مک کانل هل دادن $1,200 coronavirus طرح کمک دموکرات ها می گویند آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کارگران – به روز رسانی زنده

واشنگتن —مذاکرات در کنگره همچنان بیش از یک بسته محرک اقتصادی به بلانت اثرات اقتصادی از coronavirus به عنوان دموکرات ابراز مخالفت با یک طرح نورد توسط جمهوری خواهان شنبه که ارائه مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

مک کانل طرح شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار به افراد است. عروسی زوج ها خواهد بود واجد شرایط برای $2,400 در کمک با اضافی $500 برای هر کودک. کنتاکی جمهوریخواه زمین نیز قرض دادن به مضطرب صنایع مانند شرکت های هواپیمایی.

در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی گفت: آنها با بررسی این پیشنهاد اما “در اولین خواندن آن است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران است.”

دموکرات ابراز مخالفت با اعطای وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع و گفت چنین اقدامی مزایای کسب و کار’ خط پایین به جای کمک به کارکنان است.

“یکی از دلایل صنایع آنقدر کوتاه در پول در حال حاضر است که آنها را صرف میلیاردها خرید خود سهام به جای سرمایه گذاری در کارگران خود را و صرفه جویی برای یک روز بارانی” شومر در توئیتر نوشت: پنج شنبه شب. “است که باید به آنها رسیدگی شود در حال حاضر.”

آنها همچنین اعتراض به بسته اصلی پیش نویس روند. مک کانل تقسیم سناتور جمهوریخواه به سه وظیفه نیروهای که ابداع نقاط مختلف پیشنهاد شد.

در مصاحبه با سی ان ان جمعه شب مک کانل گفت: این تصمیم به نفع ساخته شده با سرعت.

“این سریعترین راه برای به دست آوردن آن انجام می شود. به من اعتماد کن این سریعترین راه برای به دست آوردن آن انجام می شود دقیقا راه ما در حال انجام آن است.”

خواستار استعفای برای سناتورها که به فروش سهام پس از coronavirus جلسات

آمار و ارقام در هر دو طرف راهرو به نام سناتور که به فروش سهام قبل از coronavirus فرستاده شده بازار را به شیرجه رفتن به استعفا. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., صریح, مترقی, صدای, نام فروش “معده تان شدیدا” نامیده می شود و برای بهداشت ، کلی Loeffler, R-Ga., و از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. به استعفا.

و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson ناودان با مته سوراخ کردن در برنامه دعوت از او برای توضیح اقدامات خود را “بلافاصله” و یا دیگری او باید استعفا دهد و صبر کنید برای پیگرد قانونی تجارت خودی.

“وجود دارد هیچ بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران و به نظر می رسد آنچه که اتفاق افتاده است” کارلسون گفت.

هر دو Loeffler و با مته سوراخ کردن را رد میکند. Sens. سناتور کالیفرنیا و جیمز Inhofe R-Okla., همچنین به فروش سهام پیش از نوسانات بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>