینیاپولیس و ریچفیلد.

اگر ما بازگشایی Nicollet از طریق Kmart سایت آن را به شروع به گرفتن بیشتر از طریق ترافیک. من فکر می کنم ما می توانید بقیه مطمئن باشید که ما قصد داریم به طور کامل به نوبه خود Nicollet به Lyndale—آن را سخت به تصور کنید که با اضافه کردن دو خودرو جدید خطوط در قرن 21 زمانی که ما در نهایت شروع به کشیدن درس مورد ناشی از تقاضا به تصمیم گیری ما—اما ما باید فکر می کنم دو بار در مورد بازگشایی این خیابان به طور کامل.

چگونه در مورد حمل و نقل بازار, مانند, بازار Nicollet, 14 بلوک به شمال? که می تواند سرعت بخشیدن به مسیر 18 اتوبوس و ایجاد فرصت منحصر به فرد فضای عمومی در وسط این مهم سایت. و یا شاید در یک خیابان که در آن اتوبوس پیاده دوچرخه سواران و ماشین ها همه به همان اندازه درمان?

آن را اغلب ما یک فرصت بود با یک بوم خالی در نخست سایت با دسترسی به حمل و نقل در شهرستان در حال رشد. بیایید خلاق.

یک نسخه از این پست به نظر می رسد برای اولین بار در نیک Magrino وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>