واشنگتن – سن. میچ مک کانل گفت: رهبران کنگره توافق رسیده است روز شنبه برای احیای یک برنامه بشود به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از سازندگان و کارکنان خود را از رفتن نرخ بیکاری به دلیل اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

نزدیک به نیم تریلیون دلار معامله خواهد شد ارائه کمک بیشتر به چک برنامه حفاظت از آن متوقف شد هفته گذشته پس از آن از پول زد.

مک کانل R-Ky., زمان این توافق به عنوان “توافق دو حزبی.”

دلار 484 میلیارد لایحه تزریق خواهد این برنامه فراهم می کند که وام به کسب و کارهای کوچک با بیش از $320 میلیارد به گفته مک کانل. یک بخش خواهد بود و در کنار مجموعه ای از کسب و کارهای کوچک است که نمی ایجاد روابط با بانک ها و در یک زمان سخت تر از دسترسی به منابع مالی در دور اول از وام. آن را نیز تقویت مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه برنامه وام که تا به حال نیز خشک شده با توجه به کوروناویروس.

این قرارداد همچنین شامل 75 میلیارد دلار برای کمک به غرق بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست دو مقررات دموکرات تحت فشار قرار دادند در مذاکرات است.

یک کپی از این لایحه هنوز در دسترس نیست که از بعد از ظهر سه شنبه به مذاکره کنندگان کار می کرد برای نهایی کردن متن قبل از این مجلس انتظار می رود رای گیری در مورد این لایحه بعد شنبه. اگر تایید شده توسط هر دو مجلس نمایندگان و سنا از آن می تواند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصویب در اواخر این هفته.

رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند haggling برای هفته بیش از جزئیات در طرح جدید. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواسته کنگره در اوایل این ماه برای اضافی $250 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای تقویت این برنامه است. اما دموکرات ها در اعتراض به عربستان ارائه و خواستار پول بیشتر برای بیمارستان های دولتی و دولت های محلی و مواد غذایی تمبر مزایای.

کنگره جمهوریخواهان مقصر دموکرات ها برای بودجه, مرور استدلال آنها برگزاری گروگان پول بود که به شدت مورد نیاز برای کسب و کار و کارگران است.

در اعلام معامله شده مک کانل سرزنش دموکرات ها برای به تاخیر بیاندازد.

“من را تشویق کرد که رهبران دموکرات در نهایت توافق برای بازگشایی چک برنامه حفاظت و کنار گذاشتن تعدادی از آنها نامربوط خواسته های” مک کانل در بیانیه ای گفت. “جمهوری خواهان می خواستم هرگز این مهم برنامه برای کارگران و کسب و کارهای کوچک را تعطیل. ما سعی در تصویب بودجه اضافی یک هفته قبل از آن منقضی. اما رهبران دموکرات مسدود پول و صرف روز در تلاش برای مذاکره زاید مسائل است که هرگز بر روی میز است. من سپاسگزار همکاران ما راه می رفت از آن خواسته و در نهایت اجازه کنگره عمل می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه های او را آماده برای امضای توافق نامه می آید که خارج از کنگره.

“من مصرانه از مجلس سنا و مجلس به تصویب چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی با افزایش عمل با بودجه اضافی برای PPP بیمارستان و تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه. “پس از من با ثبت نام در این لایحه ما آغاز خواهد شد بحث در آینده ابتکار عمل با مالی کمک به دولت/دولت های محلی برای درآمد از دست رفته از COVID 19 مورد نیاز زیرساخت های سرمایه گذاری برای پل, تونل, پهنای باند مشوق های مالیاتی برای رستوران ها, سرگرمی, ورزش, و حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای افزایش رشد اقتصادی است.”

گرفتن این لایحه در سراسر خط پایان مطرح می تواند برخی از مشکلات. مجلس نمایندگان و سنا در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن اعضای خود در صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus. به جای اتاق طرح به تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت یک روش است که اجازه می دهد فقط یک نماینده مجلس به جسم و نیروی یک فرد رای بدهند.

مک کانل گفت: معلوم نیست که آیا این اقدام می تواند از طریق تصویب به اتفاق آرا در مجلس سنا و او نمی خواهد می دانم که “تا زمانی که ما یک محصول” و متن نهایی منتشر شد.

خانه مجموعه به این اندازه گیری در روز پنج شنبه اما برخی از اعضای آن در حال حاضر نشانه های مسائل با مقررات در معامله.

تشکر. توماس Massie R-Ky., ابراز نارضایتی به عنوان برخی از progressive House Democrats.

“من اینجا هستم برای $5 لایحه و من نمی خواهد من توهین جامعه با آن” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. روز دوشنبه گفت و توضیح داد که او می خواست بیشتر و نه حمایت از این لایحه در حال حاضر اما این انتظار برای نهایی کردن متن.

این برنامه ارائه شد $349 میلیارد دلار به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی مصوب در ماه مارس است. آن را راه اندازی آوریل 3 و پردازش 1.6 میلیون درخواست وام قبل از وجوه زد در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de