که آنچه به آنها گفته شد. در واقعیت معتبر پزشکی مدرسه یک کلاس اندازه تنها حدود 50 نفر از دانش آموزان و هیچ یک از این متقاضیان قرار بود به یکی از آنها. چند ساعت بعد از دریافت کنندگان یک دوم ایمیل اطلاع رسانی به آنها را از اشتباه است.

با توجه به آزادی مطبوعات با مایو, هر دانشجوی آینده نگر بود و همچنین تماس از طریق تلفن و صادر عذرخواهی برای مخلوط کردن. علت این خطا در حال حاضر تحت بررسی است. در ضمن این “مردمی در مایو” شد و بنا به گزارش “خجالت” و “عمیقا تاسف[رض].”

“ما واقعا متاسفم برای هر یک از دانش آموزان بودند که منفی تحت تاثیر قرار و صمیمانه عذر خواهی برای افزایش استرس در طول زمان پذیرش فصل” آزادی گفت.

هیچ راه درست برای دریافت اخبار ناامید کننده. نظرات به مدرسه, دانشجو, دکتر, شبکه فروم طول خرید اینترنتی می تواند به شما نشان می دهد که بسیار.

“خجالت از داشتن به من بگویید پدر و مادر است که آن را دروغ بود… سخت ترین چیز” دیگری اضافه شده است.

“من فریاد زدم بعد از رد شدن و شب قبل از.”

یکی رد گرفتن سرخوردگی خود را در جهت خلاق.

روز بعد از بزرگ یاس این متقاضی ایجاد یک Gofundme صفحه با یک هدف بسیار خاص. آنها می خواهند به منظور بالا بردن $3,500 به ارسال “2.000 پوند از سس مایونز به طور مستقیم به [مایو را] پذیرش مدیر.” آنها نمی در پاسخ به درخواست مصاحبه, بنابراین ما نمی دانیم که نام خود را و یا خود را ضمایر اما Gofundme نام کاربری “Wiggle آشامیدنی.”

(بروید و خنده. ما انجام داد.)

They say grief takes many forms. We're not sure if this counts as "anger" or "bargaining."

آنها می گویند غم طول می کشد بسیاری از اشکال. ما مطمئن هستیم که اگر این تعداد به عنوان “خشم” یا “چانه زنی.” Gofundme.com

از آنجایی که ما نمی قادر به صحبت می کنند با تکان دادن کون, ما فقط می توانیم بگویم شرح پروژه باعث می شود بسیار روشن است که این یک طرح هماهنگ “از وجود.”

“با تشکر از شما برای حمایت از علت” به شرح مودبانه به پایان می رسد.

از بعد از ظهر دوشنبه کل پشتیبانی برای ارسال مایو به مایو به مبلغ فقط 20 دلار نیمی از آن از تکان دادن آشامیدنی نیم دیگر از فردی به نام گرت Braaten.

آن را احتمالا فقط به عنوان به خوبی. در یک ناشناس مصاحبه با KIMT3 اخبار سازمان توصیف این صندوق به عنوان یک “شوخی است.” یک سخنگوی با مایو کلینیک به نظر نمی در خارج از درمانگاه رسمی مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de